Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

само дето неразбрах кога е този златен момент свалянето , игрането и другите щуротий да зема да го издебна да врътна един мулти , па да сваля една песен и ако остане време може и скайп да включа...ама не вярвам...

хубаво беше времето когато се хвалихме че сме на ЕК , а ся ... ме е срам да си призная ... шопите шопите ! ЕЙ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Няма пари за трафик и техника?Брех... ето малко интересни четива:

 

http://www.abbro-bg.org/news_title.php?nid...;search=евроком

http://www.abbro-bg.org/news_title.php?nid...;search=евроком

 

Хората се целят на високо, вие мрънкате тука за някъв си интернет.

Ето и нещо весело :)

 

http://www.jabse.com/cache.php?did=%A5%98%...%A9%9C%A8%9F%A9

 

:bgrin: :D :blink: :bgrin: :punk

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Аз пък днес близо 4 ч. нямах нет и телевизия :)

Май са усетили че се махам от тях, ама за зла участ, вчера изтървах момента когато ЛГ бяха готови, а днес никакви не се обадиха, и явно вече ще чакам нормалните 2-3 седмици за прекарване. Въх да му се не види.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

208758221.png

 

уж след 1-ви щеше да става по бърз той по бавен стана

И при мен е подобно, вечер. През деня горе долу постигам 300 кбайта. Ъп-а по принцип повечето време е 500кбит.

И за това плащаме 28 лв. За <1мбит даунлоуд, за чести прекъсвания на нета, нестабилност и т.н.

Link to comment
Share on other sites

може и да не съм много доволен от дцц, ама като гледам тая тема сега и чета коментарите, май беше добър ход да "eмигрирам" :D

И що точно към тях, след като за 20 лв някои други доставчици ти дават в пъти по-добри скорости и пингове?

Link to comment
Share on other sites

И що точно към тях, след като за 20 лв някои други доставчици ти дават в пъти по-добри скорости и пингове?

 

'щото не искам да дупчат панелката :P ще заприлича на швейцарско сирене от тея кабели и чудесии :D

с dcc просто откачиха кабела от кутията на евроком и го пъхнаха в тяхната.

в интерес на истината тея дни ще отида до един съсед, за да видя как са го "надупчили" тея от нетгруп и ако ми "хареса" може и да си помисля :)

Link to comment
Share on other sites

samkijot, ще приема, че се шегуваш ;) .

За какво швейцараско сирене говорим, като се пробива една дупчица с Ø8 мм, в твоя случай две такива шеше да има.

За мен лично е много по-важно другите параметри на услугата отколкото че ще пробият още една дупка, през която мишка не може да влезе, най-много муха да препълзи ако преди това изяде кабела :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ами ако човека си е санирал панелката, а? Що пък да дупчи. При мен е същата ситуация и аз не искам кабели да ми се размотават около прозореца.

пп идва ред на мрънкането: Пфф едвам браузвам, скъсват ми се нервите, одеве даже и форума неиска да ми отвори iwantattention.gif

Дано скори и У Филебето да вдигнат скоростите, а аз най-много искам ъпа да ми се повиши :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ами ако човека си е санирал панелката, а? Що пък да дупчи. При мен е същата ситуация и аз не искам кабели да ми се размотават около прозореца.

 

Аз съм в нова кооперация добре изолирана и продупчиха и изолацията и всичко. Настрана че още не съм го запушил това вече поне 3ти месец с пяна но дупката е леееко по-голяма от кабела и даже не духа от там. усеща се леко ако си сложа ръката там но се пада зад едно шкафче и разни други неща и не бих могъл да кажа че влиза студ оттам изобщо... Верно парното ми е на МАКС ама е така и в другите стаи и разлика няма. А и си има специална пяна за целта и се уплътнява просто идеално. Ако е добра изолацията 1 такава малка дупчица няма да се усети изобщо.

