Jump to content
BulForum.com

new indiana jones 4


Recommended Posts

dnes vleznah v saita na filma i sa zapo4nali snimkite na 21 juni filma 6te izlezne drygata godina mai mese4 kakvi sa vi o4akvaniqta ? i mneniata ? mislq 4e 6te e ne6to strahotno i mnogo originalno na mene li4no stra6no mnogo mi haresva ...

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм се чака 18 години. Предполагам, че няма да е хубав както другите, защото очакванията са огромни, а актьорите много възрастни.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък очаквам,че този филм ще е много хубав.Независимо че Sean Connery няма да участва,Harrison Ford,както и Shia LeBeоuf ще ни радват :love :) А и Cate Blanchett. :rolleyes: Предполагам сюжетът ще е достатъчно завладяващ,след таква почивка от страна на легендарния филм :) С една дума - КУУЛ. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз също го очаквам от доста време и мисля че четвъртата част ще се получи също толкова добра колкото и другите 3. А за качеството на трилогията не може да става дума ...

Link to comment
Share on other sites

Със сигорност ще е доста яко.Но нали се сещате за Междузвездни Войни.Новите филми са боза в сравнение с старите.Надявам се да греша но имам чувството че и с Индиана ще стане същото :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ето малко ъп по темата:

1.Вече working title-а е Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (Индиана Джоунс и Царството на Кристалният Череп)

2.Датата на излизане е променена на 22 май 2008 (но както може да се очаква ще я променят всеки месец).

3.Ето малко пикчета:

11indianajones_teaserposter.jpg

Ето го и постера (за сега е само тийзърски).

indiana_jones1.jpg

Култовото начало на филма...

crystal%20skull.jpg

Едва ли това ще е "Кристалният Череп" но все пак не е зле !

indiana-jones-and-the-kingdom-of-the-crystal-skull-we-told-you.jpg

А това е екипа на филма ;)

indianajones4-2.jpg

Личи си доста възрастта на бате Хари Форд (дано стане по добре от Терминатор 3-ката,че филма си беше боклук).

 

4.Ето друг линк за информация по филма (за съжаление все още няма сайт за филмът).

 

Според мен би трябвало да имаме добри очаквания за филма (самият аз не знам на какво да се основа :D ) все пак това си е Инди :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

И аз го гледах най-накрая. Не ми хареса, голямо разочарование. Прекалено много фантасмагории. Единственият момент, който разведри обстановката, беше, когато затънаха в едни плаващи пясъци и Хенри Джоунс III ги теглеше, като използваше един питон за въже :D Там се смях доста :laughing:

П.С. Ако не са руснаците, американците не могат да си направят филмите - все с тях се чоплят

Link to comment
Share on other sites

И аз го гледах най-накрая. Не ми хареса, голямо разочарование. Прекалено много фантасмагории. Единственият момент, който разведри обстановката, беше, когато затънаха в едни плаващи пясъци и Хенри Джоунс III ги теглеше, като използваше един питон за въже :D Там се смях доста :laughing:

П.С. Ако не са руснаците, американците не могат да си направят филмите - все с тях се чоплят

Макар, че темата не е подхвашана от много време, ще добавя и аз един коментар.

Моето мнение е, че предишните части бяха по-добри и тази част определено не ми се стори кой знае колко интересна.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Според мен малко прекалиха с каскадите , все пак трябваше да е нещо малко по-скромно ... лично мое мнение си е това и не ми хареса филма много .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Много ми хареса филма!Каскадите мисля, че бяха достатъчни и бяха изключително качествени!Сюжета беше изключително интересен и това, че акцентираха на разума от друга планета е добре, тъй като се различава до някаква степен от миналите 3 филма - хем някак си изцяло, но хем запазват и типичните черти.Страхотен филм!

Link to comment
Share on other sites

Еми аз ви казах , че са прекалили малко , но и онова с мравките беше леко измислено , ония как ди догони по тези дървета ... цял джип да настигнеш също не е реално и все пак приличаше малко на старите части , от към филма нямам други оплаквания вече .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Много ми хареса филма!Каскадите мисля, че бяха достатъчни и бяха изключително качествени!Сюжета беше изключително интересен и това, че акцентираха на разума от друга планета е добре, тъй като се различава до някаква степен от миналите 3 филма - хем някак си изцяло, но хем запазват и типичните черти.Страхотен филм!

абсолютно точно казано :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами мнението ми е :

 

....... мъъъка, мъъка, мъкаа.... Боже колко мъка има по този свят !

 

След този боклук Харисън Форд (на когото наистина се възхищавам), най - сетне може да излезне в заслужена пенсия.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...