Jump to content
BulForum.com

Docs Requests


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Можели някои да ми намери на англииски език седем дневна екскурзия+самолетен билет на ква цена и ако може някво меню и описание на ресторант които е към хотела или някъв там

трябва по англииски даскалката иска такова щото съм турист(ТУРИЗЪМ)

мерси предварително ще съм ви много благодарен ако ми издирите такова животно :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой да знае къде в нета има творби на Артър Конан Дойл. Защото ги намирам само по онлайн книжарниците а пари не ми се дават.. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой да има материал,който проследява дебата между Томас Малтус (Thomas Malthus) и Дейвид Рикардо (David Ricardo) ? По възможност на български език.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

The.Complete.National.Geographic.Magazine.110.Years-XiSO

 

В Torrentvalley.net го има, но аднато с тракера на бубу :lol: който вече е неактивен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Много спешно ми трябва книга на френски език от съвременен автор. Ако може да е "Bonjour tristesse" на Francoise Sagan ще е добре, но и друго става! Става въпрос за художествена литература, може и да не е от известен автор.

Link to comment
Share on other sites

трябва да пиша реферат за развитието на технологиите след 10 години кадет озадължително трябва да фигурира за изкуственият интелект няква подобна тема търся или като статиика :) предварително мерсаж :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Търся Румен Стаматов - Психология на човека.

Трябва ми за изпит по психология, бях до библиотеката в ПУ, но колегите студенти вече я бяха разграбили :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой да знае къде има качена книгата "Смъртта на големите босове". Един приятел я има но сега я четял а и на мен ми стана интересно..не ми се занимава да я купувам..защото знам че няма да ми остане време да чета..както и да е ако някой я намери ще съм му благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Търся следните книги от Andre LaMothe

 

The Black Art of Video Game Console Design

 

Design Your Own Video Game Console

 

Ще съм много благодарен на някой ако знае, къде могат да се намерят. Също ме интересуват книги по Дигитална електроника, Микропроцесорна техника, SMD, запояване и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Търся тестове по езикова култура или нещо подобно, което би ми помогнало за езиковата култура.Ако на някой му се намира нещо такова ще съм му много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми прати линк към книжката за употреба и подръжка за OPEL TIGRA (Трябва ми на Английски - имам я на Италиянски ама не го разбирам!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте, може ли да ми намерите разработки по стихотворенията на Пол Верлен? Проверих в pomagalo.com но има само автобиографията...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой случайно да има някаква курсова работа по ИТ? На Word, да има диаграми, таблици, текст, clipart, header, footer, съдържание, а бе всички важни функции, дето го има в Word?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой знае ли от къде мога да намеря материа за презентация по биология на тема "Архитектура и Бионика"? (ако може на български ще е по-добре но и на английски няма проблем)

 

мерси предварително :punk

Link to comment
Share on other sites

"9 милиметра"

Слави Ангелов

 

Ако не линк, то поне дайте одзиви, да знам дали да я поръчам от интернет, че я няма нито по РЕП-овете нито по книжарниците. Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

трябват ми учебници по математика от 8-12 клас ... и някакви свестни сборници в пдф вариант ... доста тъсих но не можах да открия нищо задоволително :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...