Jump to content
BulForum.com

Какьв е този спорт


exPert

Recommended Posts

Да Муай Тай е !!! В Пловдив се тренира при Вихрен Илиев - клуб ST GYM. ако не се лъжа има идруг клуб но немога да кажа със сигурност.

Спортната зала на клуба в момента

се намира на бул. "Марица" №104

Тренировките се провеждат в

понеделник, сряда и петък от 19.30 до 21.00ч

Link to comment
Share on other sites

chelev можеш ли да ми дадеш някакьв телефон за врьзка

за информация: 0888 249 888, stgym@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа Челев е ученик в МГ-то последна година...

За Вихрен тренировките са от вторник до събота в училище Благоев.

Има още 2 клуба дето се тренира в плд до колкото знам но немога да дам информация за тях...

Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа Челев е ученик в МГ-то последна година...

За Вихрен тренировките са от вторник до събота в училище Благоев.

Има още 2 клуба дето се тренира в плд до колкото знам но немога да дам информация за тях...

Не се лъжеш, а относно информацията която съм дал е от миналата година така, че може да има и промени в тренировките които аз съм посочил.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

тва от линка .., заради филма, който сте гледали ли съдите че е муай тай? :>

 

горби, намекваш че муай тай не е тайландски бокс или просто и ти като видя гимнастиката, казваш че не е точно муай тай? ;>

Link to comment
Share on other sites

ам не е муай тай таз гимнастика, ти представи си аз да ги правя тия работи! :D

Това е защото още не си запълнил депата си със Ци!

Link to comment
Share on other sites

бе точно това не е бокс, ама има малка връзка с тайланд, да...

Бе то точно бокс не е, ама като напишеш в гуугъл тай-бокс (което е съкратено от Тайландкси бокс), скивай к'во излиза: изненада :woot

 

И от тук изникна въпроса - знаеш ли точно к'во тренираш?

Link to comment
Share on other sites

VeGor е гимнастик, как да не знае кво тренира. Знаеш ли как може да се разхожда по главите на хората? Ако беше малко по-лек щеше и на пръсти да го прави. Аз мога на пръсти обаче. Искаш ли да те науча как да бъдеш ултра нинджа?

 

Намали гледането на клипове, в които виждаш абсурдни неща. Тея гимнастики не са за теб. На около 16 си, което значи, че ако се развиваш нормално не би трябвало да вярваш в подобни неща

Link to comment
Share on other sites

И от тук изникна въпроса - знаеш ли точно к'во тренираш?

 

не знаех, че тай-бокс е съкратено от тайландски бокс - първо. сигурно щото съм прост боксьор. като си тръгнал да търсиш ей така линкове и знета - 'що не пробваш да потърсиш в youtube нещо свързано с тайалндския бокс? 'що не прочетеш няколко сериозни сайта на темата? и тогава да ми говориш аз к'во тренирам и к'во не?

ама така е.. един човек, който е написал в 1 търсачка нещо си, знае повече от друг, който се занимава с тия работи... винаги е било така. ама не се притеснявай, поколението ви е такова.

Link to comment
Share on other sites

не знаех, че тай-бокс е съкратено от тайландски бокс - първо. сигурно щото съм прост боксьор. като си тръгнал да търсиш ей така линкове и знета - 'що не пробваш да потърсиш в youtube нещо свързано с тайалндския бокс? 'що не прочетеш няколко сериозни сайта на темата? и тогава да ми говориш аз к'во тренирам и к'во не?

ама така е.. един човек, който е написал в 1 търсачка нещо си, знае повече от друг, който се занимава с тия работи... винаги е било така. ама не се притеснявай, поколението ви е такова.

 

Сега... за това дали знаеш или не знаеш си е твой проблем.. Ама щом казваш че си прост бокьор, бих се съгласил че т'ва е причината... А сали съм проверил в youtube.. Проверих. Не се притеснявай за моята осведоменост относно БИ, щот може да се окаже че имам по-голям стаж от твоя.. А такива баш отворковци като теб дет много философтват и все натякват на останалите че са пълен въз, съм ги слушал и съм ги виждал много.. Лошото е че повечето на практиката се поизлагат

 

 

VeGor е гимнастик, как да не знае кво тренира. Знаеш ли как може да се разхожда по главите на хората? Ако беше малко по-лек щеше и на пръсти да го прави. Аз мога на пръсти обаче. Искаш ли да те науча как да бъдеш ултра нинджа?

 

Намали гледането на клипове, в които виждаш абсурдни неща. Тея гимнастики не са за теб. На около 16 си, което значи, че ако се развиваш нормално не би трябвало да вярваш в подобни неща

 

Мен ли да ма научиш как да бъда "ултра нинжда" ве? Ако такова, драсни едно ЛС, аз винаги съм готов да науча нови неща...

Link to comment
Share on other sites

Сега... за това дали знаеш или не знаеш си е твой проблем.. Ама щом казваш че си прост бокьор, бих се съгласил че т'ва е причината... А сали съм проверил в youtube.. Проверих. Не се притеснявай за моята осведоменост относно БИ, щот може да се окаже че имам по-голям стаж от твоя.. А такива баш отворковци като теб дет много философтват и все натякват на останалите че са пълен въз, съм ги слушал и съм ги виждал много.. Лошото е че повечето на практиката се поизлагат

 

утре, училище "димитър благоев", зад съда се намира, 13:30 - заповядай! щом си с такъв стаж, направо ела да водиш тренировката :D

Link to comment
Share on other sites

Аййй, аз дриснах. Изведнъж ставам затворен и забравям всякакви глупости за ултра нинджи. Не искам да ме биеш, учителю.

 

А сега по-сериозно- би било хубаво да не ми говориш на "ве" ;) ЛС няма да ти драскам. Все си мисля,че по акъл съм малко по-различен от 15-годишните супер биячи. Размисли малко над това. И тогава пак пиши. И си в огромна грешка в представите си за разни БИ

Link to comment
Share on other sites

утре, училище "димитър благоев", зад съда се намира, 13:30 - заповядай! щом си с такъв стаж, направо ела да водиш тренировката :D

Казах в БИ, а не в тай-бокса.. Отсепарираш ли двете понятия? Мерси за поканата, ама не съм толкова тъп, да мисля, че мога да дойда да се бия с някой по вашите правила и да ми смачка главата.. Да не говорим че ако ти си т'ва на аватарчето, то изобщо не сме в една категория...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...