Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kato tovora linka deto e za bittorrent ina nqkolkolinka vutre .. za window installer za linox i oshte nqkvi drugi .. ta svalqm toq windows installer i kato go startiram mi dava nqkva greshka close/ignor .. ta po gorniq mi vapros besh e za tva za kvo mi e ..

 

ot drugite linkove deto si mi gi dal .. kato gi otvora ... mi svalq World Of Warcraft Alpha.torrent koito e 20 kb .. predpolagam programkata sluji za otvarqne na toq file .. loshoto e 4ene shte da vurvi :(

Link to comment
Share on other sites

ave hora taq igra shte e razlichna tochno zaradi update-ta na questove i supporta a tova nie ne mojem da go napravim... i osnovnata ideq e da se igrae v gildii s mnogo narod i pod mnogo imam predvid 500-1000 choveka koeto sushto ne mojem da napravim, ako go podkarame shte imame edin bezljuden ot realni igrachi svqt shtoto pod massive tochno tova razbirat blizzard hilqdi hora da igraqt edna igra, nie nqma da mojem da se namerim iz toq svqt... spored men nikoga nqma da stane ideqta nie da q podkarame, puk i nikoga nqma da q igraem online na blizzard server shtoto veche 6te iskat i mesechna taksa za neq ot porqduka na 10$ kato pri everquest puk i originalen key i mnogo se subira...

Link to comment
Share on other sites

Chochosan,horata sa kazali"Ako ne mojesh da gi pobedish,prisuedini se kum tqh".

Ti qvno nqma da uspeesh da gi pobedish,taka 4e ti ostava da se prisuedinish kum tqh,ili prosto gi ostavi da se mu4at :ghost .Ne 4e az nesum stqh. :D

 

P.S.4akam alphata,za da q testvame,ako raboti.Dokato svalqte,ako svalqte,vijte tozi sait. :D

 

P.S.S.Namerih crack ne znam da li raboti,no v archiva ima .nfo tam pishe kude mojesh da se conncet-nesh.

Edited by Alex
Link to comment
Share on other sites

Ami po vaprosa sas servara Warforge rabotqt dosta zdravo o6te otkakto izte4e alphata, i mai ve4e sa izvadili beta na samiq server, koito 6e e za betata. Za alphata 6te ima samo t. nar. Sandbox, kydeto moje6 da se razhodi6 iz sveta na WarCraft, no ne i da se bie6, ili da sre6ta6 drugi igra4i. Moje6 da polzva6 samo edin geroi s fiksirano ime, prosto 6toto koda za syzdavane na sobstven geroi ne e napisan koda :) .

 

Kolkoto do svalqneto, az se otkazax 6toto s 5kbps trqbva6e da go svalqm 6 dena. Nqkoi stignal li e do nqkyde (moje bi Dreamer 6e poeme iniciativata, 6toto posle nqma da 4akame o6te 6 dena da se ka4i na warez ;) ).

Link to comment
Share on other sites

4ove4e ako e ot 8 do 32 4asa napravo po4vai da q teglish 6te ti dam .torrent-a, pri men estimated time-a e 400 4asa :) a sym svalil edva 150 mb ot 2-3 dena

 

Edit : Svalqte si BitTorrent(SHAD0W's Experimental) i .torrent-a i ako imate fast out liniq skoro 6te moje da vidim za kvo stava vypros

Edited by ToKKo
Link to comment
Share on other sites

Pri men skorostta e ~2-5, kato prez pove4eto vreme se to4i s 3. Est. Time 160 4asa. Nqma li nqkoi sas po-barza vryzka /optika/ da q drypne po-barzi4ko i da q ka4i. Bix q svalil ot daskalo, ama nqma kak da q ka4a na warez (v MG-to sa zabranili dostypa do warez.ru :sick ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...