Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

И при мен форум йок. Едвам браузвам днес, но скоростите са в нормите, макар да гледам спийд теста как се дъха и вади някви мизерии от 3-5 Мбита.

А гледам на сайта:

съотношение доун/ъп - 1:13 :cry :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аз преди 2-3 пъти споменавах, че повече от 4000-5000 не дигам. Минаха празниците и днес звъннах на ЕК.

-Така и така повече от 4000-5000 не съм получил.

-Еми явно временно сървърите са натоварени.

-Това е в продължение на 8-9 дни...?

-Еми той трафика е споделен... явно така се разпределя скоростта.

-Ми аз си плащам за 12, а не за 4-5... то по-добре да мина на по-ниска цена и скоростта ще е същата!

-Еми нз, май няма какво да направим. Може да е натоварено.

-Хм...ок ще изчакам 1-2 дни да видя дали натоварването ви ще мине и ако не пак ще ви се обадя!

-Еми да.

Интересно нали... :)

Link to comment
Share on other sites

Мдаа. Е та така се задържат клиенти. :D А те като ми доставят ДО 8mbit (max 5.8 съм видял), аз не мога ли да им плащам ДО 22 лева ?!?

 

П.с. Днеска зад болка се стовариха цял взвод еврокомци :D към 7-8 човека вместо обичайните 3. Ще трябва да ги снимам някой път :D

 

Поздрави!

Edited by Mad^Jack
Link to comment
Share on other sites

Краят!

Link to comment
Share on other sites

Дам може и до 40мб да ги вдигнат , но за сметка на това ще си бичим без външен.Днес за пореден път спря тази седмица нета , но вече удрям 1,3мб което неможах да повярвам и ест. 1 час след това се усраха пак спря външният :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Хора, оправих си проблема :D

Дали заради това, че снощи нямаше нет и нещо за бъзикали, или пък че аз си барниках по firewall-a (да добавя, че сега е със същите настройки, както и преди), тази сутрин най-накрая успях да си свържа модема и компа с лан кабел :) Благодаря на всички за идеите, които даваха.

 

Колкото до това, че вчера нямаше форум, ако сте пробвали да дадете repair connection или от command prompt-a - ipconfig /flushdns, щеше да ви даде грешка при изчистването на dns cache-a (от където трябва и да идва проблемът).

 

EDIT: Е, не, имам чувството, че нарочно ми правят номера. Всичко работеше перфектно, докато в един момент нета отново спря (на модема лампичките почнаха да светят като коледна елха) и сега пак съм на старото положение - през usb - има, през lan - няма :angry:

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Вярно че след снощните прекъсвания вече сваля с толкова колко трябва ама не мисля че това 11:1 е .......:blink:

269198489.png

269199290.png

Edited by Beauty
Link to comment
Share on other sites

269202549.png

 

Това е на Оптима, а аз съм в Кичука. Иначе си седях вчера и гледах ей това:

CI3.jpg

 

..и се почувствах кофти. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Изключи модема после пак го пусни и направи един тест пак , би трябвало да ти са е оправила скороста

,понеже и аз съм от кичука и снощи прекъсна няколко пъти реснах модема и ся съм добре.

Link to comment
Share on other sites

Външния отиде на почивка при мен. Даже не мога да ви видя шотовете от спийд теста. Отваря ми само форума и абв и то с 300 зора. Всички торетни са off line. :RANT: :lol:

Скоро и на мен ше ми писне и ще им тегла едни майни...дано по-бързо се оправя, че пиша есета, месета и тем подобни за края на семестъра и съм полудял :angry1

Link to comment
Share on other sites

И на мен вече ми дойде до гуша! Още от снощи интернета е "иди си-дойди си". Досега търпях всички дивотии на еврокомци, обаче проблемите в последните няколко месеца ми идват малко множко. Усещам как много скоро ще се сменя доставчика.

