Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

вчера постигнах своеобразен "рекорд".м/у 8.00 и 23.00 интернета ми спира около 95 пъти :angry1 .досега най-много ми беше спирал 50-60 пъти.иначе по-принцип нямам проблеми с евроком,поддържам си 150кб/с даунлоуд.ме мога да си сменя доставчика,защото съм на квартира и хазяйте не искат да се дупчи никъде.така че волю-неволю трябва да съм с тоя достав4ик.а и пак чувам за някакви проблеми с ГГБИТ,пак нямало интернет по няколко дни

на БТК също не се дупчи

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

на БТК не ме устройва,защото за по-добра скорост искат договор за около 2 г.,ако не се лъжа.плюс това трябва да плащам и тел.такса,тъй като сега се поема от хазаяйте,защото ние не го ползваме.единствената алтернатива е евроком.нямам почти никакви оплаквания от тях.единственото което ме дразни са тия чести спирания и това ,че при тях за 30лв. имаш по-малка локална скорост от ггбит и външната ти е ограничена.доколкото знам на ггбит локалната за 20 лв. е 280кб/с и външната съм чувал че е докарват до около 1мб/с при сваляне на торентите

Link to comment
Share on other sites

За хората с едногодишни договори. Договора е точно 1 година, след изтичането и наистина се подновява. Ако искаш да се откажеш обаче, няма никакъв проблем, просто си носиш модема в офиса дето плащаш и готово. Никой не те кара да плащаш нищо допълнително.

Link to comment
Share on other sites

За хората с едногодишни договори. Договора е точно 1 година, след изтичането и наистина се подновява. Ако искаш да се откажеш обаче, няма никакъв проблем, просто си носиш модема в офиса дето плащаш и готово. Никой не те кара да плащаш нищо допълнително.

никакъв модем няма да им нося :P пари съм давал за него

Link to comment
Share on other sites

samkijot Аз съм сключил договор за 1 година с безплатен модем... Сигорно се отнася за хора като мене... Иначе ти ако не си незнам... тряя да поразпиташ малко в офиса

Link to comment
Share on other sites

samkijot Аз съм сключил договор за 1 година с безплатен модем... Сигорно се отнася за хора като мене... Иначе ти ако не си незнам... тряя да поразпиташ малко в офиса

Да точно за такива с безплатните модеми се отнася това дето го написах по-горе. Изтече ли ти едната година можеш да се откажеш когато пожелаеш.

А тези дето са го плащали може ритуално да го запалят пред някой офис на Евроком :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Може да сте го чували :) но и евроком ще преустановява услугата кабелен интернет до няколко месеца .. ако не измислят нещо друго и не се вдигнат на крака и да заприличат на стабилен доставчик. Тъй като ЕВРОКОМ София го купи .. да направят нещо .. поне 1/2 от капазитета на софийските довтавчици да получаваме. Тък като резервния ми доствчик е evrocom gold ... съм заинтересуван доста какво ще стане с тях :)

Link to comment
Share on other sites

Днес само на мен ли ми е отвратително лагав нета?

От вчера започнаха някакви яки проблеми, първо модема се разкачва за дълго време и само рестарт го оправя, губи връзка както му паднеше, днес гледам че не се разкача, но нета е ужасен. Всичко става мъчително бавно, такова нещо отдавна не е било. Съпорт разбира се няма вече, в събота/неделя.

Скорости постигнах сутринта добри, но сайтове майтове отварям много зле.

 

Как е при вас?

Link to comment
Share on other sites

Оххх така не е само при вас. Днес и вчера едвам ми отваря едни най-прости сайтове, зареждането става супер бавно всичко е отвратително... просто нямам думи.Още млалко ми остава да сам на евроком ...ще минавам на Визио :punk :D

Link to comment
Share on other sites

А какво става с тоя международен нет, от ниаколко дена само прекъсва :angry1 :angry1 :angry1

ПОДДЪРЖАЙТЕ СИ АПАРАТУРАТА ЗА ДА НЕ СЕ СРИВА НЕТА!!!!!

Ако не, бтк адсл, чао ви :angry:

Link to comment
Share on other sites

А какво става с тоя международен нет, от ниаколко дена само прекъсва :angry1 :angry1 :angry1

ПОДДЪРЖАЙТЕ СИ АПАРАТУРАТА ЗА ДА НЕ СЕ СРИВА НЕТА!!!!!

Ако не, бтк адсл, чао ви :angry:

пиши там - http://forum.ekk.bg/viewforum.php?f=2

тук вече никой от администраторите (на каквото и да е в евроком) не чете.

