Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Да, това е така и при голямата тарифа. Не намаляй ъплоуда на 1КБ/с, а го намали с 5-10КБ/с под максимума и тогава download-a ще потръгне нормално. Не знам защо са го направили така, но дано скоро променят нещата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Изчетах доста ... чух много мнения и не само от форума ... след като никой нищо не ми казва по тоя пост ... тука -> http://forum.wrzru.com/index.php?showtopic=51080&st=40 ... явно ще се обаждам на бах ми Гаров ... писна ми ... явно LanGame е най-свястния нет в тоя Пловдив !!!!!!! :angry: :angry1 :P

Link to comment
Share on other sites

Пробвай пак на Изи-лан, защото явно те ти поддържат мрежата, а не Гаров. Повече вероятност за точен отговор може да имаш във форума на филибе.нет ;)

Link to comment
Share on other sites

Пробвай пак на Изи-лан, защото явно те ти поддържат мрежата, а не Гаров. Повече вероятност за точен отговор може да имаш във форума на филибе.нет ;)

 

незнам колко си е поддържат ... ама ми писна от тях :) как може на 29 лв да го кажем 30 ... какви скорости имам .. а ти на 35 .. знаеш за какво ги даваш !!!!

Link to comment
Share on other sites

За децата, като пейа-та, който смучат торенти по цял ден и симулират интернет потребление

 

'Айде бе,пък ти не точиш торенти нали ? ( е може и да не можеш,'щото може да ти е кофти нета ).

Когато направиш на единична връзка ( single connection ) 900к отвън може пак да пишеш.

Дотогава продължавай с глупостите.

 

Форумът е на комплексари
- ти затова си тук,нали :D

 

speedtest е един от обективните сайтове за проверка на скоростта,колкото и да не ти се вярва.

Използва се не само в този форум като средство за определяне на нета. Това,че ти не можеш да го пробваш ( 'щото сигурно като тръгнеш да качваш заради Асиметричният ти канал забравяш за нета ) не значи,че има проблем в него. По-скоро е в задклавиатурното устройство.

 

A иначе даваш коментари за ЛАН-а кое е най-добре за теб,нали ? :D

http://forum.wrzru.com/index.php?s=&sh...mp;p=1495024559

 

Радвай се на кеча и на футбола ( че гледам там си най-активен като постове ) и когато разбереш от къде можеш да сваляш неща,различни от торентите на ЕК-ският ти нет заповядай пак в дискусията :)

 

 

Иначе langame за разлика от другите доставчици си одрязаха сървърите за филми/игри/музика,а до околкото знам другите нямат такива "оплаквания". За някои хора това си е минус.

Скоростите като при всички зависят от времето,но нека някои да ми посочи друг доставчик в Пловдив,който за тези пари може да осигури подобна външна връзка ( дори и за няколко часа през нощта ).

Edited by dada
Link to comment
Share on other sites

Днес минах на Лангейм и съм супер доволен. Пинга ми към всички сървъри падна с минимум 30, скоростите са постоянни и страниците ми се отварят веднага :) Определено смятам, че Лангейм > Евроком.

Link to comment
Share on other sites

абе дайте скорости в 18-19-20 часа, а не в 3 през нощта или 9 сутринта :) то и аз като бях на достъпна + на ек след 1 часа нета ми отиваше над 120к, ама в пиковите часове 40-50 (говорим за външен)

Назад в темата има и от този период, но ето:

 

http://img112.imageshack.us/img112/4186/vecher1nm7.jpg

http://img112.imageshack.us/img112/5441/vecher2ea5.jpg

http://www.imagehost.ro/pict//112102424644afc281080.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ако можеш направи и към София и Лондон. Странно, но мен ме интересува повече колко е ъплоада и към колко върви обикновено...

Edited by the_alien
Link to comment
Share on other sites

Не знам кво прави тоя Bitcomet, ама спра ли го, сичко си идва на мястото :wacko:

ша са сетиш, при мен е същото, самод ето съм на ЕК. Като спра торентите, нета хвръква до небето.

