Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Аз пък с изключение на тазнощното прекъсване (пак се почна, че докато не рестартирам ръчно модема, не тръгва), днес торенти дърпам с над 320К без проблем.

Но нещо връзката с юзъри на лангейм е супер мизерна, 10-20К, а от другата страна ми казват, че имат капацитет.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Днес следобеда наистина е неповторим нета :bgrin: .

Зема да прекарам и Лангейм, без туй имам две ланки, па първия месец да сравнявам и аз.

Link to comment
Share on other sites

Много хора мазохисти има :D и мен мисълта да сменям доставчиците като носни кърпи не ме блазнеше но щом предлаганите от тях услуги не отговарят на моите изисквания нормално е да им бия шута

Link to comment
Share on other sites

много умници се навъдиха тука :angry1 защо си мислите че сме мазухисти не мислите ли, че може да има друга причина поради която седя още при тях :sick като например че ми остава още 3 месеца до края на годината за която съм платил и че в момента немога да си позволя да сменя доставчика :angry: или челта е само да трупаме постове и да се показваме колко сме добре и колко сме напред с материала а ния балъчите сме преебаните :angry1

аре със здраве

Link to comment
Share on other sites

много големи умници сте бре чак човек да неможе да ви се нарадва аз немога да разбера защо пишите тука като сте на друг доставчик, и защо мислите че сме мазохисти ве :angry: не мислите ли че може да има някаква причина поради която да седим тука още, аз например седа защото ми остават още 3 месеца до края на договора с тях и сега немога да си позволя да се местя :angry: не си мислете че вия сте най- умните

Link to comment
Share on other sites

много умници се навъдиха тука .... аре със здраве

 

Със сигурност много по-умни от тебе.... Преди да дрънкаш тъпотии прочети внимателно темата. Ние не сме тук за да се присмиваме или обвиняваме ЕК юзърите, какъвто аз съм бил сигурно 5 пъти колкото тебе, а за да показваме че ВЕЧЕ има и по-добро и да имат хората база за сравнение...

 

много големи умници сте бре....

 

Машина ти си старо форумно куче, не съм очаквал да се изрежеш така... Следиш ли я тази тема? Защото ми се струва че само 5 поста назад гледаш....

 

ЕТО прочети какво съм написал тук и специално погледни последния абзац.

Link to comment
Share on other sites

....

ЕТО прочети какво съм написал тук и специално погледни последния абзац.

 

т'ва дето го пишеш там в твоя поста според мен е много относително. че предлагат най-високите скористи в пловдив - може и да е така. аз лично съм виждал как е на angelsoft нета на тарифата от 20 лв. и то предимно на торенти от арената. за стабилност - силно ме съмнява. виждал съм бтк и според мен като стабилност те го докарват най-добре. колкото до това кой за колко, какви скорости, до къде, кога ...

 

ето ти същите теста от нета на dcc (в кичука) за 15 лв. на месец във средно натоверено време каквото е в момента:

 

http://www.speedtest.net/result/194961068.png - Prince Rupert

http://www.speedtest.net/result/194961430.png - Valdivia

http://www.speedtest.net/result/194961950.png - Yokohama

http://www.speedtest.net/result/194962446.png - Napier

http://www.speedtest.net/result/194962902.png - Cape Town

http://www.speedtest.net/result/194963241.png - Torshavn

 

не казвам, че dcc са най-добре. даже напротив - откакто съм се вързал, все нещо ме изнервя техния нет. на евроком съм бил почти 4 год. без прекъсване и освен от стабилност (с леки сривове, когато беше преобразуването пловдив->софия), за други плюсове не мога да се сетя. нямат високи скорости, но ако ти трябва добър външен - те бяха избора. така че за мен е много относително, а и зависи какво човек е свикнал да ползва - да играе в мрежата, да тегли торенти, да го ползва само за комуникация ... едните избират скоростта за сметка на стабилността, а други - обратното. скорост и стабилност .... аз все още не мисля, че някой в пловдив предлага на този етап (за мен стабилност е, ако имам проблем да вдигна телефона и проблема да ми се реши за 20-30 мин., освен ако не е някаква масова авария)

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

ще е много добре ако мога да ъплоудвам поне с 10 кб....

да не говорим за доунлоад'а 500кбпс едва хващам :sick !

след малко ша изтреща и модема ще фръкне през 5тия :angry1

Edited by AFLQKA
Link to comment
Share on other sites

т'ва дето го пишеш там в твоя поста според мен е много относително. че предлагат най-високите скористи в пловдив - може и да е така. аз лично съм виждал как е на angelsoft нета на тарифата от 20 лв. и то предимно на торенти от арената. за стабилност - силно ме съмнява. виждал съм бтк и според мен като стабилност те го докарват най-добре. колкото до това кой за колко, какви скорости, до къде, кога ...

