Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

При мен даже падат :D

208089127.png

Смях на полу-луд човек, а :lol:

Тва е и към Лондон, и към София, и навсякъде.

Чак се радвам че скоро ще се махам от тях.

 

Извинявам се, ама не стига че вече е на едно ниво, ако не и по-надолу по стабилност с ланките наоколо, но и с тия скорости гони приза за най-далечно минало, в което да ни закара с тях, а за цените да не говорим, верно 28 лв, но се оказва, че някои други за 20 лв предлагат по-високи скорости с даже по-висока стабилност.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Абе с една дума положението никак не е розово, даже е тъмно черно :lol:

Преди малко се опитах онлайн да играя - ЙОК. Хубаво, че не играя. Горко им на тези които пробват :(

:zzz :zzz

сега ще пусна няколко теста да видя как е скоростта.

208100960.png

-1.png

208102070.png

Спийдтеста вкарва повече смях, отколкото като чуеш "нет на евроком" :lol:

До одеве свалях отвънка с над 120Кб/с

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Аз знам как се оправя нет-а: пиеш 3 водки (или друго подобно по избор) и или спира да ти пука или така ти се забавят рефлексите че нет-а почва да ти се струва направо върха.

Link to comment
Share on other sites

Аз знам как се оправя нет-а: пиеш 3 водки (или друго подобно по избор) и или спира да ти пука или така ти се забавят рефлексите че нет-а почва да ти се струва направо върха.

А който е въздържател в момента?

Е, има решение, или пък който много го е закъсал с липсата на избор, може да се ориентира към продажба на домашния комп за да си съхрани здравето :punk .

Или трето: да си спре нета, все едно го няма и без тва, и от приятели да си взима някоя игричка да цъка у дома.

Link to comment
Share on other sites

А който е въздържател в момента?

Е, има решение, или пък който много го е закъсал с липсата на избор, може да се ориентира към продажба на домашния комп за да си съхрани здравето :punk .

Или трето: да си спре нета, все едно го няма и без тва, и от приятели да си взима някоя игричка да цъка у дома.

 

Ами тъй де - добра идея - излезте с приятели навън, поспортувайте - стига с тия компютри и тоя застоял живот :P

Link to comment
Share on other sites

Тва за водките е много добра идея ... но просто нетрябва да спираш да пиеш ако си на евроком :sick

Ще ги трая до края на януари аджеба се стегнат или излъжат с някой друг кб. увеличение ... не се траят вече

Link to comment
Share on other sites

Ще ги трая до края на януари аджеба се стегнат или излъжат с някой друг кб. увеличение ... не се траят вече

Никой не е казвал увеличение на скоростта. Дриймър каза "изненада". Всичко е възможно.

Link to comment
Share on other sites

Никой не е казвал увеличение на скоростта. Дриймър каза "изненада". Всичко е възможно.

Да, изненадата ще е закриване на ЕК-пловдив, с което ще подобрят общото здраве на населението :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

tedy да нямаш температура :lol: . В последно време нещо си изля душата в тая тема.

 

пп. Кво ли се чудя аз, като знам че Ек увреждат трайно мозъчни клетки...ъхх Убиват...

Link to comment
Share on other sites

208134906.png

 

лол 945кб едвали как се работи с тоя спеед тест

едит:делиш на 8 и получаваш скороста ???

Edited by bigico
Link to comment
Share on other sites

едит:делиш на 8 и получаваш скороста ???

 

Да делиш на 8 и това би трябвало да ти е реалната скорост в KB/sec... Иначе близо 1мбит хич не е лошо, виж това закъснение от 315ms е повече от това което аз имам в момента до сървъри от другата страна на океана... много се излагат нещо ЕК напоследък... къде го blame за да ме опровергае и да обясни на всички колко джилезен доставчик са ЕК и как от тях много трудно ще се намери по-добър и стабилен... :bgrin: :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Отдавна не съм писал във форума :). Преди няколко дни един приятел ми каза, че баща му като ходил да плаща нета и му казали, че има промоция и да плати с 2 лв по-малко(28) и нетът ще се ускори три пъти. Отивам аз в офиса(мисля, че беше 29-30 ноември) и питам дали има такова нещо. Служителката само ми обясни какви са плановете много объркващо и аз викам да не мърдам. Сега плащам 44 лв за нет + кабелна, а на сайта на евроком такава тарифа не виждам. Същият този приятел на първи декември ми се похвали как вече тегли с 370. Мисля си аз, че за 44 лв трябва да имам доста по-добър нет, но всъщност не разбирам на каква тарифа съм с тия 44 лв. Свалям най-много с 175, а като пари се доближавам до Максима+. Ще съм благодарен, ако някой ми разясни нещата, че явно съм изостанал нещо.

