Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Не..не... няма такъв кеф. Да извикаш "спИциалист", да се направи на отворен ,да ти вземе пари, да каже, че е "оправил" това, за което си го извикал ... и то вече да НЕ работи.

 

КЛЛЛЛЛАААААСИИИИКААаааа!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

както си гледам филм и монитора изгасна...

за 1 път виждам LCD да изгаря :(

все пак геройски се държа през годините.

 

Сега ползвам 2я като ... единствен :/

Link to comment
Share on other sites

както си гледам филм и монитора изгасна...

за 1 път виждам LCD да изгаря :(

все пак геройски се държа през годините.

 

Сега ползвам 2я като ... единствен :/

 

При мен изгоря един чисто нов 30" монитор точно 16часа след като го включих :) После ми го замениха от DELL с неработещ такъв с думите "пращаме ви един нов неразопакован монитор"... да бяха го разопаковали да проверят работи ли... 3тия път ми пратиха работещ :)

Link to comment
Share on other sites

както си гледам филм и монитора изгасна...

за 1 път виждам LCD да изгаря :(

все пак геройски се държа през годините.

 

Сега ползвам 2я като ... единствен :/

На мен преди 10 дена ми изгоря екрана на лаптопа. По - точно инвертора и съм си поръчал нов. Трябва да пристигне всеки момент. Мога да ти препоръчам няколко места на които да ти оправят монитора. При повечето е проблем със захранването или друго нещо дребно.

Link to comment
Share on other sites

Да се оплача и аз. В близките 60-61часа ми се събират само 7 часа сън. На работа в къщи,тъкмо си легна детето ревне. Мъчат го колики и съответно се мъчим и ние.

Пробвахме и 4 вида капки и всички помагат само по веднъж.

 

Така че някой с повече опит може да подскаже с някакви капки или чай някакъв например. Само от анасон да не е. Лека вечер.

Link to comment
Share on other sites

...

Пробвахме и 4 вида капки и всички помагат само по веднъж.

...

При нас помагаше дундуркане на ръка така, че главичката на детето да е до сгъвката на лакътя, а таза идва на дланта. Моята щерка така се успокояваше и заспиваше в тази поза (наречена от нас "малка коалка" :) ).

А относно коликите наскоро случайно попаднах на едни теми, описващи масажи по гръбчето в областта на опашката (понякога и по плешките), при които се премахват т.нар. "трънчета". По всяка вероятност става дума за по-твърди остатъци лануго, за които се предполага, че дразнят детето и затова плаче. Стори ми се логично още повече, че е познато и се е практикувало в миналото от нашите баби. Ама ние сме много модерни и забравяме традиционни похвати, което е жалко.

Виж тук и сам прецени дали да го направиш. Аз със сигурност ще правя такива масажчета на второто си дете, живот и здраве.

Link to comment
Share on other sites

При нас помагаше дундуркане на ръка така, че главичката на детето да е до сгъвката на лакътя, а таза идва на дланта. Моята щерка така се успокояваше и заспиваше в тази поза (наречена от нас "малка коалка" :) ).

А относно коликите наскоро случайно попаднах на едни теми, описващи масажи по гръбчето в областта на опашката (понякога и по плешките), при които се премахват т.нар. "трънчета". По всяка вероятност става дума за по-твърди остатъци лануго, за които се предполага, че дразнят детето и затова плаче. Стори ми се логично още повече, че е познато и се е практикувало в миналото от нашите баби. Ама ние сме много модерни и забравяме традиционни похвати, което е жалко.

Виж тук и сам прецени дали да го направиш. Аз със сигурност ще правя такива масажчета на второто си дете, живот и здраве.

 

 

MMM благодаря много. Ние и без друго сме решили да го водим при една стара баба в изгрев която прави такъв масаж и вади косъмчета от гръбчето на детето. И коликите били дотам. Вече няколко познати майки казват на жена ми заведи го и виж сама ефекта. Та в понеделник смятаме да го заведем. Благодаря ти още веднъж.

Link to comment
Share on other sites

Да се оплача и аз. В близките 60-61часа ми се събират само 7 часа сън. На работа в къщи,тъкмо си легна детето ревне. Мъчат го колики и съответно се мъчим и ние.

Пробвахме и 4 вида капки и всички помагат само по веднъж.

 

Така че някой с повече опит може да подскаже с някакви капки или чай някакъв например. Само от анасон да не е. Лека вечер.

 

Само една дума - ЕСПУМИЗАН! Детето го приема много добре, резултата е поразителен.

Link to comment
Share on other sites

Аз зная, че коликите не се лекуват с нищо, трябва да си отминат сами. При големия ми син положението беше много тежко, много ревеше и се мъчеше детето, а при малкия даже не усетихме дали е имал колики.

Еспумизана помага, но пак казвам, че при всяко дете е различно. Аз неискам да те плаша, ама коликите са бял кахър, в сравнение със зъбите с които ще се сблъскате по късно. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Сега ни е зор с тез колики, а със зъбите направо незнам :confused . То тогава и температура ще вдига и...

Но все пак трябва да минем по този път няма как да го прескочим. А относно капките на нас по добре ни повлияват САБ СИМПЛЕКС.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Открих си някаква ужасяваща ерозия, която е обхванала 7 зъба (2, от които предни), та от вчера съм в депресия ... Отдавам го на твърда четка + киселината от цитросите :angry:

Смених четка и паста, спирам всичко кисело, наблягам на млечни и зеленчуци и дано се пооправи поне някой. Ако не след месец, когато си взех час, всичко трябва да се прави :(

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Открих си някаква ужасяваща ерозия, която е обхванала 7 зъба (2, от които предни), та от вчера съм в депресия ... Отдавам го на твърда четка + киселината от цитросите :angry:

Смених четка и паста, спирам всичко кисело, наблягам на млечни и зеленчуци и дано се пооправи поне някой. Ако не след месец, когато си взех час, всичко трябва да се прави :(

 

Само няма да се оправи, вЕрвай ми - женен съм за зъболекарка :)

 

Ако е в шийките - нормално става а цитросите помагат но не е само от тях. И не е станало нито за месец нито за 5...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

След 4 години каране май ще се минава към Топловикация :( :( :(. Горката ми количка :(.

Дано ония чикиджии с петрола се зАпрат малко :D

 

И аз на там съм тръгнал. С тея цени ще ме извиняват ама се ще се газифицирам отма :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

И аз на там съм тръгнал. С тея цени ще ме извиняват ама се ще се газифицирам отма :rolleyes:

Аз ще го отлагам докато ножа не пререже и кокала. Грам не ми се ще да слагам "готварски продукти" по колата ми :( :(. Мамка му мръсна.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще го отлагам докато ножа не пререже и кокала. Грам не ми се ще да слагам "готварски продукти" по колата ми :( :(. Мамка му мръсна.

 

Ще се сетите вие ама...Готварски продукти мухаха :laughing: Няма сила дето да ме накара да карам на бензин при тея цени...Един Фобос и спи градът...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Бръсненето е вредно нещо... хванах самобръсначката, изтървах я и като понечих да я хвана си отрязах 1/5 от нокътя на средния пръст на лявата ръка и малко от меката тъкан отдолу... :angry:

 

Никакъв Жилет повече.

Link to comment
Share on other sites

Кво си правил ти бе човеко?!?!?

Не са му признали гаранцията, когато се е опитал да им върне втората лява ръка ;)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...