Jump to content
BulForum.com

Fiat Punto


DON_CHEFO

Recommended Posts

Айде бе аз съм цъфнал и съм вързал с парите. Викай Злати и Венци и неска да решим проблема, че ми писна. Или падам или бия. Няма втори вариант.

 

То ся умря Марко.Въпроса беше за шоу не да се трепем пък това че са жегна е друг въпрос.Ако искат искат, ако не техен проблем то с ядосвания и моления няма да стане.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply
То ся умря Марко.Въпроса беше за шоу не да се трепем пък това че са жегна е друг въпрос.Ако искат искат, ако не техен проблем то с ядосвания и моления няма да стане.

 

Ами то така и стана. Няма шоу айна. Вие така ме еманхте, че не истина. Не казахме за турбото не заради друго ами щото точно преди два месеца със същата Ланча щяхме да измрем към бачково заради шофоьра. И на газ беше и на бензин беше и 1,6 два вала беше но 120 на втора не можА да ги хване. Та точно заради тва го пуснахме с Пунтото щото уж много върви. Колата се представя добре, но не е самолет ;).

Link to comment
Share on other sites

Ами то така и стана. Няма шоу айна. Вие така ме еманхте, че не истина. Не казахме за турбото не заради друго ами щото точно преди два месеца със същата Ланча щяхме да измрем към бачково заради шофоьра. И на газ беше и на бензин беше и 1,6 два вала беше но 120 на втора не можА да ги хване. Та точно заради тва го пуснахме с Пунтото щото уж много върви. Колата се представя добре, но не е самолет ;) .

Тая вечер ще видим.Водиш ме с 1 вал, 13 коня и 400кг.Аз те водя с 0.2л, а и след последните дъждове нещо вие в двигателя ама нямам време да видя кво е... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ами то така и стана. Няма шоу айна. Вие така ме еманхте, че не истина. Не казахме за турбото не заради друго ами щото точно преди два месеца със същата Ланча щяхме да измрем към бачково заради шофоьра. И на газ беше и на бензин беше и 1,6 два вала беше но 120 на втора не можА да ги хване. Та точно заради тва го пуснахме с Пунтото щото уж много върви. Колата се представя добре, но не е самолет ;).

 

Еми кажи неискам не ме занимавайте и това е.Или пък неискам да си троша колата да се дърпам с вас или някво от сорта.

 

Еми да ма се получи некоректно защото едно е без турбо друго е с.Взе едно да сравнявам 1.4 на рендака без турбо 75 коня и 1.4 с турбо което заводско е 160 коня.Двг-тата са еднакви напълно раликата е в турбото и карбураторите.Мисля че е ясно кое ще бие ;)

 

Ами Ланчата добре си върви ама има просто 1 филтър споретн и това е.Не е чак толкова преправяна като Пунтото.

Link to comment
Share on other sites

Стефчо браво на теб добър си спор няма и Пунтото върви яко и още може като гледам. :punk :punk :punk Взех да ги признавам вече тези колички :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Стефчо браво на теб добър си спор няма и Пунтото върви яко и още може като гледам. :punk :punk :punk Взех да ги признавам вече тези колички :) :punk

 

Абе то може ама да не ми е лична кола :) . Стига толкова дръпки. Пък и втория път хич не си дадох зор - шубе ме е така заради пустата ролка ама утре проблема трябва да е решен ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе то може ама да не ми е лична кола :) . Стига толкова дръпки. Пък и втория път хич не си дадох зор - шубе ме е така заради пустата ролка ама утре проблема трябва да е решен ;)

 

То първия път така подпали гумите че не е истина :lol: Яд ме е че забраих да снимам с телефона :)

Link to comment
Share on other sites

По принцип е сравнително стабилна кола, но наистина при по-високи скорости е плашещо. Но с по-широки гуми/поне 185/ и друго окачване доста добре залепва на пътя.

 

AlBundy, при 88 коня на 900 и малко кила мисля е в рамките на нормалното една кола да може да развие поне 170 км/ч. Не е чак самолет.

 

И по широка база най-вече! Punto GT спокойно може да се търкаля през тавана :devil И за кво му са тези коне???

 

Килограмите на колата нямат никакво отношение към максималната скорост на равен път. За максимална скорост има отношение мощноста в к.с. и въздушното съпротивление. За ускорение - въртящия момент и масата на автомобила.

С 90 к.с. Рено Меган Купе вдига 200 км/ч, а със 150 к.с. вдига 225 км/ч абсолютно точно измерено с GPS, а не по километража (който впрочем е точен също).

 

Това за кубатурата си беше сарказъм и то здрав :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

От скоро съм регистриран във форума и не познавам много от userite , ама да попитам от вас кой ходи на митницата? Там се появява редовно едно бяло пунто GT много добре изглеждащо,а и от скоро е качено на нови джанти-уникални. (Аз съм с "Путко" :D Mk1 1.6 90 hp голямата екстра ) :)

Link to comment
Share on other sites

От скоро съм регистриран във форума и не познавам много от userite , ама да попитам от вас кой ходи на митницата? Там се появява редовно едно бяло пунто GT много добре изглеждащо,а и от скоро е качено на нови джанти-уникални. (Аз съм с "Путко" :D Mk1 1.2 75 hp голямата екстра ) :)

 

Аз знаех за едно.....ама имаше зла участ. .......мисля че се сещам за още едно, ама не съм го засичал в малкото пъти когато съм бил

Link to comment
Share on other sites

Ами аз последно го видях в неделя и си беше ок,ама евала на тоя дет го прай доста на ниво е. Don Chefo ти с к'во си?

 

Спортинг ;) 1,2 86 мулета.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Безаварийно... Хуава е количката само,че тва дето си го взел ако тръгнеш да изпреварваш с него наполовината изпреварване ти иде да станеш и да си тръгнеш :)

Link to comment
Share on other sites

От скоро съм регистриран във форума и не познавам много от userite , ама да попитам от вас кой ходи на митницата? Там се появява редовно едно бяло пунто GT много добре изглеждащо,а и от скоро е качено на нови джанти-уникални. (Аз съм с "Путко" :D Mk1 1.6 90 hp голямата екстра ) :)

 

Митница?! Къде е това?! Защо ходите там?! Вафли ли раздават или нещо друго интересно?!.......

 

Казах ти, бре момко, вземи книжка първо, после обяснявай за вертикалното излитане на пунтото..

 

П.П. А за бялото питай ме някой път да ти кажа, ама не тук.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

П.П. А за бялото питай ме някой път да ти кажа, ама не тук.

 

Да не би да става въпрос за новото пунто от Аrbath, което се подвизава в района на Каменица?

Link to comment
Share on other sites

Да не би да става въпрос за новото пунто от Аrbath, което се подвизава в района на Каменица?

 

Като казва "питай ме някой път", със сигурност е нямал предвид да го питаш 2 години, след като го е написал. :P

Link to comment
Share on other sites

Да не би да става въпрос за новото пунто от Аrbath, което се подвизава в района на Каменица?

Не, онова е прекалено ново. За ГТ, МК1 е ставало дума сигурно(демек моя модел ама с "инхалатор") .

Link to comment
Share on other sites

Като казва "питай ме някой път", със сигурност е нямал предвид да го питаш 2 години, след като го е написал. :P

 

Хахахахах... и аз се отнесох из форума :D И на всичкото отгоре виж как съм написал Абарт - Арбат :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...