Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Според мен трябваше да го ступаш. Баси наглите хора!

 

А де закво не го направих?То бива наглост ама чак толкова небива..........

Link to comment
Share on other sites

кво се оплаквате, пред нас тва редовно става :) живея точно срещу данъчното и между 8 и 7 през деня ще е късмет ако няма спряла кола пред нас. И то да беше само 1 гараж, ами ние сме 8 коли в двора. Колко кавги е имало... ама така е, нагляри колкото искаш. Напрмер аз често оставям входната врата отворена и колата със светнати фарове точно на изхода - все едно ще излизам всеки момент... няма братче, по 2 часа съм чалал да се махнат. А има и някой, дето си затварят вратата и тогава спират, че им пречела. Да ги е*а всичките задници. много се нервя всеки ден без изключение

Link to comment
Share on other sites

ба4ка м1 сам0 п0л0в1ната клав1атърааа

 

Хахахахаха :D :P

 

 

 

2 Човека ми дължат пари и от 10 дена ме баламосват със всевъзможни истории и глупости, накрая аз закъсах и като ги засеча някъде ша им пресека белтъка :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Днеска някав кретен ми спрял пред гаража.Аз щото се ядосах и нарочно спрях моето ренде на 10 см от неговата предна броня за да неможе да мръдне и да ме търси за да си изакара колата.Нещеш ли в момента в който си заключвам колата се показва някав кретен и ме пита как аджеба да си изкарал колата.Аз веднага му дадох контра въпрос аджеба аз как мога да си прибера мойта в гаража след като той е спрял там?Той ми отвърна да съм летял е и аз му отвърнах лети и ти да си изкараш колата.Замалко да се сбием хубаво че се усмирих малко и преместих моята кола да се изнесе инак щях да му чупя мутрата............ :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Адаш не се нерви и не забравяй, че по закон спирането за престой пред гараж е позволено. Остава въпроса дали е спрял за престой или си е паркирал колата там. :)

Link to comment
Share on other sites

Ами тя тая гадост не ми се случва само напоследък, тя се случва от бая време. В същност се занимавам с някакъв вид творчество от скоро. Т.е. свиря на пиано и рисувам. Сега, не съм най-гениалния пианист и художник, но пък и не съм чувал за много хора, които се занимават с рисуване от около година и то не, че се занимавам, ами веднъж месечно рисувам по 1 картина примерно. С пианото ми е по-зарибено и съответно от около 1-2 години свиря по 1-2 часа на 2 дена. Занимавам се сам - без уроци и трябва да призная(колкото и нескромно да звучи)абе отдава ми се, като за 23 годишен човек, който никога не е учил музика и никога преди това не е свирил и т.н. Всичко много добре. Всеки, който види какво съм нарисувал малко или много реагира положително и си личи че им харесват моите картини. Същото е и със свиренето. Всички, освен собствените ми родители. Те го приемат за нещо абсолютно нормално и за нещо, което всеки може да прави. Нито реагират толкова положително на това, което направя, нито по някакъв повод са ми помогнали финансово или морално. Пианото си го купих лично сам със половин годишно спестяване. Самоубочавам се и така. Та искам да ви питам, това нормално ли е по принцип?

Link to comment
Share on other sites

Не виждам нищо странно... изкуството се харесва на всеки по различен начин. Това че са ти родители не значи че нямат свой собствен вкус :) или пък се опитват да те накарат да мислиш че само си губиш времето по този начин.

 

Според мен няма някакви отрицателни моменти тук... в крайна сметка никой не може да ти наложи ... нищо :)

Link to comment
Share on other sites

Да, разбирам, но все пак - как може всички да харесват това, което правя, че дори някои изпадат в абсолютен въсторг, а собствените ми родители да възприемат, това което правя като че току що съм си направил сам таратор.

Link to comment
Share on other sites

Да, разбирам, но все пак - как може всички да харесват това, което правя, че дори някои изпадат в абсолютен въсторг, а собствените ми родители да възприемат, това което правя като че току що съм си направил сам таратор.

то и тва си е вид поощрение, само че от другата страна. немалко гении са се развили само за да докажат на родителите си че могат повече...

ама ти ако искаш продължавай да се самонавиваш и да трупаш омраза към тия хора. въпрос на избор.

Link to comment
Share on other sites

Не трупам омраза! А и правя това, което ми харесва и никой не може да ме спре да не го правя. Въпроса ми беше тяхното поведение дали е нормално.

Link to comment
Share on other sites

Въпроса ми беше тяхното поведение дали е нормално.

 

НЕ! :angry1

Link to comment
Share on other sites

sandman: Поздравления за хъса да се занимаваш сам с пиано и рисуване. Би ми било интересно да видя/чуя нещо твое. И аз свирех на пиано (и китара малко) и рисувах, макар да занемарих всичко последните години за сметка на математиката.

