Jump to content
BulForum.com

Какьв е този спорт


exPert

Recommended Posts

Ей тука замирисало на кръв!

Мерси за поканата, ама не съм толкова тъп, да мисля, че мога да дойда да се бия с някой по вашите правила и да ми смачка главата.. Да не говорим че ако ти си т'ва на аватарчето, то изобщо не сме в една категория...

Извинявам се, че се меса, но ти на какви правила се биеш?

 

ПС Тва на аватара на VeGor ми се струва, че е Марк Хънт, ма да не са обаждам зема да изям шамарите...

 

Ако правите турнир се включвам в абсолютната.

Link to comment
Share on other sites

доказа, че си келеш!

Как го доказах по-точно?

 

Ей тука замирисало на кръв!

 

Извинявам се, че се меса, но ти на какви правила се биеш?

 

ПС Тва на аватара на VeGor ми се струва, че е Марк Хънт, ма да не са обаждам зема да изям шамарите...

 

Ако правите турнир се включвам в абсолютната.

Ми не знам на к'ви правила.. Аз като съм 70 кила, а дебелия ако е 100 и иска да ходя да цъкаме май-тай.. тогава за к'ви правила става дума? Ако и той е 70-75 кила тогава може и да поразцъкаме нещо, но да не е май-тай ами да е средно между стиловете.. Не се притеснявам да изям няколко тупалки, но стига да се равнопоставено..

Link to comment
Share on other sites

Мерси за поканата, ама не съм толкова тъп, да мисля, че мога да дойда да се бия с някой по вашите правила и да ми смачка главата.. Да не говорим че ако ти си т'ва на аватарчето, то изобщо не сме в една категория...

 

с ей този си пост, пич, с ей този си пост!

 

harmonika, поканата важи и за теб... и ако искаш да знаеш, съм с 4кг по-лек от Хънт! :P

 

Ми не знам на к'ви правила..

 

хахахаха - аз ли да знам кви правила, ве? айде.. да не е "май-тай", ще играем без лакти, удари в слабините, бъркане в очите и удари с глави. боксови ръкавици - 10 унции. устройва ли те?

Link to comment
Share on other sites

harmonika, поканата важи и за теб... и ако искаш да знаеш, съм с 4кг по-лек от Хънт! :P

 

 

 

ще играем без лакти, удари в слабините, бъркане в очите и удари с глави. боксови ръкавици - 10 унции. устройва ли те?

Имах съмнения кой е по-тежък - ти или Хънт, но добре, че го изясни.

 

Мен ме отпишете - няма ли партер гледам отстрани. Па и мойте ръкавици са 12ки ша ме дисквалифицират.

Link to comment
Share on other sites

хахахаха - аз ли да знам кви правила, ве? айде.. да не е "май-тай", ще играем без лакти, удари в слабините, бъркане в очите и удари с глави. боксови ръкавици - 10 унции. устройва ли те?

 

Колко кила си ве?

Link to comment
Share on other sites

tetr0d0, наистина се поспри малко! Тук не е сбирка на кръчмарските биячи ;) Малко от малко уважавай останалите и не се ежи като таралеж. А VeGor е тежък, Хънт е към 115 кила, смятай той колко е. Тренирай си кротко и винаги се сещай, че има и по-големи батки от теб.

Link to comment
Share on other sites

Мани мани стана интересно, чуда се дали да се битам :) аз сум едва 78 сеа... ама тряа се побарза че след седмица 2 няма да съм.. :о

както и да е... продалжавайте с Май Тай(хаха) дискусията нека се посмеем с Жоро...

Link to comment
Share on other sites

tetr0d0, наистина се поспри малко! Тук не е сбирка на кръчмарските биячи ;) Малко от малко уважавай останалите и не се ежи като таралеж. А VeGor е тежък, Хънт е към 115 кила, смятай той колко е. Тренирай си кротко и винаги се сещай, че има и по-големи батки от теб.

Ти пък к'во припяваш само... Що не провериш кой как се е включвал в темата.. VeGor не показа уважение, защо аз трябва да го уважавам? Щот е по-голям? Боли ма тупфера.. И за да покаже колко е велик ме покани да потренираме в неговата зала.. Нищо че съм с 40 кила по-лек от него.. То в тия спортове категорийте са без значение.. Що не предложи да ми демонстрира уменията си в това което аз тренирам? Ако го поканя в моята зала да потренираме с бокени, дали ще е навит? Да ми проведе една тревнировка... Там поне категориите са без значение..

Link to comment
Share on other sites

Мисля че не схвана иронията му. Повече от ясно е, че няма как да водиш тренировка по дадено БИ, за което и идея си нямаш. ;) А хората не се уважават щото тежат повече или по-малко. Ти тръгна от някакво убито филмче да спориш, че хората не знаят кво тренират. Което е малко обидно- факт. Сега се надявам, че си разбрал какво искам да кажа в общи линии.

Link to comment
Share on other sites

Ти пък к'во припяваш само... Що не провериш кой как се е включвал в темата.. VeGor не показа уважение, защо аз трябва да го уважавам? Щот е по-голям? Боли ма тупфера.. И за да покаже колко е велик ме покани да потренираме в неговата зала.. Нищо че съм с 40 кила по-лек от него.. То в тия спортове категорийте са без значение.. Що не предложи да ми демонстрира уменията си в това което аз тренирам? Ако го поканя в моята зала да потренираме с бокени, дали ще е навит? Да ми проведе една тревнировка... Там поне категориите са без значение..

Къде тренирате с бокени? Айкидо, нали? Кат знам колко сте здрави физически там и колко внимание обръщате на работата с оръжие.... Недей така, че ше земе да дойдат и щи наврат бокена у гъзо.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Убихте ма на място честно ...

Ти яла тука да са бием не не яла ти при мен да са бием ....

Да ви имам и куража .. излезте на улицата пък са бийте който както може .. там няма правила там има як бой. На който не му стиска да ходи в гората си седи вкъщи разбра ли tetr0d0.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Къде тренирате с бокени? Айкидо, нали? Кат знам колко сте здрави физически там и колко внимание обръщате на работата с оръжие.... Недей така, че ше земе да дойдат и щи наврат бокена у гъзо.

Говориш твърде леко за айкидото!

Но може да тренира и кендо въпреки че там се наричаха по различен начин тоягите.

tetr0d0 а ако наистина тренираш айкидо то ти нищо не си научил!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...