Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Вече трети ден предимно надвечер нета просто увисва. Връзката е от порядъка на 0.1 КБ/с и то се появява през около минута за няколко секунди. Ако поне беше спрял изобщо щях да се ядосвам по-малко, но така е ужасно изнервящо. Някой има ли идея какво става. В кичука съм.

И аз съм от кичука и си е доста зле нет-а,смисъл като гледам нещо от VBOX-а си лагва доста,може би си от времето.Чат-пат гледам че и торентите замират.....абе с 2-ве думи си е кофти нетчето :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

И при мен има странни неща, пускам вечер спийд теста - 2Мегабита... пускам торент - 2,8Мбита... странна работа, поне ъплоуда оправиха, аз така или иначе само него си ползвам, почти.

Link to comment
Share on other sites

някой ще ми напише ли телефоните на ЕК за поддръжка. тези 47000 и 97000 не са активни, или поне така ми казва....

 

А мина ли ти през ума да ги набереш с 02 отпред щото са софийски телефони ако си обърнал внимание...

Link to comment
Share on other sites

Е не е съвсем със всички доставчици - ето през Langame картинката:

 

194479183.png 194479635.png 194479994.png 194480301.png 194480529.png 194480763.png

 

:bgrin: :bgrin: :bgrin:

 

интересно че до сървъра в Париж нещо кофти връзката - пробвах 2-3 пъти все такова излиза - или е натоварен онзи сървър точно сега или нещо е скапано трасето до там ама като гледам е единичен случай, до другите места е доста добре като гледам...

Link to comment
Share on other sites

Пробвай 575-575

Това е за кабеларката. Веднъж като звъннах на този телефон без да зная кой от двата за какво е, ме напрайха да си барам ушите, така ми се кара тая по телефона, че защо съм бил звънял на телефона за кабела, с проблем за нет.

..и познай какво и какво и казах преди да затворя... :pirate

Link to comment
Share on other sites

интересно е как проявяваш разбиране към проблемите на langame - click и click, а точно по евроком най-много "плюеш" :huh:

 

п.п. btw онова за "Влизай малко в локалния форум" беше добро :lol:

Нали имат съпорт? Нали го хвалят само? Къде го?

И какво му е на това да влиза в локалния форум? Там се дава информация кога има профилактики и т.н. теми от подобно естество(както преди се даваше тук от вено, дриймър). Ти освен да се заяждаш друго можеш ли?

Колко плюя по евроком? Нета ми тук е 4МБ/с входящ и 300КБ/с изходящ. Сещаш ли се колко пари дава фирмата за това и колко е важен, а дори няма толкова прехваления съпорт. Лангейм нямат за сега, но като гледам и ЕК като уж имат- файда няма. (575859 дори не звънеше, направо изключва свободно)

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

И какво му е на това да влиза в локалния форум? Там се дава информация кога има профилактики и т.н. теми от подобно естество(както преди се даваше тук от вено, дриймър).

нали разбираш, че това е доста несериозно - "локален" форум ....

просто на някои хора естеството на работа им е такова, че нямат възможност да си прегледат личната пощта на работата си, пък камо ли да следят в някакъв форум, където уж се давало информация ... и както спомена един техен абонат в другата тема - как се влиза някъде в мрежата, след като имаш проблем с ... мрежата :) интересно, нали? или може би каквито и проблеми да имат абонатите на langame, достъпа до форума им е гарантиран по някакви невидими трасета, които нямат "скапване". от друга страна "затворения" характер го прави недостъпен за вси останали isp-та (някои хора примерно имат възможност да ползват повече от едно).

не се заяждам, просто ми е интересна "логиката" ти :D

Link to comment
Share on other sites

нали разбираш, че това е доста несериозно - "локален" форум ....просто на някои хора естеството на работа им е такова, че нямат възможност да си прегледат личната пощта на работата си, пък камо ли да следят в някакъв форум, където уж се давало информация ... и както спомена един техен абонат в другата тема - как се влиза някъде в мрежата, след като имаш проблем с ... мрежата интересно, нали? или може би каквито и проблеми да имат абонатите на langame, достъпа до форума им е гарантиран по някакви невидими трасета, които нямат "скапване". от друга страна "затворения" характер го прави недостъпен за вси останали isp-та (някои хора примерно имат възможност да ползват повече от едно).не се заяждам, просто ми е интересна "логиката" ти

 

Всъщност форума е видим от всички, въпреки че е локален. Така ако нямаш ИНТЕРнет или имаш загуби и т.н. преспокойно може да се пише, като те гледат форума и обикновено дават подробно обяснение. Така и в неделя могат да ти го оправят, ако е от тях.За всички останали случаи си има телефони. Има си проблеми със загуба на пакети и малки прекъсвания, но бързо са отстранявани.

 

liquid си е прав, след като всички претендират, че евроком е супер стабилен и за това седят на него и особено с това смешно 24/7, което са сложили всички. Само langame никъде не съм видял да обещават неща, които после не изпълняват

Link to comment
Share on other sites

никога не съм могъл да си обясня фразата "на цената на качеството" :laughing:

Аз пък не мога да си обясня другата реплика (дето съм я заградил)...

 

 

ekae3.jpg

 

 

Това е за кабеларката. Веднъж като звъннах на този телефон без да зная кой от двата за какво е, ме напрайха да си барам ушите, така ми се кара тая по телефона, че защо съм бил звънял на телефона за кабела, с проблем за нет.

..и познай какво и какво и казах преди да затворя... :pirate

 

 

 

@Eleutherios of Pelorygion, не е вярно...кой знае на коя си попаднал...в долната част от тази реклама за ЕК-интернета (която резнах) се мъдри с голям шрифт точно 575-575...освен това последният път (преди 10 дена) като бях до офиса и питах кой е номера на съпорта за интернета, тъй като от "Гладстон" ме пратиха там "дето се плащали сметките"....любезно ми беше отговорено, че техниците мога да ги намеря пак на 575-575.

Link to comment
Share on other sites

при всички ли е супер бавен интернета напоследък или така ми се струва? на тарифа минима+ (2мбита) едва свалям с 50-60кб/с през повечето време, а на моменти дори по-зле :angry1 :angry1

 

обаждах се на съпорта, пратиха техници които не направиха нищо а сигнала до модема уж е перфектен :angry1

Link to comment
Share on other sites

при всички ли е супер бавен интернета напоследък или така ми се струва? на тарифа минима+ (2мбита) едва свалям с 50-60кб/с през повечето време, а на моменти дори по-зле :angry1 :angry1

 

обаждах се на съпорта, пратиха техници които не направиха нищо а сигнала до модема уж е перфектен :angry1

A, eдин човек на минима+, мога ли да те помоля като ти се оправи нета да поустнеш един тест...или да ми кажеш реални скорости, up/down. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на минима и в този момент и аз не мога да превиша 50 килобайта/с. Нещо е претоварено ми се струва :)

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...