Jump to content
BulForum.com

Кой какво кара?


Alien®

Recommended Posts

Само аз ли карам Хонда?! :blink:

 

Явно да :woot

Не очаквай много хора да ти пишат в темата, по конкретния въпрос, предвид аудиторията на по-голямата част от посетителите му ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Браво Alki и аз имах такова Civiche преди няколко годинки.Много са добри наистина. :D С V-TEC мотор беше моя.125ps а само 1.6.Тея Японци съм ги признал като майстори на спортните колици. :rolleyes: Сега карам Prelude и съм много доволен.А как върви нямам думи.Постоянно ми вдига адреналина да е на MAX.Доста пари съм хвърлил по него,но мисля че си заслужава труда.:)Ето и няколко снимчици:

post-20367-1194179318_thumb.jpgpost-20367-1194179183_thumb.jpg

post-20367-1194179215_thumb.jpgpost-20367-1194179246_thumb.jpg

post-20367-1194179274_thumb.jpgpost-20367-1194179109_thumb.jpg

post-20367-1194179145_thumb.jpgpost-20367-1194179358_thumb.jpg

post-20367-1194179393_thumb.jpgpost-20367-1194179412_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Този модел на Хонда ми харесва.

В твоя случай не ми харесва предната и задната броня.

Вижда се че си мераклия, ама с толкова издължена предна броня, на тия дупки и особено наближаващата зима... не те виждам просто.

Link to comment
Share on other sites

И на мен нещо не ми се нрави предната и задната броня.Хайде задната са понася ама предната е ужастна :sick

 

П.П.Човека едва ли е кара тая кола в България ми се струва на мен.Ако е тук такива брони няма да оцелеят дълго........

Link to comment
Share on other sites

Civic 5th gen hatch LSI '95 1.5I 90hp по заводски данни. Скоро не съм я качвал на дино, но с последните подобрения трябва да е към 120 катъра. Снимки скоро :punk

 

бтв колега, супер ти е колата. На който не му харесва, тая тема не е за него. Хонда е марка автомобили която не е за всеки ;)

Link to comment
Share on other sites

Супер е хондата, точно на тоя прелюд предницата не ми харесва много много, с тия фарове изглежда странно. Издължена предна броня го премахва тоя ефект :)

Link to comment
Share on other sites

Ами карам си я в BG,а като трупне снега съм се подготвил бате.На бащата Audi A4 е окомплектована поне със зимни гуми и т.н.Той рядко я кара поне.На височина иначе понася зимата Хондичката.Обаче броните не бяха същите признавам. ;) Optical Tuning го правеха в Италия.При един приятел.А като качество нашите лайна да ядат.Извинете,че се изразявам така,но само взимат парите на феновете и нищо не правят."Бършат си ръцете" ей това е!Много яд ме хваща. :angry1 ,защото знам как се спестява парички и да отидеш и да ги хвърлиш на вятъра за някои праг дет при най малкия зор и ще се счупи като "солета"ей това не го ободрявам!Тези които са на колата ми понасят на огъване като гума.Много пластични и от различни материали които са на пластична основа. :D Ако ви интересува нещо питайте...!Няма да откажа да отговоря :rolleyes: 4ао 4ао :zzz

untitled.bmp

 

Мерси Shadow_Dancer и stefan.Ами мен не ми дреме какво мислят за колата ми.Дреме ми приятелите на какво мнение са за колата.А и няма минувач,който да не я загледа и да отрази и малка завист у нея ;)

А и нали се борим за по хубави пътища в нашата мила България. :) Може "големите глави" да се кефят на бързи джипове и скъпи и намазани Mercedesi i BMW-та докато не им стъпя на врата по някоя магистрала.Тогава омекват много бързо.Защо ли...!? :D

Link to comment
Share on other sites

Ало,bagatira,по-скромно малко.Викаш всички минувачи се заглеждат и завиждат?Едва ли.Обаче както се казва всеки има право на лош вкус.Лично мнение-броните са отвратителни,колата ти прилича на кръстоска между снегорин и опел калибра-и най-страшното е,че си дал пари за да си съсипеш така иначе хубавата машинка.Най-бързия си викаш по магистралата и няма мерцедес няма бмв дето да ти се опре-то така добре ама хората които изпреварваш с тоя турбоснегорин осъзнават ли,че се състезаваш с тях.По-скромно малко.

Link to comment
Share on other sites

Абе Krank първо на първо от къде си го измисли това,че съм споменал най-бързия? :smile: А въобще познаваш ли добре марките,че да ми говориш Preluda преличал на Calibra?Много сме сбъркани май с ориентацийката моето момче. :laughing: Вземи се пообразовай малко и тогава говори смисленно да не ти се смеят хората :read: Разбира се,че всеки си има право на вкус аз това и споменах в по горните редове.Първо прочети и тогава започвай да спориш.Хах а това дали са си мислели или не дали се състезавам не мога да те убедя в приказки. ;) Ако си е мислил човека нямаше да си пъне колата толкова много.Ама както и да е.Какво да ти обяснявам брато.Просто не ми се спори за глупости.За това е тази статийка в Форума за да покажем своите коли и да си лафим по смислени въпроси. :D Кефя се на момчета които имат желание и най вече възможност да си тунинговат колите.Които са постигнали нещо макар и малко по тях! :happy: А един човек ако не се гордее със собствената си кола е глупаво ако си решил нещо да я правиш и после да я караш без интерес. :angry: Със здраве.... 4ао и мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е пловдивска таз хондичка, но определено е можела да бъде с друга "предница". От зад е красива и излъчва агресия, но отпред..........Сподели с нас непросветените какво си щипвал по двигателя щото заводски не са никви страшилища.

 

Ало,bagatira,по-скромно малко.Викаш всички минувачи се заглеждат и завиждат?Едва ли.Обаче както се казва всеки има право на лош вкус.Лично мнение-броните са отвратителни,колата ти прилича на кръстоска между снегорин и опел калибра-и най-страшното е,че си дал пари за да си съсипеш така иначе хубавата машинка.Най-бързия си викаш по магистралата и няма мерцедес няма бмв дето да ти се опре-то така добре ама хората които изпреварваш с тоя турбоснегорин осъзнават ли,че се състезаваш с тях.По-скромно малко.

 

Не чак с толкова лошото :):):)

Link to comment
Share on other sites

Значи двигатела е 2.2 V-TEC 185ps oригинално.После полирахме колекторите и сменихме цялата ауспухува система.Електронна система Motec с допълнително впръскване на горивото.H&R електроника по PC колата.Спортен филтър K&N.Олекотени спортни бутала с малък ход.Биели също от лека сплав.Охлаждаща система е сменена. ;)И още доста други играчки. :D И след тези подобрения я качихме на PC и отчете 220ps.

Link to comment
Share on other sites

Това че сте сложили колата на ПЦ кво ша рече?Дино тест и ПЦ има голяма разлика според мен.И аз невиждъм къв е смисъла от бутала с малък ход поради факта че ако си намалиш хода -> намаляш обема на двигателя.Ако сте сложили бутала с ниски чела е друго защото там си увеличаваш горивната камера и съответно обедма.

 

Определено имам човек който може да направи брони и по-добри от тези които ще са уникални защото ще са по негов дизайн ама трябва да кихнеш сериозно за да се захване.

 

Тук се заформя спора дали колата е българска ама с тея номера които е на снимката определено не са български.Наще са бая тукмаци и не са толкова малки.

 

Невидях каква е приликата на Вектрата и Хондата ама това май само ножара си знае :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...