Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Току що се прибирам от кафе и какво да видя вратата на гаража открехната . Слизам от колата гледам патрона изкривен , едното желязото на другата изкривено а второто безследно изчезнало . Изправихме квото имаше за изправяне намерихме още едно желязо и днес съм печелившия с дежурство . Странното е , че бях на кафе с един приятел на който гаража е залепен за нашия и към 8 вкара неговата кола и нищо нередно не беше видял :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как може да има толкова прости хора?!?! КАК Е ВЪЗМОЖНО!?!?!?! Тъпите кучки от заведението под нас са ми написали на колата, на предното стъкло "Глупак". Добре, че се избърса лесно, а не са го написали с нещо трайно! Ей полудях! То бива, бива, ама чак пък толкова! Просто тъпотията в Евъгрийн е на МАКС!!! Нямам коментар, просто нямам! Тъпи, тъпи, та чак вдлъбнати!!!

Link to comment
Share on other sites

като сте почнали за коли... днес ми свърши газта... и бензина... и единия кабел на свещите се беше пооткачил, та запали, и веднага изгасне...

 

 

МРЪН!!!

Link to comment
Share on other sites

Развих алергия към спирта. Алергията е ужасна... И е нелечима. Не мога да близна водка или некачествен алкохол до края на съзнателния ми живот. ;(

Link to comment
Share on other sites

За качествен алкохол, след 1 седмица пак ще си говорим...доколко е нелечима :)

А за некачествения...аз съм на принципа или добро или нищо/за наздраве.

 

Лайф съкс...

Link to comment
Share on other sites

един ден да не съм на работа и да съм свободен през деня, да реша да легна да заспя, и за кратките 3 часа сън, които прекарах до преди малко, ми звъннаха 9 човека :( Карък си бех и карък ще си остана... Мина ми всякакво желание за сън :(

Link to comment
Share on other sites

Добре, де*ба мама му, възможно ли е след първата ми седмица на работа да ми се натресе работа в извънработно за целия уикенд! Вече е неделя вечер, имам още работа за деня и утре в 7:30 - айде пак ставай за работа! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Вече е неделя вечер, имам още работа за деня и утре в 7:30 - айде пак ставай за работа! :wacko:

Ти пак хубаво а аз да се оплача ли че ставам в 4:00 сутринта и то е всеки ден само без неделя :angry:

Link to comment
Share on other sites

Не че ти давам акъли, но ако аз бях на такова работно време, бих си пуснал куршума след месец-два :sick

Oт 4 до 14:00, и втора смяна 14-22:00

Ама ставай ти в 4 сутринта след цяла вечер(та и нощ) купончета, та наистина идеята за куршума ти е добра :D

Link to comment
Share on other sites

Слизам да си вадя колата и гадината неще да ми пали.Задави се ****** и! :angry1 Свалям свещи е то кво ща запали аз непомня кога последно съм си сменял и на нищо не приличат целите нагар.Изчистих ги и запалих и го върнах на гадината.Изкарах и буталата през Хаспуха пък квото ще да става после :bgrin:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Днес бях на конторлен преглед и се оказа,че отново ще трябва да се оперирам,понеже някои хора ги мързи не ги е грижа за пациента :huh:

Link to comment
Share on other sites

Абе :censored2: мамата, толкова ли много станаха неграмотните хора в тая държава... :angry1 . Бахти, познавам чужденци, които пишат по-грамотно от 90% от хората в тоя форум X_X.

Link to comment
Share on other sites

Чужденците винаги пишат по-грамотно... :) Веднъж един немец ме пита нещо, как се пише. Казах му и той като видя че съм чужденец, взе да се оправдава, че чужденците пишели по-добре... :)

Link to comment
Share on other sites

Абе :censored2: мамата, толкова ли много станаха неграмотните хора в тая държава... :angry1 . Бахти, познавам чужденци, които пишат по-грамотно от 90% от хората в тоя форум X_X.

 

То и ти не си от тия най-грамотните да ти кажа честно, но пък наше ( на хората ) свещено право е да си мрънкаме с причина и без причина, така че...

Link to comment
Share on other sites

То и ти не си от тия най-грамотните да ти кажа честно, но пък наше ( на хората ) свещено право е да си мрънкаме с причина и без причина, така че...

 

Оо.. ламер, ти се завърна... Ти пък много си ми чел постовете да знаеш дали съм от грамотните или не :lol: .

 

Да, искам да се оплача и от хора, които са ми крали/ми крадат/ ще ми крадат аватарите...

 

Едит: Хей, Грамотния... не беши ли ти този, който твърдеше, че "между другото" се пише слято ;) ?

 

Едит 2:

Айде сполай .... и бай дъ уей се пише "междудругото"

Опа :]!

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Оо.. ламер, ти се завърна... Ти пък много си ми чел постовете да знаеш дали съм от грамотните или не :lol:

 

Едит: Хей, Грамотния... не беши ли ти този, който твърдеше, че "между другото" се пише слято ;) ?

 

Едит 2:

 

Опа :]!

 

Първо - аз никъде не съм ходил, че да се завръщам.

Второ - няма нужда да изпия цялото море, за да се убедя, че водата е солена, нали ? И понеже знам, че думата "метафора" едва ли ти говори нещо ще се постарая да ти преведа - няма нужда да съм прочел всичките ти постове, за да знам, че не си достатъчно добре с българския, ( особено пък писмения ) за да критикуваш останалите с това.

Трето - всъщност аз съм достатъчно грамотен, за да изкарам 5.50 на изпита по езикова култура без подготовка ( всъщност с два дни подготовка ).

Четвърто - не знам на колко точно годинки си, но ако отвориш един правописен речник преди 1989 година ще видиш как се е пишела думата тогава. Разбира се, всичко търпи изменения ( дори и думата "междудругото" ).

Пето - Чувстваш ли се по-добре след като си ровил 15 минутки, за да откриеш в кой пост съм написал грешно конкретната дума ? Все пак разбирам, че си напъпил тийн с някакви националистически наклонности, на които сигурен съм - едва ли разбираш значението... но повярвай ми, от дребнавост тук никой няма нужда.

Шесто - на твое място нямаше да отговарям на този пост.

Link to comment
Share on other sites

Ибааааа... Lame, човека поне си е сложил годините на профила, сложи и ти твойте, да можем да ти викаме Дедо или нещо подобно, какво го хапеш сега, че бил тийн.

 

[Edit] Зачетох поста преди моя и забварих защо бях цъкнал темата. Днес на връщане от работа чаках рейс час и 15 минути. За това време минаха общо около 30-ина коли 44, 99, 4 и 9. ГОТ!

Edited by Curunir
Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми изгоря носът и сега няма да мръдна от нас докато не се обели... I'm gorgeous at the moment :].

 

Едит: Редакция по молба на TAZ.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Някакви гаменчета, сигурно надрусанки, да вземат и да ми счупят чистачката на задното ми стъкло и то само на моята кола, всички други са си на местата. Поне да си я бяха свалили като хората - възпитан демонтаж да бяха приложили, а не такова брутално и вандалско чупене на цама. Както и да е - здраве да има, това е по-важно.

 

 

Благодаря ти Blitz_krieg_1941

Link to comment
Share on other sites

искам да се оплача .. значи вчера исках да ходя на кино обаче от лъки синема не ми вдигаха телефона повече от час и се отказах :angry:

Link to comment
Share on other sites

Допуските и сглобките на съединение вал-втулка направо ми пилят мозъка :ghost

Няма ли да свършва този работен ден та да се видя с бамбината си :love

Edited by SouLReAVeR
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...