Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Степенувах ги :) Ми какво да лъжа себе си и хората ли?Аз това искам ,искам пак да вярвам ,че като казвам едни думи и ги вярвам и че като й ги казвам и тя ги вярва и т.н. ,сещате се :) Искам и да не мога спокойно да тегля майната на когото и да е ,защото съм осъзнал ,че не ми пука за когото и да е...ама то т'ва е на фази...много женско има в ПУ ,много има и в спец. "Право"( пък и в света като цяло нали сме глобалисти :) ).Човек не знае какво му е подготвил живота ,НО знам че имам много сериозна травма на кръста и това си е още едно оплакване.

Edited by hosta
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ония ден някъв глупак ми задрал колата пред викиват , а влезнах само за 2 минутки , щях да му счупя ръчичките ако го бях видял.... и решетката отпред ми е чупил дейба неговата м**а

Link to comment
Share on other sites

Без да съм правил нищо ми се прецака СИМ картата на телефона.Днес цял ден ми дава някви грешки,рестартира се и си мисля аз че телефона ми даде дефект сложих аз друга карта и заработи без проблеми :sick

Link to comment
Share on other sites

Пу до нас е няква строителна площадка и на се живее.На североизточния край на нашия парцел строят 2-ри етаж от кооперация до нея на калкан има още една която правят покрив и чукат и праскат по цял ден дъски.От Юг на къщата пък днес от 8 часа наливат основите на друга кооперация и преди 15 минути дигнаха бетон помпата.На около пък 50 метра пак в Южна посока се строи друга кооперация която сега копаят дупката.Ама явно е няква много сериозна фирма защото багера в момента на фарове копае и чисто нови самосвали МАН изнасят пръста :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick 2 години няма да има спокойствие :sick :sick :sick :sick :sick

 

2 години?? За 2 години, хората 80-100 етажни сгради вдигат :)

 

Без да съм правил нищо ми се прецака СИМ картата на телефона.Днес цял ден ми дава някви грешки,рестартира се и си мисля аз че телефона ми даде дефект сложих аз друга карта и заработи без проблеми :sick

 

Спасявай телефонните номера докато не е отказала изцяло!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм един огромен глупак... вече не мога да бъда по-сигурен , че е така...

Link to comment
Share on other sites

dnes za 1 pyt taq godina 1 smqna i ... zakysnqh, i mi pisaha zakasnenie...

fanah reisa 7 bez 10 , s nego si pytuvam ot 4 godini i vse navreme,a sq zakasnqh s blizo 10 min!

tova zna4i 4e trqbva da hva6tam risa 6:35 , koeto zna4i 4e trqbva da stana v 6:15 ako se opravqm byrzo i 6:05 ako znam 4e 6te mi pootneme vreme :bgrin: :sick :angry1

Link to comment
Share on other sites

2 години?? За 2 години, хората 80-100 етажни сгради вдигат :)

 

Спасявай телефонните номера докато не е отказала изцяло!

 

Еми те едната ще е свършат другата още няма да са.Пък като знам че срещу нас 1 година ЕВН им пуска ток ми е ясно че ще има яко моткане.

 

 

Ами спасявам ги.Мани днес като им викам на тея в Германос че картата ми е дифектирала ми обясниха че трябвало да дам 12 лв да ми изкарат нова карта.Ако пък на незнам колко марки и модели телефони е тествали и правила един и същ проблем щяли да ми е подменят безплатно.Ще трябва да чакам май от умрял писло и да си платя 12 лв като поп......

Link to comment
Share on other sites

dnes za 1 pyt taq godina 1 smqna i ... zakysnqh, i mi pisaha zakasnenie...

fanah reisa 7 bez 10 , s nego si pytuvam ot 4 godini i vse navreme,a sq zakasnqh s blizo 10 min!

tova zna4i 4e trqbva da hva6tam risa 6:35 , koeto zna4i 4e trqbva da stana v 6:15 ako se opravqm byrzo i 6:05 ako znam 4e 6te mi pootneme vreme :bgrin: :sick :angry1

Отново трогателен...

Като бях ученик съм ставал в 5:45-6:00 часа...

Link to comment
Share on other sites

Отново трогателен...

