Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Освен скуката и горещото време постоянно ме тресе от жегата и ми става топло , след това студено , лекарката ми вика да пия парацетамол , но това оправя нещата за един ден и на другият (ако е топло) пак се почва .

Имам алергия от жегата май .

Не се трае вече ... трябва човек да има хижа на балкана и да си почива там или държавата да подарява хижичка до малка рекичка в някоя планина за почивка на човека .

п.п. Ехеее в такава държава да живее човек .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Явно, защото колата е ПОЛО, демек Volkswagen Polo :D

 

----------------

 

Ми не е VW :rolleyes: Ford Fiesta е, ама все пак host да обясни ако може! Нищо лично! ;)

И ся трябва да търся една шибана тръба...

Link to comment
Share on other sites

Ми не е VW :rolleyes: Ford Fiesta е, ама все пак host да обясни ако може! Нищо лично! ;)

И ся трябва да търся една шибана тръба...

 

Тръба ?!?!??! :huh:

 

 

----------------

Now playing: Dj Iv ! & Groove - Live @t Plazma - Insomnia (15-Sep-07)

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Тръба ?!?!??! :huh:

----------------

 

Около тридесет сантиматров метален цилиндър по моите скромни математически познания може и се нарича тръба, не виждам какво неясно има? Ако знаех как се казва, а не съм длъжна, иначе щях да бъда автомонтьор, щях да си я намеря и да си я сменя :bgrin:

 

Част от изпускателната с-ма , галибЪ :laughing:

 

П.С. Хост е обяснил в едита си ;)

 

Да, донякъде позна :lol: - от нея излиза вода, не на място обаче! И мерси че ми каза, та се върнах да му го прочета, пък той слънчасал :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ми не е VW rolleyes.gif Ford Fiesta е, ама все пак host да обясни ако може! Нищо лично! wink.gif

И ся трябва да търся една шибана тръба...

 

Що не пратиш Виден да намери тая прословута тръбЪ.

 

По темата: Вчера с брат ми се сдобихме с по един чифт антирефлекси очила :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Що не пратиш Виден да намери тая прословута тръбЪ.

 

По темата: Вчера с брат ми се сдобихме с по един чифт антирефлекси очила :online2long:

 

Честито и на двамата, ама това май е за темата с хвалбите :lol:

 

А Виден я погледна и каза: "Ми незнам откъде, карай сега така пък ще видим!" С други думи : Не ме занимавай с тъпата ти кола :cry Ама ако ми блокира двигателя ще стане по-лошо! :angry1

 

И без това днес е шибан ден: успах се и закъснях за среща в офиса :blush: , имам мускулна треска на задните части от аеробиката и трудно сядам :blush: :blush: и сутринта ми се натресоха едни търговци дето се пазаряха буквално за стотинки, а се пишеха за голяма работа и накрая единия вика на другия: Ти колко пари имаш, че моите 100 лева няма да стигнат :laughing:

Шибаният ден още не е свършил...Очаквайте продължение...

Link to comment
Share on other sites

А Виден я погледна и каза: "Ми незнам откъде, карай сега така пък ще видим!" С други думи : Не ме занимавай с тъпата ти кола :cry Ама ако ми блокира двигателя ще стане по-лошо! :angry1

 

Какво се притесняваш?Тъкмо Виден ще ти даде Октавиата пък за него ще си вземе Октавиа РС :lol:

Link to comment
Share on other sites

Честито и на двамата, ама това май е за темата с хвалбите :lol:

 

Искам да се оплача от тях, че много се цапат :angry:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Писна ми нещата да се скапват буквално за минути...

Link to comment
Share on other sites

Какво се притесняваш?Тъкмо Виден ще ти даде Октавиата пък за него ще си вземе Октавиа РС :lol:

 

Октавията не мога да си позволя дори да я сънувам, а освен това е много голяма и скъпа кола за мен ;) Всяка жаба да си знае гьола - Фиестата ме устройва идеално за градски джиткания, пазарувания и разходки с приятелки. Е, няма да откажа и малко по-нов модел, но ще поживеем ще видим. А ако е Шкода - нека да е Фабия. Преди две години карах Шкода 100С, набор '73, сега минах на '85...След още две години кой знае?

 

Нещо ми шугаво и днес :wacko: Не е от жегата, друго е, ама дали ще се сети? :wir

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Писна ми нещата да се скапват буквално за минути...

Какво ти се е скапало , при мен са вентилаторите на компютъра (пак) ... ще трябва отново да се носи в сервиза за подмяна и този път дано да върви нормално .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

отлага се морето, финалът на евро 2008 не може да бъде пропуснат :wir

Кой ши играе. Аз го пропуснах целия. Искам да се оплача, че разни хора ме будя, а на мен ми се спиии... с изкл на тел-а не става. Те са по-нахални такива... :P

Link to comment
Share on other sites

aа аз искам да се оплача от диема , ебати олигофрените , снощи второто полувреме на мача са го давали има няма 10тина минути през другото време - ПРОБЛЕМИ С ВРЪЗКАТА ......

Link to comment
Share on other sites

ПРОБЛЕМИ С ВРЪЗКАТА ......

 

Нормално с това да си избършат ръцете ти кфо искаш ....

 

 

----------------

Now playing: Gataka - Dreaming Mode

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Проблема беше в предавателите в Австрия - имаше силна буря във Виена - даже тока спря по едно време, така че по цял свят не можаха да гледат първенството.

Link to comment
Share on other sites

Шести такъв красавец изхвърлям през балкона.

Сигурно ще изяде няколко врабчета и ще се върне за revenge :devil

 

(А този е сравнително малък! :allien )

Ей ща бия, какво са ти направили хайваните?
Link to comment
Share on other sites

Ей ща бия, какво са ти направили хайваните?

Е как какво....изяли са му врабчетата, нали сам си каза. :bgrin:

 

А аз да се оплача, че няма с какво да храня твоите растения...няма мухи, няма пеперуди...комар даже не припарва у нас. Веднъж хванах една огромна стоножка (около 10 см.), разделих я на две, че не се хващаше само в една уста...ама май диетата не им понесе - и двете усти почерняха и увяхнаха...явно е отделила доста токсини. Добре, че скапва само локално конкретната уста, а не цялото растение....а може и да са увяхнали от преяждане, знам ли... :P

Link to comment
Share on other sites

Иво, аз живея на първия етаж, а хайванчетата се приземяват върху близките храсти :)

Сигурно затова и се връщат, хъхъхъ...

 

Пък и ги спасявам от чехъла на дядото, 'щото би реагирал като повечето средностатистически хора. :unsure:

Edited by second.life.syndrome
Link to comment
Share on other sites

прибирам се аз с колелото , минавам през центъра.

Минавам около джумаята,пощата,влизам в подлеза пред тоя големия хотел,излизам от другата страна на улицата , минавам покраи ОББ , и завивам по уличката за Света Петка ( надолнище дето е )

И Точно на завоя имаше две момчета.

Та карам си аз минах покраи тях,и вече съм по улицата.

Внезапно някой се провикна "Бай хуи имаш ли цигара".Обърнах се и видях че едното те тези две момчета тича зад мен.Казах "НЕ!" . Видях че момчето тича доста бързо.

Стреснах се и ускорих.Чу се "Остави , тоя избяга".

Ми очаква се с колело и по надолнищя да съм по-бърз от тях.

 

И си мисля , кво подяволите си мислят тея, и какво ли им се вартеше в главате....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...