Jump to content
BulForum.com

FIVB World League 2007


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

съдиите с тея дръпнати очички май не виждат както трябва :angry1

 

edit: ами освен да се поздравим с победата, която за съжаление не видях.

Link to comment
Share on other sites

То и аз не успях да го гледам. Но резултатът е достатъчен, за да ми подобри остатъка от дена (при това чиста победа). Коя ще е следващата жертва на нашите? :evil :wir

Link to comment
Share on other sites

Браво на нашите, че след всички зорове покрай пътуването до и от Аржентина победиха и днес и то сравнително леко. Аз лично очаквах да имаме малко проблем, както първия мач с Аржентина след кофтито пътуване, но нашите взеха инициативата и просто си водеха мача. Много приятно съм изненадан днес от Андрей Жеков - направи всички важни спасявания, а и вдигаше много добре - осбено първия гейм Ананиев беше все без или на единичен блок. Но като цяло браво на целия екип. Следващите...са Китай - утре от 10 сутринта наше време.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки явната подкрепа от втория съдия от Кореа мисля, че няма да имаме проблем да бием павианите и днес :D

1 гейм - 25 : 22 за БългариЕ (както казва Сашо Йовков) :laughing:

2 гейм - 26 : 24 за България ... и сме по-красиииви и сме по-добриии :woot :woot :woot

3 гейм - 29 : 27 за България БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!! :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Въпреки явната подкрепа от втория съдия от Кореа мисля, че няма да имаме проблем да бием павианите и днес :D

днес съдийството сякаш беше малко по-добре въпреки, че пак имаше леки издънки. вчера си беше направо комедия тоя кореец като беше първи съдия :bgrin: важното е, че взехме и втория мач и остава да направят малко шоу срещу полша :D

Link to comment
Share on other sites

Много искам Боянчо да играе с/у Полша! Сега като гледам класацията за изпълнителите на начален удар и се кефя... при положение, че Боянчо не игра 2-та мача с Кирай и 2-та мача с Аржентина и води с 14 аса... малеее :) представям си ако беше играл какъв резултат щеше да има.

(Матейчо е 2-ри)

Link to comment
Share on other sites

Игра като днешната винаги радва - извадиха някои невъзможни топки. играха без пощада, не са изгубили инерцията от миналата година. И вярвам, че наистина ще играят финал този път!

Link to comment
Share on other sites

"17:25 Световна лига по волейбол: България – Полша (мъже), пряко предаване от Варна"

 

Нещо ми се гледат размазани поляци... :)

Link to comment
Share on other sites

Нямах възможност да гледам мача, но гледах коментари и статистика. Излиза, че отново Жеков издиша, което си ни е основният проблем. Не е лош разпределител, ама не е разпределител на фаворит за световната лига... Отборът не е бил 2рият, а просто всички са се извъртяли да поиграят малко. По статистика всички са се представили добре освен Жеков. Защитата си ни е слаба, ама това си го знаем...ние бием яко и яко ни бият...защитата как да е... Няма какво да се притесняваме де - мачът е бил равностоен и надявам се днес да бием. Трябва ни да си разменим и по една победа в Полша и да сме първи в групата.

Link to comment
Share on other sites

Личи си че ни липсва лидера и най-добрия ни играч Казийски.

Николов не беше на ниво на мрежата, Жеков не е готов и няма и да бъде готов, липсва му характер, само с тренировки не става.

Пламен Константинов е вече на години, а и още не на 100%.

Боян почти обърна мача в третия гейм, но нямаше кой да го подкрепи, липсваше Казийски ;)

Link to comment
Share on other sites

днес нещата са даже по-зле и от вчера. не смятам, че я разбирам толкова тая игра, за да бистря тактиката на отбора, но определено нещо куца. единственото, което мога да кажа е, че мястото на жеков не е в отбора или поне не като 1-ви разпределител. прекалено много станаха грешките му и то във важни моменти в края на геймовете, което говори, че явно психиката му не е наред. забелязал съм, че сякаш нещо забива и ако противниковият отбор върне 3 пъти топката в едно разиграване жеков и 3-те пъти я подава на един и същ наш нападател. изобщо не му минава през ума да потърси другия или атака от втора линия.