Като бях ученик съм ставал в 5:45-6:00 часа...

 

...е къде си учил, in a galaxy far far away?! :)

Link to comment
Share on other sites

Епа неска нямах ток от 09:00 до 21:30 при положение,че бяха оставили бележка от енергото,че ще е само "профилактично" до 16:30 ама нееееее някой бръкнал в контакта и аварията е на лице :angry1 И не само тва ами и като им дръннах зех че обърках телефона с този на водоснабдяването (тогава се сетих за един стар виц :D ) и при въпроса "Вие ли сте от енергото?" ми отговориха "Съжалявам тук сме от ВиК." светкавичен отговор "Нищо и на вас да ви еба майката!" :devil Еййй ако не беше тоя UPS сигурно щях да си умра от скука (не че е кой знае колко мощен ама стигна пауара за 2-3 часа музика през плеъра и съраунда).И не само тва ми неска отново НЯМА ДЕМО НА NFS ЕБАТИ ДО КОГА :angry1 :angry1 :angry1

Мноооогооо гаден ден :angry:

Link to comment
Share on other sites

неска съм на урок по математика,дадохси доста зор и си реших цялата домашна.

Хода на уроци в 1 училище , както и да е.

Отивам там 7 без 10 , то почва в 7:10 или и 15.

Гледам,мисла,мъча се да разбирам...погледнах часа - минали са само 40 мин, истават към 60...

и тогава ми се доспа...после пък като че ли прегрях,нито чувах кво се говори нито нищо....както и да е свърши пуснаха ни и се запътих към фламингото за тренировки по break (каква жертва от моя страна , урока ми свършва в 9, а тренировките почват в 8:30) на половината път някъде реших да видя колко е часа,дали ще стигна до и 9 и 9 и 10 да хвана загрявката .... е беше 9:28 ....ако ида ще е към 9:35, 9:40 да съм се преоблякъл 9:55 да съм загрял и то станало време да си хоря....

Ся супер гадно ми е , как исках да се поизморя малко....

Имам чувството че в мен има супер мн енергия и просто тря да избухна , а от мен сега се очаква да седна и да уча за утре.

 

И не на последно място учителката по информатика напусна и сега нямаме информатика, докато не намерят учител...а на мен тоя предмет ми е полезен и интересен, дори като че ли по-добре даже от свободни.

 

еиииииииииии закво ни задаржаха на тоя урок ве баси....

 

 

...е къде си учил, in a galaxy far far away?! :)

ми да ти кажа в моя клас има учници от асеновград и те стават там някъде,идват с валк и после до у-ще с реис...

а и аз ставам 6:10 като имам желание да си направя косата :)

Edited by po_taka
Link to comment
Share on other sites

po taka да не ходиш на уроци в чмгто?

 

еи нз как се казва,ама

като вървиш от центъра към търговската ( през лъкито )

на кръстовището на търговската завиваш наляво.

вървиш и от дясната ти страна има 1 хотел,

после първата в дясно и там в ляво е училището.

 

Георги Кулев ни учи :)

да не си и ти там :P

Link to comment
Share on other sites

Да това е.Не съм там но сестра ми е при една учителка там.Не й помня името.Иначе сте по същото време.

Преди ходех там на курс по математика.Това да те осведомя е Частната Математическа Гимназия.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Искам да се оплача че ми откраднаха предна лява гума на Реното барабар с болтовете и таса.Та случкара е следната.Колата е спряна пред блока на Полицията в гр.Русе.Хората дигнали колата,свалили гумата,взели 4-те болта,таса също сложили трупче,взели си крикчето и си заминали :sick Явно на някой му е трябвало точно такава джанта и оригинален тас.

 

Иначе тея Русенци къв магазин за джанти имат.От пиле мляко вътре за каквато искаш кола.След като казахме за каква кола ни трябва ни питаха дали искаме сива, дали черна джанта,дали с цилиндрични отвори дали с лека елипсовидна форма,дали да е с малки или големи отвори за въздух :blink: :blink: :blink: Скриха ми шапката направо.То хубаво един местен ми каза че друг такъв магазин в България няма!!И чистак бърсак джанта стоманена 30 лв сигурно в моргата щяха да ми вземат наполовина за някав гнилоч.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...