Jump to content
BulForum.com

FIVB World League 2007


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

евала, че се сети да пуснеш тема. събота и неделя са първите мачове на момчетата и единственото, което ме интересува е дали ще ги дават по анал 1 :angry: :angry1

 

edit: според дир.бг мачът ще е пряко от 17:25 :D

Link to comment
Share on other sites

Дано да бием днес, че излизаме с много куц отбор.. Предполагам че залата пак ще е фул и се надявам атмосферата в нея да помогне на момчетата. Стискаме им палци :)

Link to comment
Share on other sites

Победа с 3:0 гейма, но за мен това беше един от най-слабите мачове на отбора в последните години... Хич не ми хареса, евдам издържах

 

Е то не може всеки път да мачкаме наред. Плюс това в отбора има много нови момчета които тепърва ще се обиграват с останалите. Личи си че има хляб в някои от тях. Утре да се надяваме че ще играем по-убедително :)

Link to comment
Share on other sites

Значи наистина проблема е в обиграването. Аз съм играл с всичките нови момчета и ги познавам и знам че заслужават мястото си там. Но не смятам, че е най правилното точно в тези мачове да става обиграването.. Хората правят контроли, турнири за тея неща. А не като нас - в официалния мач. Я си представете един грешен ход тук как евентуално може да ни изхвърли от финалите...

Link to comment
Share on other sites

"17:25 Световна лига по волейбол: България – Китай (мъже), пряко предаване от Двореца на спорта и културата (Варна)"

 

Поне така пише в програмата :)

 

Знам, че са 2 поста един след друг ама...

Link to comment
Share on other sites

Дотук добре. За пръв път и ние да имаме късмет и да не попаднем в "групата на смърта". Предишните години все така ставаше и вечно имахме зор да стигнем до финалите. Тая година се измъкнахме и сме в една от двете много леки групи. Бразилия, както винаги, е в най-леката група. Другата е нашата, защото се борим само с Китай и Аржентина, които никак не са ни от класата. Другите две групи са кофти. Сърбия (макар и с нов отбор), Русия и Куба ще се борят за едно място в група C. Финалистите на последното европейско Франция и Италия, придружени от американците, които нямат реални шансове да стигнат финала, но са корав отбор, също ще се борят за едно място. Е, някои ще получат wild card накрая (аз лично вярвам, че ще са руснаците, ако не минат), но не може да чакаш на това. Та на кратко сега играем повече за удоволствие. И дотук всичко си върви по план - играят всички, отборът се обиграва и побеждава същевременно. Същото нещо правят и поляците, но дотук губят повече геймове, което говори добре за нашите. Айде след малко да ударим китайчетата пак и тоя път да не им даваме (или да не им влиза сервиса на 100%) нищо.

Link to comment
Share on other sites

Да, това беше най-добрият ни мач дотук. Просто безапелационно. Само съжалявам, че Боян Йорданов игра видимо по-слабо, но нищо повече не можем да искаме от него. Не знам как изобщо игра с тоя скъсан менискус. Владо Николов се включи добре и влезе ли във форма, което е съвсем реално да е скоро, няма да имаме никакъв проблем на тоя пост. Матей Казийски направи много добър мач и беше истински лидер на отбора. За първи път съм и много доволен от Андрей Жеков - много игра през центъра, много комбинации през зона 6, комбинации "кръст", скорост в атаката...всичко, което може да се иска от разпределителя. Просто браво!

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден по спортните новини казаха, че Боянчо няма да го оперират. Лекарите били преценили, че не е била необходима хирургическа намеса, а само инжекции.:)

 

Утре според програмата на Канал 1

"23:55 Световна лига по волейбол: Аржентина – България/мъже/, пряко предаване от Сан Хуан"

Link to comment
Share on other sites

Бахти изстраданата победа с 3 на 2 ... дано утре да играем по-добре!

 

Даже станахме 2-ри в групата, но се надявам, че е само временно явление :)

Link to comment
Share on other sites

Бая зор... Ама нормално след толкова проблеми по пътуването. Мисля, че днес ще ги ударим леко. А мястото в групата не е важно. Важното е да сме пред Аржентина и Китай, което при победа днес ще е сигурно...

Link to comment
Share on other sites

гледах до 4тия гейм и ми се доспа много. наистина доста труден мач, но важното е, че сме победили. айде дано днес да ги ударим :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами нормално, всичко си дойде на мястото. И аз очаквах да ги ударим лесно, след като вече сме играли един мач и имаме една тренировка... Вече сме на финалите, което не е било под съмнение де, но все пак честито!

Link to comment
Share on other sites

Разцепихме ги снощи!!!3-тия гейм онези не знаеха сигурно къде се намират...Браво!

 

Някой да знае нещо за Боянчо?Кога ще се включи в отбора след като се знае, че няма да го оперират и е добре?

Link to comment
Share on other sites

Аз доколкото знам, ще се прибере в България и евентуално ще бъде включен за мачовете с Полша, но дали реално ще играе, ще видим.

Link to comment
Share on other sites

Да, наистина има нянаква грешка. Мачът е утре по БНТ, и то в по-удобен час - от 14:50 ч.

Link to comment
Share on other sites

.

 

Бъгава работа... нали утре е 1-вия мач? ...

нещо се е бъгнало или тея китайци много яко са ни разпцепили :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...