Link to comment
Share on other sites

пп идва ред на мрънкането: Пфф едвам браузвам, скъсват ми се нервите, одеве даже и форума неиска да ми отвори iwantattention.gif

Дано скори и У Филебето да вдигнат скоростите, а аз най-много искам ъпа да ми се повиши :rolleyes:

да и на мене

на 2 пъти всички бг сайтове ми спират :wacko:

Link to comment
Share on other sites

да и на мене

на 2 пъти всички бг сайтове ми спират :wacko:

Да, за капак вече нищо не се отваря, освен уареза...иначе скороста пробвах сега с торенти 2,9/0,45 Мбита . :wacko: :wacko:

 

edit:

209328988.png 209329200.png

209329322.png 209329455.png

209329599.png 209329760.png

 

Eцц, гледам нета се е стабилизирал, ама доста. Такова животно до сега не бях видял Б-я=Европа, даже и Америка не е зле. Малко Японията се излага, ама иначе за момента 6+

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

аве гледам и по пощите блъскат тия промоций за 6мбита ЕК оптима , ново... трето-пето... такаче може и за пловдив да е така скоро...кой знай...дал Господ

Link to comment
Share on other sites

Да, за капак вече нищо не се отваря, освен уареза...иначе скороста пробвах сега с торенти 2,9/0,45 Мбита . :wacko: :wacko:

 

edit:

209328988.png 209329200.png

209329322.png 209329455.png

209329599.png 209329760.png

 

Eцц, гледам нета се е стабилизирал, ама доста. Такова животно до сега не бях видял Б-я=Европа, даже и Америка не е зле. Малко Японията се излага, ама иначе за момента 6+

Защо? Аз тези скорости ги имам почти постоянно. За 1 седмица се сгомнясаха нещата но от 2 дена пак ги оправиха. Не че за това нямах нет, но беше около 1 мбит в продължение на 19-22 часа полето. Иначе грижи никакви.

209516012.png

209517324.png

резултатите са отчени докато има броузинг от 3 или повече компютъра и вероятно използване на ютуб и торенти, тъй като при различните тестове имаше големи разлики, а и аз виждам, че има движени по мрежата :).

Link to comment
Share on other sites

като гледам какви проблеми имате със новите пакети на ЕК,се радвам че касиерката в офиса зад "Каменица" не е много наясно как се минава към новите тарифи и скорости и още си бича на старите.за 30 кинта си държа DL-150-160 kB/s и UL 70-75 kB/s.даже нямам и автоматична промяна на тарифния план,щото щеше да се усети.и нета няма никакви прекъсвания,нито при бури,нито при дъжд.

Link to comment
Share on other sites

"Това е втората голяма сделка за Евроком след изкупуването на най-големия пловдивски оператор Еуроком. В резултат от сделката Евроком вече има доминираща роля за Пловдив и регионa на Плевен и Лом. - През юни 2005 г. Евроком Kабел стана 100% собственост на Warburg Pincus - един от най-големите инвестиционни фондове, с което фирмата пое активна политика за превръщането си в основен консолидиращ фактор на българския пазар."

 

На мен това ми се вижда смешно. По мои впечатления Евроком сериозно изостават...

Link to comment
Share on other sites

се ено като го купат ще стане нещо по хубаво

209815692.png

a flashget сваля с 30-40кб а теста е от линз щото е някаде в австрия май беше а миррор от които свалям е от там

Link to comment
Share on other sites

и аз съм доволен от скороста ама стабилноста никаква я няма :(

Aми лично аз от седмица насам нямам проблем със стабилноста!Преди имаше проблеми след 18 часа и събота и неделя.Обаче от известно време насам няма проблем. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Добре защо нета ми пада през 5 секунди да му **************** ...на една крачка съм от тях и пак...то влезеш онлайн и като спре за 10-20 секунди и те изкарва от играта ... ае после пак логвай 20 минути и таман логнеш и ае пак ! ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙ немога честно :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че от 1ви януари ще има възможност за пропусквателна възможност от 8 мбита. Значе ли това, че както е при БТК клиентите ще трябва да заявяват желание за минаване на новите скорости при положение, че тарифата е същата. Някой знае ли?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...