Jump to content
BulForum.com

Национален отбор на България


JDFU

Recommended Posts

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

А защо португалия са по-добри от нас? Или пък още по-малките Уругвай? Естествено, че причините са комплексни... Корсика е област на Франция и съответно отборите и играчите са минали през школите в страната и основно играят във френското първенство което е с класи над нашето.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Гледам никой не обелва дума за епохалния мач на националната гарнитура с Беларус. И има защо. :lol:

 

Сигурно защото паднахме напълно незаслужено само с 1:0

Заслужавахме поне 3 или 4:0 :sick

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

За мача България-Англия Kапело викнал 6-ма от Манчестър Сити, 5-ма от Юнайтед, 3-ма от Челси и 2-ма от Ливърпул!

Лотар Матеус извикал - 6-ма от Синсити, 5-ма от Найтфлайт, 3-ма от Биад и 2-ма от Планет...!

laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Тва за 3 часа се разпространи със скоростта на светлината из целия интернет- по сайтове, форуми, фейсбуци, туитъри, скайпове и т.н. и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Дано поне да не увеличат резултата... :(

 

Колко сме смешни... да палим седалките на стадиона...

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Eurosport: Even Fabio Capello is having a joke and a laugh with his staff on the bench. That's how easy this has been.

 

:)

 

Би ли го превел за незнаещите английски???

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Би ли го превел за незнаещите английски???

Аз ще се пробвам с моя не много добър английски :D

 

Eurosport: Дори Фабио Капело се шегува и смее с резервите си. Ето колко лесно беше това (мачът).

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

"Фабио Капело се шегува и се смее с екипа си на скамейката. Толкова лесно беше..."

 

Австрия пада с 6:2, но поне вкарва 2 гола на Германия.... Сан Марино пак чупят гипса! Тия под 10 гола ако поемат не им е комфортно, но за тях е разбираемо... Нашата "национална гарнитура" върви с големи крачки към тая зона... Албанците ако изравнят на френските бокуци ще е култово!

Link to comment
Share on other sites

Нашата национална гарнитура е пълна трагедия, честно казано вече ги гледам само, за да се забавлявам. Много тъжно за Мартин и Стилиян, но какво да се прави, с такова първенство и школи толкова. На 10-ти Септември започва европейското по волейбол надявам се там да сме поне в топ 4 pirate.gif

Link to comment
Share on other sites

Бях се заканил да не го гледам тоя мач, ама се прибрах от работа размазан към 8 и половина (след цял ден изпълнен със забавлвния по държавни институции в стил "царя дава, пъдаря не дава" после и катастрофата на магистралата ме ядоса (до 16 км. за над половин час)) и си казах бе чакай да го гледам, да знам че има хора дето в работата им куца повече от колкото в моята.

 

Едит. Казвам го с ирония горното.

Имах покана за кръчма да гледаме мача, ама бях уморен, от комадировки и служебни глупости.

Можеха националите да ми оправят деня. Даже да не бият, да играят с хъс, да накарат англичаните да се изпотят, да направят поне 3 4 опасни атаки.

Няма такова нещо само ме накараха да седя да си боцкам от салатата и да си пия унило ракията.

 

А най, ама най-лошото е, че утре пак трябва да се бачка.

Edited by naka_g
Link to comment
Share on other sites

Наште горди национали опитаха първите 5 минути да направят някакъв домакински натиск и се постараха да вкарат малко повече хъс и пресиране, но след като им излязоха всички ракии от тва бягане, много бързо се отказаха и лесно, лесно ни напълниха кошницата.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...