Jump to content
BulForum.com

zamunda.net


pavel66

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имаме си една нова мининова, бих казал. Те Арената преди седмици още загатнаха за тази опция, като направиха експеримент с един торент. И ето че Замунда го реализираха. Мерак ми е да видя как ще се развие.

Link to comment
Share on other sites

Имаме си една нова мининова, бих казал. Те Арената преди седмици още загатнаха за тази опция, като направиха експеримент с един торент. И ето че Замунда го реализираха. Мерак ми е да видя как ще се развие.

 

Ами да ти кажа интересно се получава , значи качих го торента при пиратите и от там при нашите , с неговия файл , как си ме е реда ,при едните регистрирам дърпане с около 50-60к , а при нашите до 180 ки на моменти до 250к , после същия го метнах и тук в локалния , обаче някои Ай пи та не се свързват помежду си относно обмяната . И това е ясно защо . А интересно ми е защо се получава рязък спад на ъплоуд и веднага последван и от рязък скок . Такова нещо не бях забелязвал .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

някой знае ли каква е причината да не се показва броя на сийдърите/лийчърите в тракера? така изобщо не може да се разбере колко има, какво е съотношението ... а още по-странното е, че горе в "10-те най-активни торенти" има графа "Пиъри", което горе-долу ти дава представа, ама всичко останали торенти нямат такава :blink:

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли каква е причината да не се показва броя на сийдърите/лийчърите в тракера? така изобщо не може да се разбере колко има, какво е съотношението ... а още по-странното е, че горе в "10-те най-активни торенти" има графа "Пиъри", което горе-долу ти дава представа, ама всичко останали торенти нямат такава :blink:

Тъй като вчера го обсъждахме това нещо ще се помъча да ти отговоря - торентите са на чужди сайтове - напрактика замунда само ги форуардва и тъй като няма начин как да се отчита от въпросните сайтове кой личва, кой сийдва и каква е бройката - защото трябва да се направи някакъв замунда клиент, което си е кушия - не може да видиш бройката на въпросните хора, които разпространяват или теглят въпросният торент. Няма да ти се отчита и трафика, между другото.

Доста объркано го написах, но се надявам да си ме разбрал.

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

... ами аз доколкото знам и arenabg.com са на чужд домейн т.е. тракера не се намира в българия, но има статистика за всеки торент, макар да се вижда само когато се преглеждат самите торенти, а не се влиза. ...

Link to comment
Share on other sites

... ами аз доколкото знам и arenabg.com са на чужд домейн т.е. тракера не се намира в българия, но има статистика за всеки торент, макар да се вижда само когато се преглеждат самите торенти, а не се влиза. ...

има разлика между домейн в друга страна и тракер, който дава само линк към торенти.

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

има разлика между домейн в друга страна и тракер, който дава само линк към торенти.

то домейна няма значение к'ъв е, въпроса е кой/от къде го хоства.

 

иначе сега забелязах, че замунда са я направили на нещо подобно на isohunt и minova, което според мен трябваше да се направи и тук :) (някъде в темата bt.wrzru.com май бях писал защо смятам така)

 

между другото ей това ми направи впечатление - http://www.bgnova.org/index.php?idx=detail...0091389130eb481

http://zamunda.net/details.php?id=85240

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

в тая замунда отчита ли се трафик, че моя все на едно и също стои :bgrin:

ако анонса на тракера е zamunda.net - отчита, ако е thepiratebay.org(който се ползва в повечето случаи) - не отчита.

Link to comment
Share on other sites

ако анонса на тракера е zamunda.net - отчита, ако е thepiratebay.org(който се ползва в повечето случаи) - не отчита.

Така е. Ами да вземат тогава да помислят малко и върху правилата, касаещи коефициента..

Не че 0.3 е лош праг, но в тоя случай повече от вероятно е за доста хора да се яви лош.

Освен да наизтеглим няколко торента с анонс zamunda.net само за оправяне на коеф. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Забелязах от 2-3 седмици когато отварям саита на замундата и си нацъкам торентите които представляват интерес за мен в 2-3 таба и едва ги отваря в смисъл чакам по една минута за да зареди страницата а понякога въобще не ги отваря някой има ли същия проблем ? Също така пингвам саита zamunda.net и пинга си е нормален и прмерно като има прикачени снимки към даден торент като им цъкна се отварят мигновенно докато при страниците с торентите не е така.

Link to comment
Share on other sites

Забелязах от 2-3 седмици когато отварям саита на замундата и си нацъкам торентите които представляват интерес за мен в 2-3 таба и едва ги отваря в смисъл чакам по една минута за да зареди страницата а понякога въобще не ги отваря някой има ли същия проблем ? Също така пингвам саита zamunda.net и пинга си е нормален и прмерно като има прикачени снимки към даден торент като им цъкна се отварят мигновенно докато при страниците с торентите не е така.

и аз чакам по доста :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

нямам пролеми със браузването на сайта.

някой път не може торент клиента да update-ни към тракера , ама от 2-3 пъти става.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абе хора, имах малко проблеми с нета и днес като си го оправих, гледам замунда не ми се отваря. Някаква идея защо е така? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

На мен още няколко човека не ни се отваря... С какъв нет си?

Ek, всичко ми се отваря, но за сметка на това пък нямам ъплоуд към никъде...пак тия аварий писнааа ми peace.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...