 

Това дето съм го показал изобщо не е относително. Мога да ти ги правя всеки ден ако искаш тия тестове. На 35 лева съм, нета е шернат на втора машина, която е 24/7 в света на Lineage II. Прекъсване НЯМА. Това е вече над 6 месеца. Торентите НЕ СА показател в случая, но и те вървят силно и стабилно в зависимост разбира се от подаването отсреща.

 

За да не спамим просто прочети последните 5 страници от тази тема и виж колко % от постовете са оплаквания на изнервени хора. След това влез в темата за Лангейм и поразгледай там какъв е %. Повече нямам какво да кажа

Link to comment
Share on other sites

aaaaa Не, така няма да се разберем не стига че ъпа е по-мизерен и от миризлива хлебарка в масло, ами и даже го няма, не мога да си ъпна торентите... :ghost

Тоя съпорт 24/7 дали е жив да го пробвам....schuss.gif

//eй отпуши сЪ...браво. А аа дядомраз не се бъзикай с мене.

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

aaaaa Не, така няма да се разберем не стига че ъпа е по-мизерен и от миризлива хлебарка в масло, ами и даже го няма, не мога да си ъпна торентите... :ghost

Тоя съпорт 24/7 дали е жив да го пробвам....schuss.gif

 

И кво? Още ли е жив тоя съпорт? Чудя се що не им звънна преди да пишеш...

Link to comment
Share on other sites

И кво? Още ли е жив тоя съпорт? Чудя се що не им звънна преди да пишеш...

 

Жив е :) Вчера бях хипер изненадан след като ми вдигнаха след 2рия сигнал "свободно", не че ми помогнаха с нещо де, но това е друг въпрос ;)

Link to comment
Share on other sites

Жив е :) Вчера бях хипер изненадан след като ми вдигнаха след 2рия сигнал "свободно", не че ми помогнаха с нещо де, но това е друг въпрос ;)

ами те клиентите на ЕК толкова прогресивно намаляват,че скоро съпорта ще започне да звъни профилактично на останалите за да се информира дали са доволни от нета..... :D :D :D

Edited by Breez
Link to comment
Share on other sites

Търсих, търсих ама не намерих нищи из форума...

Значи проблема ми е, че не ми работи вече pop3 на стария ми еврокомски мейл. Гледам от сайта като влизам - става, значи не са ми го закрили (и слава богу че ми е доста основен), но от доста време гледам, че са ги събрали много мейл сървъри на едно ob]o:

https://mail.interbgc.com/cgi-bin/mail/sqwebmail?index=1

и не знам дали изобщо вече се поддържа pop3?

Ако има и други като мен, моля споделете, дали сте си решили този досаден проблем...

Link to comment
Share on other sites

Търсих, търсих ама не намерих нищи из форума...

Значи проблема ми е, че не ми работи вече pop3 на стария ми еврокомски мейл. Гледам от сайта като влизам - става, значи не са ми го закрили (и слава богу че ми е доста основен), но от доста време гледам, че са ги събрали много мейл сървъри на едно ob]o:

https://mail.interbgc.com/cgi-bin/mail/sqwebmail?index=1

и не знам дали изобщо вече се поддържа pop3?

Ако има и други като мен, моля споделете, дали сте си решили този досаден проблем...

 

При мен работи. POP3 сървъра е mail.evrocom.net а username-a е целия email. Май това е всичко. Виж за smtp не мога да ти кажа, но виж направи си примерно един account в gmail и си прехвърляй кореспонденцията там. До момента gmail е най-коравата поща откъм web interface която съм виждал а и доста размер дават. На мен еврокомската поща ми е само за спам вече и да спре няма да ме заболи (откак почна да идва спам с количества - 50/ден и нагоре) престанах да я ползвам за друго освен за регистрации по сайтове. Според мен е въпрос на време да я спрат.

 

Оооо друго се сетих сега: виж да не би да се е задръстила нещо и затрий писмата които се помнят там. Случвало ми се е да има писмо което да пречи на POP3-то и да не може да се изтегли нищо, изтривам всички писма оттам за по-сигурно и после си работи чудно... нещо им е бъгав сървъра ама като за без пари толкова.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой на "Максима"? Ако има и му се занимава, моля да пусне по един speedtest в натоварените респ. в ненатоварените часове.
Еееее, не е за вярване - никой ли няма на тая тарифа, бе?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...