 

едит: третият гейм ги удряме много яко :punk

Link to comment
Share on other sites

Мен най-много ме дразни, че всеки 2-ри сервиз е в мрежата... :(

Дано в Полша нещата да се по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво толкова се косите. Аз пък претендирам, че разбирам от тая игра, и мога да кажа, че съм много доволен от нашите. Вярно е, че загубихме и че боли да падаме все от Полша, но се вижда, че сме далеч от оптимална форма и това е добре. За пръв път да имаме треньор, който да се стреми да вдигне формата на финалите, а не в квалификациите. В последните няколко години бяхме в много тежки групи, вярно е. Може би затова трябваше да сме във върхова форма и в интерконтиненталната фаза. Но после окапвахме на финалите. Сега програмата е да сме във върхова форма на финалите и дано стане. Освен това ние въртим отбора все още. То това си бяха контроли все едно. Пламен Константинов беше пълна дупка в тия мачове, ама нормално - не можеш да не си играл повече от месец и да влезеш срещу втория най-силен отбор в света и да си идеален. Методи и Тошко Алексиев са страхотни в атака, но не стават за посрещачи - цялата защита куца много яко. Отсреща имаме блок, който прави повече 20 точки на мач...и един от двамата (да не кажа най) най-добри разпределители в света. Ние имаме един млад, контузен Иван Зарев и един Андрей Жеков, който според мен наистина няма нужните качества. Сигурно в 60-70% от случаите поляците блъскат на единичен или много разкъсан блок. Всички играчи от световна класа (а поляците са до един такива) оставени в такава ситуация ще изкъртят паркета. Ама Загумни си е Загумни, класата си е класа. И при толкова много фактори в полза на поляците да загубим с 3:1 и то на близки точки...няма как да не съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

Не искам да се разочаровам, но винаги така се получава. осемте поредни победи ме надъхаха много. изобщо не осъзнавах, или по-скоро не исках да го осъзнавам, че не играем срещу кой знае колко добри отбори. и ето, дойде сериозната пречка и ни биха. на два пъти ни бият 3:1, верно, с близки точки. Дано на финалите да не ни спукат, дано успеем да стигнем до финал, дано не се разочароваме.

Link to comment
Share on other sites

Дано само нашите се стегнат след гадната случка.

Говоря за катастрофата, която е претърпял статистика ни и че има множество фрактури. Днес май са го транспортирали от Велико Търново в София. Дано бързо и безпроблемно се оправи. Италианец е нали?

 

groover => 10x! :thumbs-up:

(май много филми съм гледал) :)

Link to comment
Share on other sites

статистик е правилната дума, нали. сега чувам за това. статисти са ония ппо филмите, които нямат роли, а са само за пълнеж :)

Link to comment
Share on other sites

Защо никой не казва, че вчера сме паднали от Полша с 3:1 :angry:

"POL-BUL 29/06/2007 3-1 " ... :angry1

Айде поне днес да ги бием. Малко да се стегнем за финалите...

Link to comment
Share on other sites

не го гледах целия. в първия (сет или гейм, вие ще кажете:) ) нз как пропиляхме разлика от 4 точки. зехме го, ама след това мн лошо... не ми стигнаха нервите и излязох.

Link to comment
Share on other sites

Еми какво да се прави.. 4-та поредна загуба с 3:1. Дано сега добре да си починат и да се стегнат за финала!!!

Защитата ни е смешна, губим лесни топки, 2/3 от сервисите ни са аут... лошо :(

Link to comment
Share on other sites

в мачовете с полша, които са без значение, се пробваха нови схеми и тактики-да се види как ще се представи отбора с по слабите резерви...еми ни стааа :bgrin:

на финалите съм сигурен, че ще е различно.основните играчи са отпочинали и ще мажем пак наред :punk

Link to comment
Share on other sites

в мачовете с полша, които са без значение, се пробваха нови схеми и тактики-да се види как ще се представи отбора с по слабите резерви...еми ни стааа :bgrin:

на финалите съм сигурен, че ще е различно.основните играчи са отпочинали и ще мажем пак наред :punk

 

редно беше да пусне всички титуляри последния мач с полша. в тази кампания не се събраха всички нито веднъж и тва може да ни подхлъзне. надявам се да отнесем бразилците като миналата година щото с руснаците ни е по трудно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...