Link to comment
Share on other sites

този пост го пиша не да злорадствам :bgrin: а да си кажа мнениет. До 10.01.2008г. бях абонат на ЕК до преди да ги купят шопите за мен нямаше по-добър нет в пловдив защото никога не съм гонил скоростите а стабилноста най-вече на външния нет и наистина това което ми трябваше си го получавах , спомням си времето когато на вънка вали, гърми аз си имам нет и звани телефона и се чува от другата страна някой мой приятел който е на друг доставчик "копеле ти имаш нет нали ............................. и се започва да се споменават роднини най-вече от женски род :bgrin:", след това дойдоха шопите и всичко се згомняса и то в такива мащаби които вече подминаваха всички граници на моето търпение. Това ти да неможеш да влезнеш в абв.бг или където и да е било другаде не се търпеше вече и реших да си сменя доставчика макар че имах договор с тях до 20.05.2008г, за сега в Пловдив има доста доставчици и избор имаше и аз избрах Нет груп и на 10.01.2008г. от този ден насам за сега нета ми е спира само 5 пъти от който най-дълго съм бил без нет 1час \от каде знам че не е спитарал повече, защото не съм си спирал компа от тогава и съм си пъснал една програма за следене на трафика тва ми е нужно заради глупостите с които се занимавам\ защото до нас сменяха кабели. Вече не мрънкам че нямам нет или лаг а за леготийки не не мога да играя WOW с 100 ms а играя с 150ms :lol: или вече тва не се търпи разорих се да купувам дискове :wacko:. ако имате възможност им бийте шута на тия. Фирма която не си пази клиентите и ги мами или не прави нищо за тях това не е фирма коятъо трябва да се занимава човек с нея :angry1 . Сменяйтеги тия и не се занимавайте вече с глупости :bgrin: :bgrin:

Edited by ma6inata1
Link to comment
Share on other sites

този пост го пиша не да злорадствам...

Абе и аз преди време пишех подобни неща и помествах петцифрени спийд тестове с '3' отпред (на 20 левова тарифа) пак "не за да злорадствам", но по-добре не пиши повече, че хората се дразнят, а и в момента (както се и очакваше) са още по-изнервени от ежедневните проблеми... ;)

Link to comment
Share on other sites

Midex майна не съм имам намерение ни най-малкото да дразня някои или каквото и да е било друго нещо, просто реших да напиша това как стояха нещата при мен и какво мисля за сегашното състояние на нета, защото съм оше клиент на ЕК до 20.05 и от януари съм на друг и мога да направя равносметката на качеството и на двата и съм с две ръце за втория :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе и аз преди време пишех подобни неща и помествах петцифрени спийд тестове с '3' отпред (на 20 левова тарифа) пак "не за да злорадствам", но по-добре не пиши повече, че хората се дразнят, а и в момента (както се и очакваше) са още по-изнервени от ежедневните проблеми... ;)

не дразни публикуването на определени цифри, а начина на излагане на мнение в което по тънък начин ти казват "балък си ве, балък си". ако разгледаш по обстойно този раздел ще забележиш, че дразненията обикновенно почват след постовете на един определен потребител.

 

да останем всички със здраве и да пием по една студена вода за невероятната напречна свързаност ЕКК<->БТК :D

Link to comment
Share on other sites

Това което най-много ме пречи е съотношението download:upload. Тези 8мбита download никва работа не ми вършат при положение, че uploada едва вдига половин мбит. Има ли изгледи да си оправят тоя коефициент?

Link to comment
Share on other sites

...ако разгледаш по обстойно този раздел ще забележиш, че дразненията обикновенно почват след постовете на един определен потребител....

Ако визираш мен...никога не съм написал пост, с цел да покажа колко са заблудени всички, дето са на ЕК. ;) Имах няколко поста, в които изразих единствено удоволствието си от това, че съм на многократно по-бърза връзка и най-вече от мегабайтовия "ъп", помогнал ми да си оправя много бързо рейтинга във всички торенти.

Постовете ми все още си седят и всеки може да ги прочете, но ако става въпрос точно за тях - никакъв проблем не е да издиря всичко, което съм писал тук и да го изтрия. :ph34r:

 

П.П. Все още имам ЕК-връзка и им се водя абонат.

Link to comment
Share on other sites

днеска сутринта някакъв ръфляк ми затвори телефона :confused

как само се кефя, че в края на месеца се махам от ек :D

Link to comment
Share on other sites

"балък си ве, балък си". ако разгледаш по обстойно този раздел ще забележиш, че дразненията обикновенно почват след постовете на един определен потребител.

Ми да ..... ето , аз си признавам , за вярната ми "връзка" с ЕК за толкова години : Балък бях балък !! ..БАЛЪК! ....ама вече не съм , ами съм освободен роб ..... какво пречи и другите да се освободят ......... които не искат - и те да са живи и здрави :)

Link to comment
Share on other sites

на техния сайт има форма за контакти, използвах я с елементарно запитване ... отговор няма ... е закво е тая форма за контакти тогава дмем

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...