Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Очаквайте приятни изненади другият месец :) Надявам се :bgrin:

 

какво разбираш под приятни изненади :blink: ако означава да ми се скапе повече нета мерси съм :sick , за протокола искам да кажа че от 1 месец вчера за първи път цъках WOW без проблеми със среден пинг от 210 ms :blink: :sick при нормален от 800ms за изминалия месец :angry1 :angry:

 

@Dreamer какво имаш в предвид дай малко инфо дори и да е не е сигорно ;) та да се подготвяме за "приятните изненади"

Link to comment
Share on other sites

За мен "приятни изненади" е свързано единствено с покачване на ъплоуда ПОНЕ 2 пъти до 128 КБ/с!

Та дори това да означава намаляване на даунлоада на Оптима до 2 мбит.

Link to comment
Share on other sites

За мен "приятни изненади" е свързано единствено с покачване на ъплоуда ПОНЕ 2 пъти до 128 КБ/с!

Та дори това да означава намаляване на даунлоада на Оптима до 2 мбит.

Много точно го каза, а и ме изпревари :D

Съгласен на 100%, само че на 2 пъти се пиша на съппорта от сайта, във връзка със ъпа и на два пъти ми казват, че не да не се надявам много.

Иначе при мен нещата са стабилни, за момента everything is allright.

Link to comment
Share on other sites

съгласен съм за ъпа трябва да се дигне поне двойно ма за мен е малко по важно постоянни скорости без загуби на пакети :) ма ще чакаме па ще видим колко "приятно ще ни изненадът" ;)

Link to comment
Share on other sites

ако можеха да ви вдигнат ъпа (х2) до сега да го бяха направили, трябва доксис 2.0 според мен, ако освен това не е изненадата, което малко ме съмне де.

Link to comment
Share on other sites

Как да видя нивото на сигнала и в какви граници трябва да е той ? Имам някакви съмнения, че "повредата не е в моя телевизор".

192.168.100.1 -> Signal

Очаквайте приятни изненади другият месец :) Надявам се :bgrin:

А дано де..."от твоите уста...в ушите на шефовете на ЕК". :D

Link to comment
Share on other sites

Само да споделя опит.Днес като си пуснах пак нет-а( бях забр. да си платя за тоя месец :) ) и какво става ... не дърпам с повече от 15кбпс?!Какво се оказва 192.168.100.1 от тук се оказа ,че модема е на Американската система ,а не на Европейската?!?!!?И при това аз не съм се бърникал там преди това!Не знам ,може при рестарта на връзката да е станало ,но е добре всички да го зная и да се сложи в 1-вия пост ,защото вероятно няма да е само при мен така в такива ситуации ;)

 

П.п: Пък след НГ DCC :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Какво се оказва 192.168.100.1 от тук се оказа ,че модема е на Американската система ,а не на Европейската?!?!!?

Че на мен това постоянно си ми е седяло така...по едно време го смених на Европейската система, но не намерих някаква разлика и си го върнах пак както си беше. ;)

Link to comment
Share on other sites

"Приатна изненада" ще е ако спре да лаги на всеки 3-4 мин. за да можем да цъкаме онлине... :smile:

Скоростите не са показател за качество!

Само дето не всички на този свят ползват нета само за да цъкат онлайн...така че на мене ми е все тая за лага, а предпочитам да се вдигнат скоростите.

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Приятна изненада ще е ако още се вдигне даунлоуда!За ъплоуда ми е все тая така или иначе! :)

Ти пък се изказа. Човека "hit and run"...това е най-тъпото и безмислено изказване.

Какво да го направят 1111:1 ли??

Link to comment
Share on other sites

Един иска едно,друг друго.....в крайна сметка никой ли не осъзна,че ЕК ви хвърля само прах в очите!Накичиха целия град с билборди "на цената на качеството"....ДА ДА!!!...смешници абсолютни...добре,че вече нямам нищо общо с тях.На тези,които продължат да им вярват УСПЕХ!!!

Link to comment
Share on other sites

Един иска едно,друг друго.....в крайна сметка никой ли не осъзна,че ЕК ви хвърля само прах в очите!Накичиха целия град с билборди "на цената на качеството"....ДА ДА!!!...смешници абсолютни...добре,че вече нямам нищо общо с тях.На тези,които продължат да им вярват УСПЕХ!!!

