Jump to content
BulForum.com

За пета поредна година фИАТ е на дъното...


HEMO

Recommended Posts

Здравеите не съм прочел цялата тема защото не разполагам с много свободно време,но имам едно запитване кам някои които е карал или е наясно,а именно въпроса ми е:Кои мотор на браво е по добър 1.6 1.8 2.0 и какви са им плиусовете и минусите,колко горят,наистина ли са със толкова слаби предници колкото разправят и общо взето такива работи каквото се сетите.Може и на пм благодаря ви :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
Здравеите не съм прочел цялата тема защото не разполагам с много свободно време,но имам едно запитване кам някои които е карал или е наясно,а именно въпроса ми е:Кои мотор на браво е по добър 1.6 1.8 2.0 и какви са им плиусовете и минусите,колко горят,наистина ли са със толкова слаби предници колкото разправят и общо взето такива работи каквото се сетите.Може и на пм благодаря ви :)

 

Ако можеш да си позволиш HGT, вземи него. С едно филтърче и звука му става уникален. По-скъпо и по-трудно му е обслужването щото почти няма място. Но при правилните хора всичко става. Иначе в Динекспрес искат 700 лева за обслужване. Харчи си задължително 10 и над 10 в града. Но трябва да попаднеш на читаво такова по възможност НЕ от Италия. Те за тва са евтинки там....... :sick

 

Имаше една тема за сравняване на разхода на 1.4, 1.6, 1.8 и 2.0 във форума на Фиат. Точно за Браво ставаше дума. Може да и хвърлиш едно око, но също така гледай и кой от къде е щото трафика в София е различен от тоя в ПЛД ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Аз мисля, че неможе да се каже за най-големия производител на превозни средства с ДВГ, че е на дъното.На дъното е завода в Торино, в клас леки, по качество на изработка, но не и по разработки на двигатели и дизайн!!!!!.FIAT произвеждат също - камиони,самолетни агрегати, трактори кранове и т.н.... + Ферари, което ми се струва, че май не е било никога на дъното....всъщност май никога не се е отделяло от върха :)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че неможе да се каже за най-големия производител на превозни средства с ДВГ, че е на дъното.На дъното е завода в Торино, в клас леки, по качество на изработка, но не и по разработки на двигатели и дизайн!!!!!.FIAT произвеждат също - камиони,самолетни агрегати, трактори кранове и т.н.... + Ферари, което ми се струва, че май не е било никога на дъното....всъщност май никога не се е отделяло от върха :)

 

Носи се слух, че във връзка с клиентските шасита и тяхната забрана Матешиц ще продаде дела си от Скудерия Торо Росо на Ланча(FIAT), а ние нека си ги чакаме да фалират

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Накрая си стигнахме до най-голямата истина "Няма лоша кола има зле подържана кола".Много хора говорят колко са слаби окачванията на френските автомобили а аз от толкова години имам Рено такива проблеми не съм имал.Много хора познавам които твърдят че Опел измислили ръждата ама като видят на един приятел Кадета и като чуят че е на 20 години и 400 000 км. и всички си извъртат думите и невярват.Много казват че Фиат са боклук ама пак има такива които си го купуват.

 

Така че за всяка марка си има фенове и колкото някой да твърдят че Рено,Пежо,Фиат,Алфа и т.н. са боклук има хора които си ги обичат и си ги карат.Това е всеки да си кара каквото иска.

 

П.П.Относно снимката на Ланча това не е кой знае колко уникално.Все пак има Сеат Ибиза с двигател на който пише Порше.

 

Евала това е истината.И една кола кара ли се много няма как да не и се повреди нещо .. А колкото до тази класация е егати и смешната ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...