Jump to content
BulForum.com

кой какъв Mercedes има?


Grosmaster

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Баща ми има S320 2002 година.. 204к.с. мога да кажа че няма друга кола с такава возия.. уникална

а аз ще взимам книжка след 8 месеца и ще получа 124 купе. един от любимите ми мерцедеси :)

Link to comment
Share on other sites

Баща ми има S320 2002 година.. 204к.с. мога да кажа че няма друга кола с такава возия.. уникална

а аз ще взимам книжка след 8 месеца и ще получа 124 копе. един от любимите ми мерцедеси :)

 

Доста може да се поспори по този въпрос, но айде, че има убава возия има, но чак пък уникална... ;)

Link to comment
Share on other sites

Доста може да се поспори по този въпрос, но айде, че има убава возия има, но чак пък уникална... ;)

 

Ти си първият, който се оплаква от возия на Мерц.. Да не говорим пък за ЕС-ка.. Ти си знаеш де, вкусове всекви, ама да кажеш че не те кефи как вози просто не го проумявам............ :wir :huh: :unsure:

 

П.С. Адаш, пише се кУпе ;)

Link to comment
Share on other sites

Не се оплаква от возията на Mercedes,а говори по принцип че имат по-добре возещи модели :lol: Виж му аватара и ще разбереш какво кара :punk

Link to comment
Share on other sites

Ти си първият, който се оплаква от возия на Мерц.. Да не говорим пък за ЕС-ка.. Ти си знаеш де, вкусове всекви, ама да кажеш че не те кефи как вози просто не го проумявам............ :wir :huh: :unsure:

 

П.С. Адаш, пише се кУпе ;)

 

Имам наблюдения от всички модели S-ки до момента, затова съм и сигурен в думите си ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Не се оплаква от возията на Mercedes,а говори по принцип че имат по-добре возещи модели :lol: Виж му аватара и ще разбереш какво кара :punk

 

Мислиш ли че Grosmaster кара този мерцедес от аватара му? че аз не съм останал с това впечатление... :devil

Link to comment
Share on other sites

Мислиш ли че Grosmaster кара този мерцедес от аватара му? че аз не съм останал с това впечатление... :devil

 

Това че ти не си ме видял с него, незначи че това от аватара, не ми седи в гаража ;)

Link to comment
Share on other sites

Не се оплаква от возията на Mercedes,а говори по принцип че имат по-добре возещи модели :lol: Виж му аватара и ще разбереш какво кара :punk

 

Ще кажеш, че "аватара" вози по-добре от S-ка ? По-добре недей, бате, по-добре недеееееййй.. :huh: :wir То хубаво всеки си има вкус, ама има някои истини, дето не могат да се отрекат, просто не могат!

Link to comment
Share on other sites

abe razbiram 4e vseki si hvali negovoto i 4e purata imala naj hubava voziq ama sam se vozil v novata S klasa i v purata i opredeleno nqma mqsto za sravnenie S klasat bie po vsi4ki paragrafi

Link to comment
Share on other sites

Ще кажеш, че "аватара" вози по-добре от S-ка ? По-добре недей, бате, по-добре недеееееййй.. :huh: :wir То хубаво всеки си има вкус, ама има някои истини, дето не могат да се отрекат, просто не могат!

 

И кои са тези истини бе пич? :blink:

Да не мислиш че това на аватара ми е някоя 190-ка :D

 

abe razbiram 4e vseki si hvali negovoto i 4e purata imala naj hubava voziq ama sam se vozil v novata S klasa i v purata i opredeleno nqma mqsto za sravnenie S klasat bie po vsi4ki paragrafi

 

Васко от пура до пура има разлика, вече не са първа младост и почти неостанаха читави и подържани коли за съжаление :(

Нормално е яко си се возил в някой дръгел с малък мотор, да не ти е харесала возията спрямо новата 221-ца (кола на 2-3г.)

Изобщо по този въпрос може да се спори много и да се пише, но няма смисъл да се комнетира точно тук ;)

Link to comment
Share on other sites

Това че ти не си ме видял с него, незначи че това от аватара, не ми седи в гаража ;)

 

Еми ето го селския манталитет на повечето българи :D ще си купи мерцедес.. ще го държи в гаража и ще кара форд фиеста набор на слънцето... :D

Link to comment
Share on other sites

Еми ето го селския манталитет на повечето българи :D ще си купи мерцедес.. ще го държи в гаража и ще кара форд фиеста набор на слънцето... :D

 

Тя фиестата е по-млада от него бе, ако трябва да бъдем точни, но не е там работата, ти си много далеч от нещата ;)

Ти като си голям гражданин к'во караш?

Link to comment
Share on other sites

И кои са тези истини бе пич? :blink:

Да не мислиш че това на аватара ми е някоя 190-ка :D

 

Пура, цигарета, фишек, както щеш си я наричай, само че не я сравнявай с S-ка. Сигурно "белия мерцедес" много си го обичаш, както и аз много си обичам моята Форделина, ама стига глупости.. Не случайно возията на S-ката е призната за най-добра! Или може би не са вземи под внимание твоето бижу като са сравнявали някои топ-модели?! :blink: :huh:

 

(WoW_Lo6iq @ Jun 22 2008, 17:56) *

 

Кара колело biggrin.gif

 

И колело да кара, и ролери да кара, и пеша да ходи, и в къщи да си стои, ТИ защо отговаряш вместо него? Чакай да видим първо той какво ще каже, пък след т`ва коментирай.. Малко култура, г-н Маргарит, малко култура :lol:

 

Или по-добрия съвет - просто изчакай.. Изчакай съвсем малко време, пък тогава да си чешим езиците коооолкото искаш :punk

Link to comment
Share on other sites

Пура, цигарета, фишек, както щеш си я наричай, само че не я сравнявай с S-ка. Сигурно "белия мерцедес" много си го обичаш, както и аз много си обичам моята Форделина, ама стига глупости.. Не случайно возията на S-ката е призната за най-добра! Или може би не са вземи под внимание твоето бижу като са сравнявали някои топ-модели?! :blink: :huh:

И колело да кара, и ролери да кара, и пеша да ходи, и в къщи да си стои, ТИ защо отговаряш вместо него? Чакай да видим първо той какво ще каже, пък след т`ва коментирай.. Малко култура, г-н Маргарит, малко култура :lol:

 

Или по-добрия съвет - просто изчакай.. Изчакай съвсем малко време, пък тогава да си чешим езиците коооолкото искаш :punk

 

Каква простотия каза не е истина само, пурата небила S-ка :lol:

Гледай малко и се образовай ;)

Link to comment
Share on other sites

Каква простотия каза не е истина само, пурата небила S-ка :lol:

Гледай малко и се образовай ;)

 

Евала, аферим, машала.. А ти въобще помниш ли тоя спор от коя точно S-ка тръгна? За коя точно S-ка говорим? И че си сравняваш твоята пурета с онази другата въпросната..? Къде съм казал, че не е? Може би трябваше да членувам S-ката, че да не става двусмислица? Аз ли не пиша правилно или ти не ме четеш правилно? Виж им годините, пак те питам - как така успяваш да ги сравняваш? Сигурно нещо се е променило по окачване... примерно, не мислиш ли? И как пък реши, че старата вози по-добре от новата? :huh:

 

 

Въобще това индивидуалните "вкусове" и "разбирания" са много, ама много странна работа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...