И на мен ми се е случвало нещо подобно - родителското отношение. Разбирам за какво говориш. Не знам твоите родители какви са, но моите възприемаха всичко, което правех, като нещо съвсем нормално - таратор. Знаеш приказката за гарджето - нашето е най-добро. Подозирам, че за това става дума и при теб. Голяма рядкост са родителите, които нямат абсолютно никакъм интерес към децата си или нещата, с които те се занимават. Е, ако бяха такива, то нямаше да се чудиш нормално ли е или не. Сигурно са от онзи тип "убедени в способностите ти хора, които общо взето нищо не ги впечатлява прекалено, защото знаят, че можеш даже по-добре..." Нашите бяха такива. Нищо, което съм правела, не е било оценявано. Все пак се възприемат малко или много за топ-класа (it makes me :sick).. все пак Английски гимназии със златни медали и национални дипломи и прочее... та за тях е нормално детето им да не е по-малко добро в нещата, които прави. Впечатляват ги моментите, в които ги надминеш. Поне от мои лични наблюдения.

Link to comment
Share on other sites

Не трупам омраза! А и правя това, което ми харесва и никой не може да ме спре да не го правя. Въпроса ми беше тяхното поведение дали е нормално.

Що не? кво й е на омразата? с подходящо подклаждане би могла да гори дълго и да напомня доста време за крайните цели, което е полезно в по-трудни моменти.

а дали поведението им е нормално никой не може да ти каже, защото не е запознат със ситуацията, а само с твоята гледна точка към нея. поради това единствено може да се съди за твоето отношение към ситуацията, но не и за тяхното. освен всичко друго понятието "нормално" е толкова разтегливо, че на практика всичко влиза в него.

накратко: абе ти нямаш ли си картини за рисуване, ами се мъчиш с тежки мисли?

Link to comment
Share on other sites

Пич, не бива да ти пука.

Когато се захванах с барабаните, родителите ми реагираха с безразличие. Баща ми е бил барабанист (аматьор) навремето.

Въпреки, че прогресирах доста бързо, и по думите на учителя ми (Иван Енев от "Бели Зелени и Червени") за около още две-три години мога да стана много добър барабанист - не срещах никаква подкрепа. Барабаните си ги купих сам. Най-близкото нещо, до подкрепа е било да спра да свиря, защото не си чувала радиото майка ми.

От това не ми пукаше ни най-малко. Аз не го правя заради тях, а заради себе си!

За писането, с което също съм се занимавал съм срещал подкрепа и одобрение, въпреки, че когато сега си чета ранните "произведения" ми се струват наивни и дори малко банални, което отваря въпроса за гарджето :)

 

Ай поздрав - Agalloch - Not Unlike the Waves

Link to comment
Share on other sites

... Би ми било интересно да видя/чуя нещо твое....
Можеш да видиш тук Съгласявам се напълно с теб. Едва ли изобщо не им пука, но просто не го показват явно. Благодаря за сапричастността! :)
...накратко: абе ти нямаш ли си картини за рисуване, ами се мъчиш с тежки мисли?
Нямам вдъхновение в момента :)
... Най-близкото нещо, до подкрепа е било да спра да свиря, защото не си чувала радиото майка ми...
При мен е телевизора и аз по този повод започвам да свиря още по-силно. :) Поне успях да ги отуча от навика да не казват - "Стига си дрънкал на китарата, че ще лягам!". Замениха глагола "дрънкам" със "свиря". Напредък!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Днеска почнах да уча микропроцесори в Университета и се ядосах до краен предел.Преподавателя взе да разправя за някви операции в Инетслките които АМД ги изпълнявали много по-бавно и ме вбеси въпреки че и аз съм превърженик на Интел. :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 Даже ми каза да прочета една книга от 1200 страници и чак тогава щял да спори с мен.

Link to comment
Share on other sites

днеска една лелка ме пререди в макдоналдс и като и казах че има ред ме нарече пред всички простак и че съм нямал уважение към по-възрастните от мен..... след това си поръча шопска салата :P :P :P :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Загубих си портфейла заедно с лич. карта ,шоф. книжка и талона в него. :cry :cry :cry

 

П.п. - НИКОГА НЯМА ПОВЕЧЕ ДА ПОЛЗВАМ УСЛУГИТЕ на такси 6103 ,които след като им звъннах само 4 часа след загубата( все пак бях пиян в 1 часа мисля ,че е постижение още в 5 да съм конст. ,че го няма ) казаха ,че нямало намерен портфейл при тях?!?!?!Е ся тва кво е?

Link to comment
Share on other sites

Парите по стечение на обс. ми бяха в якето :) в портфейла имаше не повече 3-4 лева!!!Ето за това съм ядосан!Ся ако имаше пари разбирам да не ми го върнат...ама ся за 3-4 лева и някакви стотинки!!!!Даже не си ща портфейла!Искам си документите ,скоро ще започвам работа и сега ще трябва да си ги изкарвам експерсно и книжката и лич. карта.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...