Link to comment
Share on other sites

Много смях ще става !

Тея от евроком си натрупаха врагове !

Ама да се похваля , че скоростта на качване ми е много добра ! :)

Link to comment
Share on other sites

Интернет-а ми като по чудо,в началото на март се оправи и си казах всичко са оправили,намерили са проблема и т.н,но от 3-4 дни е същата помия както беше преди март :angry1 Вечерите нямам изобщо интернет(много е бавен,то по-добре да нямах само се ядсовам иначе)а днеска и през деня е много зле.От евроком не си вдигат телефоните от вчера(постоянно дава заето) :angry: и на всичкото отгоре промениха локалните сайтове с торенти >< м**а им д***а

 

ЕДИТ:бавен отново......

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Може ли някои на достъпна+ да ми каже какви са в момента скоростите?

99563893.png99563491.png

 

но има и такива моменти - 99562121.png94084061.png

 

т.е. не е гарантирано, че ще е максималното. в повечето случаи обаче е :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте искам да ви попитам дали ще има някаква промяна в скоростите на Евроком в близкото бъдеще?Питам ви защото не сам много запознат в тази област.Аз сам на тарифата от 20лв и свалям с 45кб/с и бих искал да знам дали ще се вдигнат скоростите?Благодаря предварително. :)

 

Eто резултата от теста: 95324991.png :unhappy:

Edited by van4o_87
Link to comment
Share on other sites

Здравейте искам да ви попитам дали ще има някаква промяна в скоростите на Евроком в близкото бъдеще?Питам ви защото не сам много запознат в тази област.Аз сам на тарифата от 20лв и свалям с 45кб/с и бих искал да знам дали ще се вдигнат скоростите?Благодаря предварително. :)

питай там ... макар да се съмнявам да ти дадат еднозначен отговор :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам , само при мен ли се получават тези КРИТИЧНИ спирания на нета за по 1-2мин ,някой път дори само за секунди(което е същия проблем ..) ? Случва се по 10-15 пъти на ден , най-често вечер :/ (с webstar scientific atlanta модема съм , просто "data" и "cable" "изгасват"..)

Link to comment
Share on other sites

и аз имах такива секундни прекъсвания(ЕК-30лв),даже и повече от 10-15 пъти дневно.веднъж ги преброх около 90-95.това се мисля се появи когато си инсталирах BitComet.сега обаче не тегля много с него и почти не ми забива.ако сваляш торенти,пробвай с uTorent дали ще имаш същите проблеми.успех

Link to comment
Share on other sites

Аз се позачетох малко и видях, че все пак твърдят (тези с "цената на качеството", което се вижда, а и цената също), че след като свършат с "пригаждането" на мрежата по европейските стандарти, ще имаме стабилен нет с по високи скорости (иска ми се да съм оптимист, но докато не видя.........)

 

та ето и точните думи: Пуснато на: Чет Мар 01, 2007 7:33 pm

Инвестициите ни в мрежата надхвърлят сумата 1 000 000 лева. Това, което стана е следствие от неправилно изградената мрежа. Това, което правим в момента е изоснови да я преправяме. Промените ще стават квартал по квартал, докато пригодим мрежата по европейски стандарт. Това ще стане независимо от мен и теб. Може би още месец и в цял Пловдив ще се стабилизира положението. Ще си получите новите скорости и т.н.... Знам какво е да нямаш интернет, когато ти трябва, а и да си платил за нещо, което не получаваш.

 

Ами остава да изчакаме оставащите десетина дни и да видим.

Дано "Може би още месец" не стане и още 1, а след това още 1, а ние глупавите юзъри да чакаме и да чакаме.

Ами, да пожелая на всички, стабилен нет и все по-високи скорости.

Дано не се разочароваме

Link to comment
Share on other sites

Аз имам 1 въпрос:

защо филмите и игрите не бачкат т.е. не могат да се свалят?на какво се дължи?

а пък мп3-ките и софтуера си бачка като торент!

Свърши ли времето на "авантата" и "бонусите"?

или просто е временно?

и междодругото незнам защо хората тук се оплакват от Евроком, аз съм от самото начало абонат на Евроком НЕТ и помня че тогава си плати и модем и сичко и помна че беше нещо от сорта на 200-250$ нещо такова беше и си плащах по 60лв на месец за НЕТ.сега съм на 18лв и свалям отвсякъде с около 46 и понякога стигам и 50 :P аз си върша работа с него!и как веднъж не ми спря е баси!за мен най коректни и с най-добра подръжка е Евроком!

само проблема е с фрии сървъра?какво се случва с него?

Мерси предварително за отговорите! :P :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...