Jump to content
BulForum.com

Docs Requests


Recommended Posts

някои може ли да намери туториала на Трактор за по добро миьиране защото от сайта искат регистриран потребител а аз както и пове4ето в бг съм кракнат потребител

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Трябва ми текста на песента Феномено - Василис Карас. Много спешно ми трябва! Ако някой може да го намери (аз прерових навсякъде - не можах) да ми го прати! Или ако някой знае гръцки и може да го напише - ще ви бъда много благодарен!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Трябва ми инфо за езика Logo, по възможност на български или руски.

Link to comment
Share on other sites

Спешно се нуждая от Българо-Англииски речник на технически термини. Някой знае ли от къде мога да си сваля? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Спешно се нуждая от Българо-Англииски речник на технически термини. Някой знае ли от къде мога да си сваля?  :wacko:

Новия SA има такъв! Може да си го свалиш от тук

 

Редакция: Оказа се, че е само на компютърните термини.

Link to comment
Share on other sites

Новия SA има такъв! Може да си го свалиш от тук

 

Редакция: Оказа се, че е само на компютърните термини.

 

Благодря ти но не ми върши работа, необходимо ми е да преведа неща от сорта на "линеен ножов разединител" и т.н. :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Не знам дали вече не е обсъждано това, но все пак бих искал ако някои разполага с интересни линкове свързани с Тери Пратчет - да ги сподели.

А дали някой знае каде да открия книгите на Тери Пратчет на английски? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

преди в docs имаше един фаил принципи и правила в българския език или нещо такова. ако някой го има или знае от къде да си го дръпна да мога :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали вече не е обсъждано това, но все пак бих искал ако някои разполага с интересни линкове свързани с Тери Пратчет - да ги сподели.

А дали някой знае каде да открия книгите на Тери Пратчет на английски?  :rolleyes:

В случай,че още не си намерил,ето един линк :)

Link to comment
Share on other sites

Знае ли някой къде мога да намера "Шифърът на Леонардо", щото прочетох първите 60 страници у една приятелка и ми стана интересно :) Ама на български, че ме мързи да чета на английски :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nqkoi moje li da mi kaje nqkakci saitove za download komiksi na marvel?Predvaritelno blagodarq.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Мечът на истината на Тери Гудкайнд...на БГ :love

Link to comment
Share on other sites

Мечът на истината на Тери Гудкайнд...на БГ  :love

 

Доколкото знам, на български има сканирана само новелата "Дългът на костите", която е нещо като предистория на поредицата. Можеш да си я свалиш оттук: http://sf.ludost.net/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Търся vrt-disk 2005(2004) Това е електронна документация на електронни елементи...

В data.bg има vrt-disk 2004, разбита на 12 rar файла, но 5-я е счупен :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте :)

Търся електронно четиво за Видовете мрежи, да е обяснено по-подробно Какво е това gateway, netmask да са обяснени видовете мрежи ( Ethernet, cable и т.н.) и отделните класове мрежи (клас А, клас B и т.н.).

Вече рових в google, но не намерих нищо такова, само твърде основни работи.

Може да е на Английски, а ако е на Български ще е супер :D

Ще съм благодарен ако някой даде линкче :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте :)

Търся електронно четиво за Видовете мрежи, да е обяснено по-подробно Какво е това gateway, netmask да са обяснени видовете мрежи ( Ethernet, cable и т.н.) и отделните класове мрежи (клас А, клас B и т.н.).

Вече рових в google, но не намерих нищо такова, само твърде основни работи.

Може да е на Английски, а ако е на Български ще е супер :D

Ще съм благодарен ако някой даде линкче :)

мисля че това ще ти свърше работа моя учител ако ли не ще ти къча малко книжки на Български

Link to comment
Share on other sites

мисля че това ще ти свърше работа моя учител ако ли не ще ти къча малко книжки на Български

Да това не е лошо :) но е пестеливо от към обяснения, ако може нещо малко по-подробно :)

А ако качиш и тези книжки ще бъде супер :D

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да намери "На лов за живи животни" от Джералд Даръл? Адски много искам да я прочета (отново). Чел съм я поне 2 пъти, но като малък. Даже името на автора не помнех, но сега поне го знам :). Аз поне не успях да намеря нищо. Иначе за Майк Резник си намерих да си чета online :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

спешно ми трябва нещо по тази тема:

Модели и моделиране. Що е модел. Подобие и модели

 

скъсАх се от търсене ама само глупости ми излизат

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...