Jump to content
BulForum.com

zamunda.net


pavel66

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

За мен замундата си е най-добрия бг тракер във всички отношения. Имат много торенти, хората там сийдват(не като тези в wrzru, да свалят и бягат), имат си много строги правила, които се спазват. И като визия на сайта и описания на торентите ми допада най-много. Много ми е кофти, че са баннали повечето ЕК IP-та, заради един, двама идиоти. Дано поне имат намерение да оправят нещата.

Edited by SS24
Link to comment
Share on other sites

За мен замундата си е най-добрия бг тракер във всички отношения. Имат много торенти, хората там сийдват(не като тези в wrzru, да свалят и бягат), имат си много строги правила, които се спазват. И като визия на сайта и описания на торентите ми допада най-много. Много ми е кофти, че са баннали повечето ЕК IP-та, заради един, двама идиоти. Дано поне имат намерение да оправят нещата.

Да, бе. Толкова сийдват, че нямам думи... Сийдват колкото всички в България. Струва ти се повече само защото има много потребители и често се намира поне един-двама останали. Сметни го в процентно отношение на брой сваляния и брой сийдъри към момента и ще видиш.

Ето няколко примера за "примерни" сийдъри.

http://zamunda.net/details.php?id=96495&hit=1

http://zamunda.net/details.php?id=96493&hit=1

http://zamunda.net/details.php?id=96494&hit=1

http://zamunda.net/details.php?id=97898&hit=1

А да не говоря за нескопосаните им ъплоудъри, качват всякакви боклуци, грешно описание или заглавие, трият песни от албуми по тяхно желание и т.н. или с други думи - жив ташак са. Имат количество и почти никакво качество.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

За мен замундата си е най-добрия бг тракер във всички отношения. Имат много торенти, хората там сийдват(не като тези в wrzru, да свалят и бягат), имат си много строги правила, които се спазват. И като визия на сайта и описания на торентите ми допада най-много. Много ми е кофти, че са баннали повечето ЕК IP-та, заради един, двама идиоти. Дано поне имат намерение да оправят нещата.

И аз това се чудих.Тъкмо бях се заел да си качвам коефициента в Ъплоада и от няколко дена не мога да влезна?????Какво е станало по-точно

Link to comment
Share on other sites

Hide IP Platinum - сега свалих тази програмка , смени ми ИП-то сега съм в турция :( , но карай нали работи , по-бавно зарежда, но ми отваря замундата ;)

Link to comment
Share on other sites

На мен ми я отваря и до сега съм нямал проблеми. Само следобед малко бавно ми зареждаше, но след това всичко си остана наред както беше преди. На Евроком съм (бившото ggbit) уж, пък ми я отваря... или да чакам и при мен да се появи проблема? :)

Link to comment
Share on other sites

И аз това се чудих.Тъкмо бях се заел да си качвам коефициента в Ъплоада и от няколко дена не мога да влезна?????Какво е станало по-точно

Ти тъп ли си?

Link to comment
Share on other sites

Мерси за примерите, обаче замунда не ми се отворя.

А да не говоря за нескопосаните им ъплоудъри, качват всякакви боклуци, грешно описание или заглавие, трият песни от албуми по тяхно желание и т.н. или с други думи - жив ташак са. Имат количество и почти никакво качество.

Това си е лично твое мнение. За качеството всичко зависи от дадения ъплоадер, но повечето торенти на които съм попадал са били много добре оформени. А количеството е едно от най-важните неща в един тракер, според мен. Както е казал мечо Пух "колкото повече, толкова повече". :P

Edited by SS24
Link to comment
Share on other sites

На мен Замундата си ми я отваря, малко бавно, но я отваря :>

Колкото до арена.бг нямам същия късмет...

Edited by Refuse
Link to comment
Share on other sites

При мен нито арената, нито замундата се отварят в момента. :angry1

EDIT: Дата.бг пък явно е претоварена. Бахти простотията.

Edited by SS24
Link to comment
Share on other sites

Ти тъп ли си?

А ти като си голям интелигент можеш ли да отговориш кфо е станало бе?Спести си тъпите нсъдържателни постове за теб-никой няма нужда от тях

Link to comment
Share on other sites

И аз не мога да влезна в арената,абе хора докога ще ни правят на балъци,утре да спрат и абв и дата и направо режа кабела,за замундата разбрах че прчината е в абонат на гигабит,който им е влязъл в сървърите и в момента течала проверка,ма колко ще продължи никой не казва,а за арената нямам представа какво е станало,дано всичко се оправи,защото в момента всички сме засегнати

Link to comment
Share on other sites

А ти като си голям интелигент можеш ли да отговориш кфо е станало бе?Спести си тъпите нсъдържателни постове за теб-никой няма нужда от тях

Мойте са несъдържателни, а? Каза се още на миналата страница, че цялата мрежа е банната заради хакерска атака... кво повече искаш да ти кажат?

Link to comment
Share on other sites

Автор: ArenaBG.com

Дата: 29.10.2007 18:25

Заглавие: Ъпгрейд на сайта

 

Уважаеми потребители, в момента се провежда ъпгрейд и промяна в конфигурацията на сървърите ни. През следващите 24 часа използването на сайта ще бъде затруднено.

 

Благодарим Ви за разбирането и търпението.

Link to comment
Share on other sites

А ти като си голям интелигент можеш ли да отговориш кфо е станало бе?Спести си тъпите нсъдържателни постове за теб-никой няма нужда от тях

 

Ами да ти кажа аз като видях твоя пост по същия начин реагирах ама не го написах във форума щото ме беше преварил вече. По-скоро въпроса е ти четеш ли поне малко от темата преди да пльоснеш един тъп въпрос там? Щото от седмица хората реват че не могат да влезат и пишат писма на админите на замунда-та да махнат блокировката от IP-тата на ЕК а ти задаваш най-правилния въпрос "какво става", ми правилно ти е казал човека - ти тъп ли си или просто не четеш преди да пишеш....

Link to comment
Share on other sites

Ще стане на кукуво лято докато се качват на поразия простотий и някви малки келемета си правят квото си искат и някви измислени "хакери" събарят сайта няма да я бъде. Като вляза в тракера има това което сега излиза по арената и другите подобни и за къф да дърпам от тук като мога от там където първо е излязло за да дигам коефицента на някво келеме да ма фани за оная работа пък и като няма примерно горе казаните сезони на сем Симпсън или пък на стар трек много ми дреме за недъгавия тракер или пък да вляза да видя торент с име "яко" или "готЯна музика" или последните 5 страници да са качени от 1 човек за 1 час и после чакай сийд и т.н. Пък и този тракер днес го има утре го няма.

Link to comment
Share on other sites

спокойно хора.. докато Демоноида работи няма място за паника :) скоростта е по-ниска, но търпение му е майката :inqn

пък и Замундата е на едно прокси разтояние... локала никога няма да я стигне... все пак в него средният живот на един торрент е седмица, максимум две...

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

...малки келемета си правят квото си искат и някви измислени "хакери" събарят сайта няма да я бъде....

 

Аз като ти гледам изказването и ти не си много по-голям от въпросните малки келемета освен ти да си на завършване в гимназията и да визираш 6токласници не мога да си те представя студент 3ти курс примерно...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...