 

Накичиха го, защото губят яко клиенти в кварталите в които вече има ДЦЦ. Цялата кооперация в която живея е вече на тях, само аз още съм на Евроком, но в края на месеца ще им кажа "сбогом" след 10 годишно ползване на услугите им.

Link to comment
Share on other sites

Накичиха го, защото губят яко клиенти в кварталите в които вече има ДЦЦ. Цялата кооперация в която живея е вече на тях, само аз още съм на Евроком, но в края на месеца ще им кажа "сбогом" след 10 годишно ползване на услугите им.

Губят клиенти мошно и на двата фронта(нет и тв),а сега след дъжд качулка взеха си фърлят парите и за рекламна офанзива....от най-мощният доставчик на кабелни услуги в града се превърнаха в най-жалкия такъв...ама така е неможе без да влагаш средсва за подобряване на услугите да искаш си запазиш клиентите...тръгнали "с трици маймуни да ловят"...

Link to comment
Share on other sites

За даунлоада немога да се оплача(когато скороста е близо до 3те мб-та за които плащаме) , но ъплоада е проблемен доста - най-вече ме е яд за сийдването(постоянно критикуват хората в торент тракера,че не сийдвали - ами с тези 50к какъв сийд, аз лично като пусна сийда и немога да отворя един сайт :( ) Незнам каква ще е изненадата на ЕК, но се надявам, да е поне удвоени ъплоад скорости за всички абонати :online2long: :laughing1:

Edited by wbyte
Link to comment
Share on other sites

Едвали ще е въвеждането на доксис 2.0, понеже май още не сте го гласували и приели, че да е това... а предвид възможностите какви са -> предполагам, че ще има ново трасе до софия, което ще стабилизира доуна и ъпа и евентуално ще има леко увеличение на скоростите. Ратиото на Д:Ъ ще си остане същото. Това просто е фирмена политика и тя не се сменя за 1 ден.

Аз съм реалист, а не фантазъор...

Link to comment
Share on other sites

Едвали ще е въвеждането на доксис 2.0, понеже май още не сте го гласували и приели, че да е това... а предвид възможностите какви са -> предполагам, че ще има ново трасе до софия, което ще стабилизира доуна и ъпа и евентуално ще има леко увеличение на скоростите. Ратиото на Д:Ъ ще си остане същото. Това просто е фирмена политика и тя не се сменя за 1 ден.

Аз съм реалист, а не фантазъор...

Сигурно, но я помисли тва ратио ако отнася един примерно двойно по-голям даун, за какъв ъп ще говорим (за такъв, за който мечтаем на настоящия етап :bgrin: ).

Разбира се двойните скорости са само в сферата на необозримото бъдеще но в момента в който дойде оптика на ЛГ в квартала и стане като в Тракия, за мен има ще един път тогава.

Щото няма се лъжем, при мен ЕК последните месеци е повече от супер по отношение на присъствие и стабилност, докато за ЛГ такива неща чувам единствено от Тракинчани.

Link to comment
Share on other sites

Губят клиенти мошно и на двата фронта(нет и тв),а сега след дъжд качулка взеха си фърлят парите и за рекламна офанзива....от най-мощният доставчик на кабелни услуги в града се превърнаха в най-жалкия такъв...ама така е неможе без да влагаш средсва за подобряване на услугите да искаш си запазиш клиентите...тръгнали "с трици маймуни да ловят"...

 

Ами да не бяха премествали оборудването в София. Що изнесоха техниката и осраха положението тука? Аз ако не бяха почнали проблемите с тези динамични IPта нямаше да се махна, обаче поради тази простотия един VoIP рутер трябваше да го рестартирам на всеки 2часа... и добре че се махнах за да видя какво е това 12mbps download и 6mbps upload... Цифровата им ТВ също не може да се гледа и нон-стоп ми се реконектва устройството при това в дни когато нито вали нито нещо.Като не могат да си оправят бакиите аз длъжен ли съм да ставам благотворително дружество и да им давам пари за нещо което реално не го получавам?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...