Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Утре като дойдат летните бури и започнатда гърмят по 25 суича по трасето и дойде някъв месар вкъщи да ми вика:

 

" Ъ-ъ-ъ-ъъъ то пингва ли? " - а 'спеца' не сложил кабела в лан картата.

:bgrin:

 

...аз говора ама то радиото....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Еми ако познатите издърпват лан кабела:-))), няма да са онлайн. При мен нета беше бетон при най-големите гръмотевици:-))). Явно съм късметлия.

Link to comment
Share on other sites

Еми ако познатите издърпват лан кабела:-))), няма да са онлайн. При мен нета беше бетон при най-големите гръмотевици:-))). Явно съм късметлия.
Мдаа, явно сме доста късметлий ;).
Link to comment
Share on other sites

на мен контактите на евроком и гигабит ги няма :P. Само БТК са на линия

Снощи е имало прекъсване като си гледам логовете, за около час, и към 1 полунощ е дошъл нета. Така че по времето, когато си писал е вероятно всичките ти контакти от ЕК да ги е нямало, големи дъждове се изсипаха и продължават.

Аз пък виждам, че дсота хора от лангейм все още ги няма :P

Link to comment
Share on other sites

Снощи е имало прекъсване като си гледам логовете, за около час, и към 1 полунощ е дошъл нета. Така че по времето, когато си писал е вероятно всичките ти контакти от ЕК да ги е нямало, големи дъждове се изсипаха и продължават.

Аз пък виждам, че дсота хора от лангейм все още ги няма :P

Това е при теб. Аз проблеми с нет-а вчера нямах. Само кабелната спря... но Ек си е ЕК ...
Link to comment
Share on other sites

Мда и аз нямах никакви грижи с нета, айсикюто се ебаваше ама нормално за тая програма:-))). А кабелната разбира се изчезна към 8 часа и не я дочаках... легнах си. Хубаво, че имаше нет та онлайн да гледам малко пресконференции.

Link to comment
Share on other sites

Това е въпрос на късмет и може би връзки:). Аз пуснах заявка в понеделник и те на другият ден ми се обаждат, и ми казват "Работят точно до вас искаш ли да минат да те вържат сега?...". Имам познат, който чака 1 месец:-))).

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли в какъв срок прекарват интернета лангейм?Колко се чака?

 

При мен (в кичук париж ) дойдоха още на другия ден след като подадох заявка :D . Ако имат абонати в твоя блок и нямат много заявки става бързо, но всичко е въпрос на късмет.

Link to comment
Share on other sites

Интересното е, че в момента имам нет, но колегите от Ггбит + ЕК + БТК нещо ги няма в скайп ... лошо :)

на мен нета не ми е спирал -> бтк :bgrin: иначе и моите на ек и ггбит ги нема:>

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Интересното е, че в момента имам нет, но колегите от Ггбит + ЕК + БТК нещо ги няма в скайп ... лошо :)

Еми при мен нета изчезна за 20-30 минути преди 2 часа, но оттогава имам нет.

При мен обаче хората на ггбит и лангейм липсват (отново) :P

Или някакъв сплит, или просто е до район (както неведнъж сме казвали) ;)

Да не говорим, че точно Скайп е най-малкия критерий за това кой е онлайн и кой не ;)

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Еми при мен нета изчезна за 20-30 минути преди 2 часа, но оттогава имам нет.

При мен обаче хората на ггбит и лангейм липсват (отново) :P

Или някакъв сплит, или просто е до район (както неведнъж сме казвали) ;)

Да не говорим, че точно Скайп е най-малкия критерий за това кой е онлайн и кой не ;)

Е да, но аз имам приятел, който не си изключва компа никога ! Под никога, имам предвид никога. И беше оф ;). А аз на Лан никакъв проблем. Явно всичко е до район...
Link to comment
Share on other sites

hora nqkoi moje li da kaje kak sa skorostite na 20 levovata tarifa Int/BG i kato im zvunne6 da te prekarat do kakuv srok stava tova ? mersi predvaritelno
Чети бе ! Хората са казали всичко, някой стигат до 1мб (за 20лв), но средното е 250+, а за другото зависи. Ако имат друга работа наблизо и няма много поръчки - може и на следващия ден. Всичко е написано ! Само трябва да четеш !!!
Link to comment
Share on other sites

След дъждовете и бурите, нета ми е ужасен 20 -30 к максимум 40к към българия и чужбина :angry1

Няма и помен от предишните 100 - 200 к На малката тарифа съм. Само при мен ли е така :confused или всички имат подобен проблем?

Link to comment
Share on other sites

При мен всичко е нормално(но съм на 35лв). Най-добре се обади на телефоните докато има някой, за да погледне какво става при теб.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

След дъждовете и бурите, нета ми е ужасен 20 -30 к максимум 40к към българия и чужбина :angry1

Няма и помен от предишните 100 - 200 к На малката тарифа съм. Само при мен ли е така :confused или всички имат подобен проблем?

Питай някой от твоя район, защото нищо не е еднакво. Един от неделя до сряда нямаше нет (35) ... аз си имам, и спокойно си хващам средно мегабайт от арената/замундата, така че си питай някой познат живеещ около вас.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...