Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Днес приключих отношенията си с ЕК. Оказва се, че при смяната на софтуера им за обслужване на клиенти, масово явление е, да не е отразено предплащането на интернета за м. Април. Дамата в офиса най-нагло ми заяви, че за нея фискалния бон нямал значение, след като тя не виждала плащането на компютъра си и за да ми приемат заявлението за прекратяване на договора за интернет доставка, трябвало да платя сума, която вече съм платил. Оказа се, че и други хора са засегнати и заформихме добро скандалче, та най-накрая клекнаха мошениците.

Пазете си фискалните бонове за платените суми от началото на годината, защото явно ЕК са решили да прецакат абонатите си с една месечна такса (28 лв. в моя случай)!

Сбогом ЕК! :D

 

Ами да ви кажа и на мен това ми се случи вчера. Спряха ми нета и като се обадих ми казаха че не е платен за април заедно с кабелната и HBO. И понеже не бях ходила аз, а баща ми, а той после не можа да намери бележката се наложи да ги плащаме пак. И аз си мислех че може би баща ми се е заблудил и не е платил ама сега разбирам че просто са ни прецакали много яко.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Поредният ден, с поредните 2 часа (засега) без нет в центъра...ако сега някой ми каже..."...ами какво се оплакваш, нали си имаш 2 доставчика", направо ще му дам бан за подигравка... :woot

Link to comment
Share on other sites

Звънях на ЕК. Имам индивидуален проблем със сигнала на модема и т.н 50% загуба на пакети! В момента връзката ми изглежда така

 

offf dori ne moga da dam screenshot ot speedtesta!

 

Download: 1278kbps

Upload: 0

 

!!!!!!!!!!

 

malko logove

 

2008-04-24 21:55:28 3-Critical R005.0 Started Unicast Maintenance Ranging - No Response received - T3 time-out

 

2008-04-24 21:13:21 5-Warning D103.0 DHCP RENEW WARNING - Field invalid in response

 

2008-04-24 21:12:49 3-Critical R005.0 Started Unicast Maintenance Ranging - No Response received -

T3 time-out

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Вчера нет нямааа ЕКК Лан съм , прибирам се като преди това ме информираха ,че може би нямам нет зарад дъжда, пускам компа и какво да видя "кабела измъкнат".

Обаждам се на съпорта, онзи почва да ме пита за адрес , казах му го , но също му казах и че проблема смятам му е известен и да ми каже кога ще има нет , след което пича ми вика, утре най-вероятно.

Аз му викам ами трябва ми спешно , все пак за работа не за чат , и кауна ми отговори "здраве да е ако дойде ". Предния път като стана така въобще не ми вдигнаха, само вдига слушалката и тряска няколко пъти така, е това питам аз отношение към клиента ли е или е подигравка.

Според мен Евроком просто си ползват мрежата , без никакъв съпорт и бъдеща инвестиция, само пари точат и нищо друго, с кеф ще се махна :devil

Link to comment
Share on other sites

Днес вече ми е окей нета, но модема гледам че пак ражда с някви критикал ерори просто неам думи..

 

99611125fr5.png

 

Снощния скрийн... обмислям дали да го сложа като подпис..

Link to comment
Share on other sites

Днес вече ми е окей нета, но модема гледам че пак ражда с някви критикал ерори просто неам думи..

 

99611125fr5.png

 

Снощния скрийн... обмислям дали да го сложа като подпис..

 

 

Не те бива във Фотошоп!

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам нещо хората, които са компетентни. Когато свалям нещо в мю-торента ми показва скорост 690-700 kB/s а на ъплоуда ми показва 90-95 kB/s. До тук всичко е нормално, на "минима +" съм и това е мах който ми пускат. До тук ОК, нямам оплаквания. Защо обаче едвам отварям разните страници, в които си се ровя и то вече няколко дена така? Рестартирам модема по няколко пъти но нищо не се променя. Рестартирам и писито за всеки случай ама пък нищо. Естествено това с трудното отваряне го правя при спрян торент клиент, не си мислете че дърпам и ъплоудвам с мах стойности и се чудя какво става. Нещо не е наред работата, хем имам бърз нет хем като почна да отварям нещо и ми се късат нервите, че то аз когато си бях на най-ниската тарифа до преди няколко месеца си отварях поне страниците както си трябва, това е адски дразнещо. Някой може ли да ми каже на какво се дължи това и дали е свързано пак с опитите за преминаване към по-високи скорости? Дано отмине тая работа, че много нерви ми се образуват а и време се губи и то не малко.

 

Благодара за вниманието :)

Edited by Chubaka
Link to comment
Share on other sites

Не те бива във Фотошоп!

 

offtopic

 

Ти пък къв си че да ми казваш в кво ме бива ?! Боли ме гз кво мислиш! И не е фотошоп а един бърз пейнт така че не ме занимавай!

Link to comment
Share on other sites

Аве новите скорости да не са влезли вече?Свалям от замундата с 1050KB/s.С Оптима съм.

 

тц големи манафи са...предполагам че си от Тракия ? аз повече от 800 не съм виждал ... от центъра съм

Link to comment
Share on other sites

...Някой може ли да ми каже на какво се дължи това и дали е свързано пак с опитите за преминаване към по-високи скорости? Дано отмине тая работа, че много нерви ми се образуват а и време се губи и то не малко.

...

Трябва да си донастроиш браузъра за по-голям брой конекции. Мозилата се настройва през нейния си интерфейс, а за IE трябва да се внесат нови ключове в регистъра. Едва ли е необходимо да преминаваш към по-високи скорости. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Одеве ме хвърли от Lineage. Не ми отваря почти никакви страници :lol:

Дано да е заради 12те мегабита :bgrin:

едит: Но в момента свалям с 1,3МБ в секунда :punk

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

при мен последно беше преди 2-3 седмици.от утре съм на по-ниска тарифа с по-високи скорости,та си мислех че затова международния го няма,но като чета не е само при мен.дано да се оправи скоро

Link to comment
Share on other sites

и аз нямам международен! да му еВа и новите скористи, ако качеството ще се влоши още повече отколкото сега!!!!

мисля да минавам вече на адаша Супер Любо!

Link to comment
Share on other sites

Ай стига ве ... от де го искара тоя доун ве.............

За какво ти е такъв даун като нема ъп :bgrin: Прежалил съм 2,3 тракера от които само лийчвам :cry

Иначе пинга до София рулез, това ми е personal record!

Link to comment
Share on other sites

265712217.png

 

Даунлоуда ми "в Пловдив" отново кърти мивки!!

 

265712820.png

 

yeah..

 

Аве Eleutherios от къде го смучеш тоя даунлоуд нз..моя е леш..нали и ти беше на Оптима ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...