Link to comment
Share on other sites

golqmhaker, явно ЕК продължава с мръсните номера като държи в неведение клиентите си, които не влизат във форума.

От поне 2 месеца има промяна в плановете. Вече няма старите Достъпна/+, Иконимична/+ и т.н.

Има Минима/+, Оптима, Максима.... каквито са в сайта екк.бг.

Със скоростите, описани там.

Обаче има една 'малка' подробност, че трябва ти лично да се прехвърлиш на някоя от тях, иначе оставаш в заварено положение на тарифата, на която си бил, с което плащаш повече за 3 пъти по-бавен нет(стария нет).

Ти явно си още на Д+ (30 лв), + кабелната, общо 44, колкото плащахме и ние на Д+ допреди.

Звучи нелепо нали? Плащаш 30 лв за 1.2 мбит скорост, а прехвърлилите се на Оптима плащат 28 лв за 3 мегабита. Така е, превхърли се на Оптима и ще плащаш 43 лв за 3 мбит/512кбит down/up.

43, защото кабела е 16, нета е 28, но при предплащане имаш 1 лв отстъпка (да, 1 лв, а не 2 както досега). Всичко са измислили :bgrin: .

Помисли дали си заслужават тия пари за тия скорости, и виж дали друг доставчик няма да ти даде повече за тях. Тия 3 мбит-а вечер забрави да ги постигаш, само сутрин до ранния следобед и след полунощ.

Link to comment
Share on other sites

tedy, мерси за изчерпателния отговор. Трябва ли да чакам до края на този месец за да заявя че искам да се местя, предполагам да?

Edited by golqmhaker
Link to comment
Share on other sites

lol :lol: Is it possible? http://ekk.bg/mod_news_view_165.html

при мен няма нищо :wacko:

http://ekk.bg/mod_lan_userplans.html при мен Йок...

 

Off, то се отнася за Софето. Но може би скоро и при нас...

В София не ги гледай, те сигурно даже нямат проблеми като нас с "изчезващ" нет и голям delay ... Имам чувството, че тук нарочно направиха услугата кенеф, че да може всички да се махнат и софиянци да си присвоят и останалата техника :pirate

Link to comment
Share on other sites

В София не ги гледай, те сигурно даже нямат проблеми като нас с "изчезващ" нет и голям delay ... Имам чувството, че тук нарочно направиха услугата кенеф, че да може всички да се махнат и софиянци да си присвоят и останалата техника :pirate

 

Ами ами... глупости говориш... каква техника са изнесли? Нали толкова инвестиции са направили тука та няма да си вървят против интересите я? Къде е blame да ме опровергае и да обясни на всички тука как ЕК не са изнасяли техника ами още нова са донесли? Нали им е фен на ЕК въпреки че ползва нет от DCC...

 

Странно що ли всички се оплаквате от "най-стабилния" и "сериозен" интернет доставчик в Пловдив ако поне частично не е верно това което казвах? И не е като да е от вчера проблема а е от месеци това. Аз нямам спомени освен него друг да е хвалил нет-а на ЕК откак Софиянци ги купиха и мен безкрайно ме беше яд че си бях предплатил за 6 месеца...

 

Айде наздраве от мен по случай че съм се отървал, който пък иска нека си стои на ЕК - свободна държава сме, избор има... всеки да си преценява за себе си

 

:beerchug

Link to comment
Share on other sites

Едни и същи лица само наливат колко зле бил нет-а... Моя пък е добре, свалям си, играя си, ползвам си skype и квото там ми хрумне. Който не му изнася да се изнася.

Link to comment
Share on other sites

Едни и същи лица само наливат колко зле бил нет-а... Моя пък е добре, свалям си, играя си, ползвам си skype и квото там ми хрумне. Който не му изнася да се изнася.

Преди години като бях на dial-up, си свалях (3 МБайта за 1 час), играех си (пасианси и минички), ползвах си ICQ и там квото ми хрумне (skype нямаше още), и си бях много доволен :) . На някои не им изнасяше да плащат по 200 лв тел. сметки и се преместиха на ЕК (тогава само тях имаше). На мен ми изнасяше, защото не аз плащах телефона, а и тогава нямаше извадки кой къде е звънял :D .

По едно време и на мен взе да не ми изнася 3 КБ/с.

 

Та така с изнасянето, правилно го каза :P

Link to comment
Share on other sites

Едни и същи лица само наливат колко зле бил нет-а... Моя пък е добре, свалям си, играя си, ползвам си skype и квото там ми хрумне. Който не му изнася да се изнася.

 

Oooo blame ти ли си това? Не можах да те позная веднага :)

Link to comment
Share on other sites

Да, blame е.. страхотна прозорливост...

След като има толкова много доставчици отивайте при тях.. отдавна конкуренцията е решила проблемите ви. Повече няма да пиша в тази тема, за да не заприличам на някой балалайки...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...