Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какво значи "яко се осраха". Пиратските сървъри са пиратски - някой е взел нещо чуждо и го използва за собствена облага наречена - donations. Тези от "великият" сървър Носталриус просто нямат право да използват и пускат нещо, за което не са вложили и една стотинка, а то какво стана - почнаха да искат пари за неща. А и не само въпростите админи на Носталриус са топили пръстче в кацата, то за това погнаха също и hosting компанията.

 

Кражбата си е кражба, но явно ценностите ни са различни. Аз определено не мога и няма да толерирам крадци!

 

Близард имат доста добра практика в сътрудничество с компании, които искат да поддържат и пускат сървъри - така стоят нещата в Китай. Ако решиш и имаш парите - отиваш и подписваш с Близард, взимаш си ЛИЦЕНЗ и дерзаеш. 

 

Колкото до това кой - колко хора има на сървърите си, това лесно може да се види и да поспорим, ако държите разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Нов трейлър на филма. Не остана много  :grin:

https://www.youtube.com/watch?v=65AjY_nRdqE

 

Legion е вече с обявена дата, ще може да започнем да играем 6-ят експанжън на 30 Август 2016 година

9723.jpg

 

С обявяването на датата, пуснаха и намаление на WoD, в момента може да се закупи от Battle.net Shop-а за 9.99€

Бяха пуснати и билетите за BlizzCon 2016, но всичко беше разпродадено за по-малко от 15 минути. В Събота е вторият шанс за закупуването им. Това не включва VT, а е само за тези щастливци, които са решили да отскочат до Щатите  :notify:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Реших да видя няколко PvP клипчета на Windwalker Monk. Доста са го променили и ми се струва още по-бъфнат. Можеш ли да го играеш изкъртваш всико.

 

на 2700 рейтинг :) 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Реших да си платя акаунта и за 1 ден успях да стана 40ти лвл :D Ии направих към 500 голд. С инстанси като танк много бързо се дигат левели. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

На 23ти излиза новия WOW Expansion. Намалиха левелите от 120 на 60. Доста нови промени има. Обмислям да си направя един маратон на 28-29ти ноември и да си дигна 60ти лвл. 

Link to comment
Share on other sites

Изумително е колко време успяват да я поддържат жива тази игра. 16 години.

Помня как бях още в гимназията, когато един съученик беше страшно ентусиазиран, че ще излиза WoW, тъй като до тогава не съществуваше нищо подобно....

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, w00x said:

Изумително е колко време успяват да я поддържат жива тази игра. 16 години.

Помня как бях още в гимназията, когато един съученик беше страшно ентусиазиран, че ще излиза WoW, тъй като до тогава не съществуваше нищо подобно....


Съществуваше и то години преди това - LINEAGE се нарича. 

Link to comment
Share on other sites

E, Lineage 2 е излезнала малко преди това. Може да е било още по време на бета-та на WoW. 2002-ра някъде. Пък и едно е напълно нова (като франчайз) игра, а друго е игра в свят, който вече ти е познат от другите Warcraft игри.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, w00x said:

E, Lineage 2 е излезнала малко преди това. Може да е било още по време на бета-та на WoW. 2002-ра някъде. Пък и едно е напълно нова (като франчайз) игра, а друго е игра в свят, който вече ти е познат от другите Warcraft игри.


В ония години две години преди това не е малко преди това. И преди 2 има и 1. 

Link to comment
Share on other sites

Lineage 1 не е 3D. То не-3D MMO-та има и доста преди Lineage. За 3rd person 3D говорех.

 

Разликата между WoW и Lineage 2 не е 2 години.

 

World of warcraft

Initial release date: November 23, 2004

 

Lineage 2

Initial release date: October 1, 2003

Link to comment
Share on other sites

2003 АЗ играех Линеаж на пиратски сървър. Видеото ясно ти показва 2002-2020. Пак да кажа - ПАК ще се осереш, затова си трай където хал хабер си нямаш

Link to comment
Share on other sites

Че кой да те спре да играеш 2003-та? Нали тогава е излезнала? Не е като да си някакъв пионер. :D 

Видеото ти показва, е от 2002-ра до 2003-та края е имало Alpha, Closed Beta, Open beta и Demo версии. Ти знаеш ли какво означава "release"? Няколко пъти го повторих, защото много добре видях какво се опитваш да намекнеш.

Да не мислиш, че World of warcraft са я обявили и след 2 седмици е излезнала пълна версия? :D От кога броим Alpha и Beta версиите към официалния release на играта? Датата, която пуснах горе, да не съм си я измислил? Взел съм я от някъде.

Link to comment
Share on other sites

Абе и на wow графиката доста я подобриха последните 4-5 години. 

 

Изумителното е, че въпреки всичката храна по последния експанжън, който беше трагичен. Сега за този има най-много presales въобще. 

 

Quote

WoW at highest player engagement numbers in a decade.

https://www.pcgamer.com/shadowlands-pre-sales-highest-of-any-world-of-warcraft-expansion/

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Добре започна експанжъна, като изключим torghast, Който си е голямо гриндене... 

Нямаше никакви проблеми първите няколко дни или може би защото нашия сървър не е толкова пълен. Draenor и Twisting си имат голямо queue за чакане. 

Вчера имаше проблем с едната зона, може би не е оптимизирана като хората и като имам много народ вътре става мазало. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...