Jump to content
BulForum.com

с каква скорост сваляте торенти???


the___dog

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply
с каква скорост сваляте торенти???

Въпроса ми е продиктуван от факта ,че преди(около три месеца ) си стигам до 2MB/s доста често ,когато има достатъчно сийдари. А сега независимо колко сийдара има не може да мине повече от 260KB/s.

Причината да не е в доставчика ggbit или както се нарича вече evrocom LAN или в биткомета и неговите настроики???

 

Mi nz za vas Az sum na ggShit i kogato ima nad 10 seedera Sfalqm s nad 900kb/s inache s oklo 260 - 320 kb/s tfa e normalno pri men ni6to ne sum ruchkal to flash get, no kato sfalqm puk 100 4asa mi otvarq nqkoiq stranica koeto e gadno :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз без порт немога да дърпам с над 90кб/с , иначе ся ще ми отворят порт в понеделник и вече ще е по-добре ... ще има едно 400 - 600 - 800 кб/с ! :/

как да разбирам това с порта? :confused кои ти го отваря? :confused и как става тая врътка? :confused че нещо не се усещам :confused :allien :wir

Link to comment
Share on other sites

с каква скорост сваляте торенти???

Въпроса ми е продиктуван от факта ,че преди(около три месеца ) си стигам до 2MB/s доста често ,когато има достатъчно сийдари. А сега независимо колко сийдара има не може да мине повече от 260KB/s.

Причината да не е в доставчика ggbit или както се нарича вече evrocom LAN или в биткомета и неговите настроики???

 

Mi vij kvo pi4,tuka kato gledam po statistikata may Visio sie nai-got .Az samia sam im abonat na 24lv. i triabva da ti kaja 4e,do sega ne sam padal pod 2.5mb a normalno sam na 3 i na gore.Taka 4e,kvo mu mislish? :blink: :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

кво значи да се варнем на темата за скороста .... frodo го каза много точно,ако се сещаше някой да сийдва малко нямаше да мранкате ква ви е скороста,щот на къвто и нет да си не можеш сам да се справиш със 20-30 (да не кажа и повече) сийдъра при положение че си единствения,който сийдва.

Link to comment
Share on other sites

Незнам... При мене рядко е имало (чукам на дърво) да не тегля с максималната скорост която ми предлагат ... Незнам защо така но си ми е яко ;)

Link to comment
Share on other sites

Стига с тези локални.

 

Точно за това в последния ми пост съм дал

обща сумарна скорост а само за определен торент

в случая на това сваляне немам торент който да се сваля с повече от

900кб/с

тоеста 1бр. с 900кб с около 30 сийдъри от замундето

и 13бр. с играеща скорост около 600кб свалящи се от датата

 

а както се изрази Movies

мисля че подписати е по-густо
Link to comment
Share on other sites

Ти сериозно ли смяташ, че сваляш с 8мб/с български :D

 

Истинската ти скорост в най-ненатовареното време е макс 2-3 мб

Не е така ... Лично в София вече има такива убийствени скорости че си нямаш напредстава ... провери в http://megalan.bg и се овери че за 25 лева може да сваляш от 3-6 мб ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти да не си помисли че това е постоянно

5-6-7-8-9 МБ/с пфу от дъжд на вятър

 

по принцип свалям с до 3.5мб/с

горните цифри са изключения

но все пак всичко над 1мб/с постоянни

си е направо супер :)

 

В момента свалям 300-HD/DVD 12 сийдъра скороста ми играе от 80кб до 2мб/с но пре повечето време е около 460кб. - филма е 4.42гб

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...