Jump to content
BulForum.com

Docs Requests


Recommended Posts

Ако може някой да намери книгата на Брам Стокър - Дракула, търсих си я да я купя, но не я намерих надеждата ми е да я има в нет-а. За улеснение давам ISBN номер -

954-528-251-7

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

незнам тука ли муе мясото ама си търся книжки за телефона смисъл не опътване ми такива за четене

телефона ми е К500 аз намерих едни ама то само 2

Link to comment
Share on other sites

Хора.Някой може ли да ми даде подробна информация за Хлор,Хлороводород и солна киселина и Оксиди и киселини на хлора.Трябва ми много и спешно МОЛЯ ВИИИИИИ :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

Националният статистически институт съобщава на потребителите, проявяващи интерес към статистическата информация от сферата на туризма и почивното дело, че вече е на разположение новата публикация "Туризъм" - на книжно тяло и електронно издание.

 

Някой може ли да помогне да намеря това нещо из нета :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

търся упътване за форд ескорт 1988 1.6л cl дизел 5 врати плащам 10 лева за него само да е на англискии или български вече търсих в дата.бг и в emule така че не се опитваите и спецялно гледаите за форда защото може да се объркате а не давам пари за грешна информация

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми нещо свързано с Лила от Тютюн. Предполагам, че няма значение какво просто да става за час по литература. Потърсих в реферати.ком, но не намерих..не съм наясно с другите подобни сайтове( не ми се е налагало да търся до сега такива материали). Спешничко е..Мерси.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Request: място в нета с книги на O'REILLY, но последни издания! Няма значение на какъв език са (в симсъл или bg или eng). А ако изобщо има някакво място с книги на O'REILLY на български - кажете го. И pls който е така добър да помага да ми праща отговори на ЛС, а не в темата.

10x in advance!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Здравейте!

Наистина ми е необходимо да намеря следните две книги и то скоро, защото ще имам възможността да си ги изпринтя безплатно:

- "XML Pocket Reference, Third Edition" на издателство O'Reilly

- "Learning the bash Shell, Third Edition" пак на O'Reilly

Наблягам на това да са последните издания, по-стари и сам успях да намеря в нета. Ако някой успее да ми изнамери тези книги наистина ще съм му много благодарен! Pls отговаряйте на PM.

 

EDIT: Втората я намерих ТУК, тъй че бирата за нея отпада :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

много жизнено важно е да намера тази книга

Dellorto Carburetor Manual

ако някои знае каде в нета може да се издири да казва

кадето ще да е само да моеже да се драпне

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

някой plzz може ли да намери книгите на Juliet E. McKenna- The Gambler's fortune;The Warrior's bond;The Assassin's edge,част от петологията The Tales of Einarinn ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Трябва ми Дон Жуан преведен на български, като става дума за оригиналът на Байрон.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Трябва ми референция(препоръка) от работодател, или указание как се пише. Най-добре ако някой може да ми посочи от къде да си изтегля готов документ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...