Преди седмици май нямаше такова нещо, толкова да затлачва. Даже мислех да минавам на лангейм, но явно засега се отлага.

Link to comment
Share on other sites

125156563.png --Направено сега, това е с изключен БитКомет. С включен беше някъде 3мб :x

 

125156830.png

 

Само да питам, тъй като е невъзможно да поддържа такива скорости, това дели ли се на нещо (както на 8 при обикновените) ?

Edited by dunata
Link to comment
Share on other sites

... --Направено сега, това е с изключен БитКомет. С включен беше някъде 3мб :x

..

Само да питам, тъй като е невъзможно да поддържа такива скорости, това дели ли се на нещо (както на 8 при обикновените) ?

Разбира се, че се дели на 8, щом пише kb/s, това е килобита. Още повече не вярвам някой сериозно да си помисли, че прави 5 мегабайта/с с Лондон.

 

И айде вече си казвайте тия скорости на каква трифа ги правите, че останалите не сме врачки да знаем, а това коя е тарифата е едно от най-важните неща, които ни интересуват като гледаме скорости :ghost

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Бях казвал вече - 35лв

 

lgcw2.th.jpg

700mb за 2:27. Това се случва за 3-ти път... иначе средно от арена/замунда ми е около 1мб.

Edited by dunata
Link to comment
Share on other sites

И все пак някой на 20 лв тарифа да каже какви са скоростите? Ако мина на ЛГ ще е с надеждата за по-стабилна връзка, ако и скоростите са добри, друго не ми трябва :) .

В сайта пише 64 КБ/с даунлоад отвсякъде освен локален, доста ниски ми се струват, предполагам че на практика са по-високи, а и ъплоуда ме интересува Бг и Интер.

 

EDIT: Не знам на Лангейм какви са им телефоните на съпорта, но вече доста време се опитвам да се свържа с нетгруп, които явно отговарят за Кичука, и никой не вдига телефоните им :angry: .

Свързах се с основния тел. на Лангейм от сайта им, оттам ми дадоха 2 телефона за района, единия е този, който Гаров ми беше дал в техния форум, и двата не се вдигат, въпреки че дават свободно (първоначално понякога дават заето, веднага след тва свободно, но не се вдигат).

Не мерси, ако и съпорта им е такъв, по-добре да си спестя бъдещи главоболия!

За едно покритие щом не мога да разбера без да търся да ходя по офиси на крака...

На ЕК съпорта поне ВДИГА телефоните когато са свободни де, макар че повече от 5 мин. не съм чакал да се освободят.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Tarifata na 20 lv e sldnata

64 KB/s se vodi garantirana minimalna skorst..

vsichko koeto e otgore se vodi bonus...

vryzkata pone pri men e stabilna...

mnogo zavisi po princip otkyde dyrpash...da nqma nqkvi ogranicheniq syotvetniq server...

inache sega kym 19 chasa imam download ot stacionarni vynshni serveri sys skorosti 200-300-400 KB/s....

estestveno pri po golqmo natovarvane che shte padnat..

uploada za men e naj golemiqt im minus max 30 KB/s bez znachenie Bg ili world...

tva e polojenieto w momenta

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.Искам да попитам каква е цената на включване към Лангейм?И какво се включва в тази цена?Искам да си пусна тарифата от 20лв за това питам колко ще ми струва? :)

Edited by van4o_87
Link to comment
Share on other sites

Локалния (да дърпаш от друг абонат на лангейм 800-1мб/с) бг-то от 100 нагоре до 500-600кб/с международния пак така горе долу в ненатоварените часове 200кб/с+ лепиш :)

Link to comment
Share on other sites

Локалния (да дърпаш от друг абонат на лангейм 800-1мб/с) бг-то от 100 нагоре до 500-600кб/с международния пак така горе долу в ненатоварените часове 200кб/с+ лепиш :)

a da pitam tova na 20lv tarifata li e ? i po princip kato im se obadi6 da te svurjat gore dolu do kolko vreme idvat da te svurjat ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...