Jump to content
BulForum.com

zamunda.net


pavel66

Recommended Posts

Ние не използваме навяващи соц-носталгия лозунги като "замунда е една, и тя е.net"!

 

Разликата е в по-старите торенти. Те са на zelka.

Аз не съм се регистрирал там, просто си влязох със същия пас и юзър.

 

Мисълта ни е, че си заблуден относно това, кой е всъщност "новият" тракер...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Повечето хора вече отдавна са наясно кое какво е, така че стари лафове няма какво да се повтарят. 

 

Тук няма кой да се поддава на евтини провокации. 

Link to comment
Share on other sites

Мхм. Пък аз като бивш член на екипа на .се мога да кажа, че има много сериозни изисквания за качваният материал и този тракер засенчва в много отношения .нет. Да не говорим пък за качеството.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

То това отдавна е ясно, но вече няколко дни замунда.се не се отваря. Дава таймаут, тракерът по някаква причина липсва. Започвам да се притеснявам вече... 

Link to comment
Share on other sites

Един вид никой не е казвал подобно нещо. Засега няма информация. Ако обаче ги загубим (да не да Господ), остава да се крепим на една Арена, което би било вече меко казано досадно... 

Link to comment
Share on other sites

Хайде сега... тия Sci-Fi филми или са нови или аз съм гледал на друго място. Почти никога не влизам в зелка, точно защото има много неща, но няма сийдъри!

Link to comment
Share on other sites

Глупости на копчета! Нямало сийдъри...  :Facepalm:

Дори в Арена няма такъв оборот като в Зелка. Но тоя спор отдавна сме казали, че е напълно безсмислен, понеже и първолаците знаят кое как е. Сега важното е какво се случва и дали ще се появи отново. А който е голЕм тарикат - да не ходи там, насила натикани няма. 

Link to comment
Share on other sites

Хайде сега... тия Sci-Fi филми или са нови или аз съм гледал на друго място. Почти никога не влизам в зелка, точно защото има много неща, но няма сийдъри!

Явно проблема е в твоя телевизор не в зелката.

 

Turn off this option! SM-N9005 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Хайде сега... тия Sci-Fi филми или са нови или аз съм гледал на друго място. Почти никога не влизам в зелка, точно защото има много неща, но няма сийдъри!

 

Щях да кажа нещо за сийдърите ама ще кажеш, че и от торенти се правя, че разбирам  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Може и в моя ТВ да е.

След като се ъпнат (това излиза сега на сайта) ще погледна. Не ми е ясно що за хора ъпват една седмица със спрян сайт?!?Или лъжат нещо или... дано да е първото.

 

@бат Ицо чак не мога да повярвам как се сдържа

 

 

ЕДИТ: от facebook

 

Приятели..... Зелката е във фурната, но не е изгоряла! На 26.11.2014год. след 16;00 часа ще можете да се наслаждавате на любимия ви сайт.
.P.S. Поради други възникнали пречки, сайта ще заработи най-късно в петък.

 

И как ги хранят после не е истина, та явно ще се окажа прав ;)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Нещо не си разбрал. Имах предвид: що за съпорт/админи правят ъпдейт/ъпгрейд на сайт, като през това време сайта е спрян (целия хост) за близо една седмица?!?

 

Това ми прилича малко като сериозността с bulforum когато спре тока в Петък и сайта го няма до Понеделник-Вторник.

 

П.С. Всеки теглил торенти повече от 2,3г няма как да не знае какво е DHT. Мен спец. не ме кефи и за това и никога не го ползвам.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Не го ползваш защото не са ти обяснили, че трябва да го ползваш! Ползвайки го ти се свързваш или препредаваш пиърите на кореспондентите си и по този начин един и същи торент се обменя между потребители от различни тракери. По този начин сийдърите са много повече от листваните на тракера. По същата причина и ъповете не трябва да променят по никакъв начин торент шернат от някоя от рилийз групите. Това е и единствения начин да се обменят торенти които вече са изтрити на тракера поради подадени оплаквания от притежателите на авторските права ;) И още много... затова те съветвам да си включиш тази опция в торент клиента и да и осигуриш удп порта отворен

Link to comment
Share on other sites

Не го ползваш защото не са ти обяснили, че трябва да го ползваш! Ползвайки го ти се свързваш или препредаваш пиърите на кореспондентите си и по този начин един и същи торент се обменя между потребители от различни тракери. По този начин сийдърите са много повече от листваните на тракера. По същата причина и ъповете не трябва да променят по никакъв начин торент шернат от някоя от рилийз групите. Това е и единствения начин да се обменят торенти които вече са изтрити на тракера поради подадени оплаквания от притежателите на авторските права ;) И още много... затова те съветвам да си включиш тази опция в торент клиента и да и осигуриш удп порта отворен

Не го ползвам точно поради същата причина. Не ми харесва да свалям нещо със 100к и да ми търси хора по сумати и време. Не ми харесва и да сийдвам и да съм пак на минус.

Ако даден торен е затрит/няма сийдъри или тракера е долу, винаги има откъде да го дръпна. Винаги проверявам за даден торент поне на 3 места и където има най-много "локални" сийдъри, дърпам от там. Братушките имат страхотни тракери и винаги ще съм със спрян DHT (поне докато има толкова голям избор на тракери).

 

Последно какво стана със зелката? Ще я бъде ли и кога?

8f06f2cb036dae8e.jpg

 

Каквото и да значи.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...