Jump to content
BulForum.com

Docs Requests


Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply
Мдамммм ... беше преместен поста ... Идеята ми беше че я търся на български език като книга, не като електронно издание. Иначе я имам на pdf на английски ама върви по-бавно разбирането ... (Ако някой я иска мога да я кача)

Ами качи я , няма да е лошо да я има B)

Link to comment
Share on other sites

http://masstodont.com/storage/hdd4/FREE.UPLOAD/LISTOVKI/

ей тва ако може някой да го качи :) не е голямо ама не ми се занимава и сега свалям други неща ;)

Не ми отваря посочения адрес но все пак има листовки и на warez-a

http://warez.ru:8080/FTP/Docs/FOR_ARRANGE/....za.KAT.by.TED/ B)

Link to comment
Share on other sites

1. Й. Денев, Р. Павлов, Я. Деметрович. Дискретна математика. Наука и изкуство, София, 1984.

3. Е. Лукипудис. Компютърна графика и геометрично моделиране, част І. Лукипудис, Пазарджик, 1996.

4. Д. Метакидес, А. Нероуд. Принципи на логиката и логическото програмиране. ВИРТЕХ, София, 2000.

5. Ю. Чарняк, Д. Макдермот. Увод в изкуствения интелект. СОФТЕX, София, 1997.

6. П. Джаксън. Увод в експертните системи. СОФТЕX, София, 1999.

7. Л. Николов. Операционни системи. Ciela, София, 1998.

8. М. Тодорова. Програмиране на C++, част първа и втора. Ciela, София, 2002.

9. В. Димитров. Увод в обектно-ориентираното програмиране. СУ “Св. Кл. Охридски”, 2000.

10. M. Toдорова. Езици за функционално и логическо програмиране. Ciela, София, 2001.

13. D. F. Rogers. Procedural Elements for Computer Graphics. McGraw-Hill, 1998

Link to comment
Share on other sites

Не ми отваря посочения адрес но все пак има листовки и на warez-a

http://warez.ru:8080/FTP/Docs/FOR_ARRANGE/....za.KAT.by.TED/  B)

мммда и при мен стана така.дано да го оправят защото това са някви други листовки които са 200 и няколко МБ ;) инъче тея на уареза ги знам

Link to comment
Share on other sites

http://masstodont.com/storage/hdd4/FREE.UPLOAD/LISTOVKI/

ей тва ако може някой да го качи :) не е голямо ама не ми се занимава и сега свалям други неща ;)

Вече може да се дърпа от сайта :D До 1-2 дена ще ги имаш листовките B)

 

П.С Много странно ,сървъра отнова е down :angry: Срока за качване май ще се удължи ...

Link to comment
Share on other sites

Христ. по Ист.СВ, 1975, с. 281-327.

 

Градският въздух прави човека свободен. Сборник с документи и материали за средновековния европейски град. Съставит. И. Иванов, Н. Христова, Ст. Богданов. Варна, 1995.

 

Античная древность и средние века. Античны и средневековой город. 1981.

 

Левицкий, А. Я. Город и феодализм в Англии. М., 1987, с. 25, 239.

 

Льо Гоф, Жак. Търговци и банкери през Средновековието. Враца, 1999.

 

Макиавели, Николо. История Флоренции.

 

Неусыхин, А. И. Проблемы европейского феодализма. М., 1974, с.472-495.

 

Проблемы методологии истории средних веков: европейский город в системе феодализма, ч.I и II.

 

Сотиров, Г. Средновековният град в Западна Европа. С., 1978.

 

Стоклицкая-Терешкович, В. В. Основные проблемы истории средневекого города X—XV вв. М., 1960.

 

Котельникова, Л. А. Итальянский город раннего средневековья и его роль в процессе генезиса феодализма. СВ, 1975, вып. 38.

 

Сюзюмов, М. Я. Проблема возникновения средневекового города в Западной Европе. СВ, 1968, вып. 31, с. 77-88.

 

Хачатурян, Н. А. Город в системе феодальной формации. ВИ, 1983, №1.

 

Шевеленко, А. Я. Природный фактор и европейское общество V—Х веков. ВИ, 1969, №10, с. 87-105.

Link to comment
Share on other sites

Търся техническа литература за vw golf, но за сега безуспешно.

Моля, ако някои може да ми помогне, ще му бъда много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Кажете някой саит или нещо ако намерите за развитието на спорта след Втората световна война ,а сащо така и световни рекорди!!!

Link to comment
Share on other sites

nqkoi znae li dali ima nqkade ka4ena maturata po matematika ot tazi godina,6te se radvam mnogo ako nqkoi mi pomogne 6te 4erpa kafence;)

 

ai pomognete ako mojete , za6toto na maika mi i trqbvat i kato gi namerq 6te bada 6tedro vaznagradena;) i vie 6te ste happy 4e ste napravili edna kaka happy:)

 

ZGAN: Nevita dusha cukai edit pri nujda de...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Егмонт България имат серия книжки за разни такива неща - Windows, Word, Excell, Access... - струват 2.50 или 3 лева, кратки, точни и ясни. Ще схванеш всички основни и не толкова основни неща. Повече не ти трябва. Ако ти е необходимо за работа или нещо професионално с малко ръчкане и help-a ще го разучиш.

btw някои даскали като преподават гореспоменатите неща си взимат плановете почти изцяло от тези книжки.

Link to comment
Share on other sites

Аз бих попитал има ли фенове на спсание Дъга/старото,че сега май пак има някакво/?Ще съм много благодарен ако има такива и имат възможности да Ъплоуднат накой друг брой.Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Много ми трябва Българо-Руски речник. Къде ли нe търсих :confused ....Ако някой може да помогне с един "Polyglot" BG-RU-BG, че точно такъв никъде не откривам :(

Link to comment
Share on other sites

Много ми трябва Българо-Руски речник. Къде ли нe търсих :confused  ....Ако някой може да помогне с един "Polyglot" BG-RU-BG,  че точно такъв никъде не откривам  :(

za re4nika tarsi tuk

Link to comment
Share on other sites

Аз бих попитал има ли фенове на спсание Дъга/старото,че сега май пак има някакво/?Ще съм много  благодарен ако има такива и имат възможности да Ъплоуднат накой друг брой.Благодаря предварително

Малко по-назад го има :) Дъга forever :)

 

Имам 1 питане, макар че едва ли някой ще знае но все пак...

Някой знае ли къде в мрежата може да се намери книгата на Светослав Витков (Светльо от Хиподил) със неговите творения. Онзи ден го гледах във "Вот на доверие" и поезията дето чете в началото ме разби от смях. Търсих, търсих но няма май... :(

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде в мрежата може да се намери книгата на Светослав Витков (Светльо от Хиподил) със неговите творения.

и аз се интересувам,

засега успях да науча само името на книгата : "Благодарение" и издателството : "Калиопея"

ако я мерна на някоя сергия може да я купя, не вярвам да е над 5-8 лв.

 

колкото до Дъга-та, аз занесох на chochosan една торба със списания, за да ги снима и да ги качим някъде за да се запазят "за поколенията", но на него бързо му изгасна ентусиазма, последно като го питах каза че се занимава с правенето на някакъв сайт и не му е до списание Дъга...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...