Jump to content
BulForum.com

Какво BMW искате да имате...


zizirixo

Recommended Posts

Аз съм скромен..това искам да карам:

2002 E39 525d 163 коня черно,всички екстри! Колко преебан се чувствам не е истина :cry

 

А с това искам да хвърча :D

 

0034.jpg

 

айляче..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
Поне да можеше да го напишеш правилно...

 

Верно... не съм забелязал но днес цял ден така ме цепи главата че не знам къде се намирам... :(

 

И все пак бих предпочел въпросното джипче пред кое да е БМВ :)

Link to comment
Share on other sites

Верно... не съм забелязал но днес цял ден така ме цепи главата че не знам къде се намирам... :(

 

И все пак бих предпочел въпросното джипче пред кое да е БМВ :)

А защо пишеш тогава в раздела BMW и то в тема наречена "Какво BMW искате да имате..." ?

Link to comment
Share on other sites

А защо пишеш тогава в раздела BMW и то в тема наречена "Какво BMW искате да имате..." ?

 

Така написана темата предполага и отговор "не искам БМВ" :) Не видях никъде упоменато "пишета само ако искате БМВ, не ни интересува дали искате Бентли, Ламборджини или Ферари, става дума само за БМВ-та" :) Пък и малко хумор никому няма да навреди :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Аз искам 7ма серия, 745 примерно. За мен всичко останало не си заслужава парите, които се дават само за емблема.

 

 

Може да се поспори много точно тук.

Link to comment
Share on other sites

Ами то си е до мислене на човек, до пара, до много работи. Аз карам шкодичка, ама е 2.8 и ми дава много повече удоволствие, отколкото може да ми даде някоя 318 или 320 примерно, а парите са доста по-малко. Всичко тва, разбира се, с уговорката, че човек не страда от комплекси, които да търси да избие с кола.

Link to comment
Share on other sites

Ами то си е до мислене на човек, до пара, до много работи. Аз карам шкодичка, ама е 2.8 и ми дава много повече удоволствие, отколкото може да ми даде някоя 318 или 320 примерно, а парите са доста по-малко. Всичко тва, разбира се, с уговорката, че човек не страда от комплекси, които да търси да избие с кола.

 

 

Да забравим за момент мощността на колата.

Удоволствието от шофирането не идва само от мощността на колата. Например имали сме 4 БМВта от различни класове, различни характеристики и екстри.

За някои удоволствието е от ускорението на права линия, за втори удоволствието е комфортното пристигане от точка А до точка Б, за трети (визирам мен) удоволствието е от прецизността на управление, начина на влизане в завои(в случая не говоря за дрифтове)

 

 

И не, не се плаща само за марката, а за съвкупност от качества. Мога да дам някои примери, но ще започне N на брои форумна война.

Link to comment
Share on other sites

Абе както и да го гледаме тая шкода 2.8 е Superb а не някоя малка... и дума не може да става за сравнение с 318 а май са горе-долу еднакви като цена. Освен ако не си човек който се подморкя от кеф само като види надписа BMW... :)

 

Иначе верно си е за маса... само че при такива разговори ние винаги стигаме до "ти мен уважааш ли мъ?" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Superb-че е, да :) Обаче наистина тука и да спорим и да не спорим няма да стигнем до разбирателство, не сме и на кръчма да се начерпим междувременно, така че няма смисъл :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това пък как го измисли ?

 

не е измислено. така си е :rolleyes:

 

Леко ми се промени мнението. Нищо друго освен Е30.........в краен случай Х5 :D

Link to comment
Share on other sites

не е измислено. така си е :rolleyes:

 

Леко ми се промени мнението. Нищо друго освен Е30.........в краен случай Х5 :D

 

Е някое бентли или ролс нама да откажем пък ако ни дават, нали? :P

Link to comment
Share on other sites

не е измислено. така си е :rolleyes:

 

Леко ми се промени мнението. Нищо друго освен Е30.........в краен случай Х5 :D

 

 

Това да твърдиш, че всичко което не е М е бавно е меко казано смешно...

 

Ето например няколко куци БМВта:

 

123d 204hp 0-100 6.9 s

135i 306 hp 0-100 5.3 s

335d 286 hp 0-100 6.1 s

335i 306 hp 0-100 5.5 s

535d 286 hp 0-100 6.4 s

550i 367 hp 0-100 5.2 s

650i 367 hp 0-100 5.1 s

X3 3.0sd 286 hp 0-100 6.5 s

X5 4.8i 360 hp 0-100 6.1

X6 xDrive 5.0 408 hp 0-100 5.4 s

Link to comment
Share on other sites

Е кво ся, аз трябва да си купя 400+hp кола, за да върви ли? Дайте да сравним ниските класове, а ако искате може и високите. Ако някога имам финансова възможност за наистина мощна кола ще вземе Ford Mustang GT или Shelby GT 500. За момента, което мога да си позволя са Golf GTI или някоя Vectra/Calibra 150hp. И 3те ще чупят BMW същия клас както и фордовете във високия калс между другото :lol: Явно не можете да поумеете, че има по-бързи коли от тея BMW-та :) Иначе са адски красиви - спор няма!

Link to comment
Share on other sites

Определено искам 645i Мечта ми е от многоо време ( М6 )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...