Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Знам, Пламене. Ние се бяхме подготвили, поне 10 пъти го изживявахме. Имаше много пъти, в които очаквахме и наистина го преживявахме... Обаче тази болка...

Благодаря ти!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Благодаря ти много, Момчиле! Дано Бог да се смили над душата му... :(

Link to comment
Share on other sites

Да, Ру, беше наистина много, много мъчително и тежко...

Благодаря ти!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Пак аз в тази тема... Вече втора година никой от форума не ми честити рождения ден (който беше вчера)...

Вече е лично :(

Link to comment
Share on other sites

Галче, честито! (със закъснение) - не си само ти...поне аз не следя кой кога се е родил, календарът на форума отдавна съм го скрил и т.н. :)

 

Едно време даже имаше отделни теми за честитене на тоя и оня, но им мина модата...;)

Link to comment
Share on other sites

Много рядко някой честити на някого рожденния ден тук :) Обикновено модула за рождениците не работи. А и честно казано бих се притеснявал ако близките ми хора не ми честитят :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на Пламен!

Естествено, че не се сърдя, ама не е като да не сте ми честитили предишни години. Просто ми направи впечатление, че тези две години никой не драсна три думи...

Чак пък да съм се притеснила... Не съм :)

Link to comment
Share on other sites

Аз какво да кажа. Нито за Димитровден, нито за р.д. ме поздравява някой от форума....мрън... а не е да не се познаваме. Но реално рожденниците не се показват от години, за което съм обръщал внимание няколко пъти. Трябва специално да влезнеш в календара за да ги видиш, а това никой не го прави....освен случайно....както и да е. Да сте живи и здрави всички именици, рожденници, и честит рожден ден на Галя и на Стефчо.

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Ти пък к'во се оплакваш - то не беше магданоз, не беше морков, че и койота уили даже...толкова пъти си смени ника, че хората забравиха как всъщност ти е името. :online2long: Ангел даже отвори анкета, та поне някакъв по-читав ник да ти предложат хората, но ти - не, та не...мокин'бърд си го искам. :CryBaby:

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха-ха-ха-ха.....добре деее, връщай магданоза и да се свършва....признавам анкетата за меродавна и се съгласявам с нея, но моля да бъде с главна буква....да се знае....

Link to comment
Share on other sites

Магданозът си е магданоз! Никакви присмехулници не признаваме :)

Аз пък ти честитя в аванс всичките ти празници през годината :)

И най-важното е да сме здрави, както и всички наши близки! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...