Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Абе нещо много често взеха да сменят IP адресите тия :pirate .

През 2-3 дена нов адрес де*а.

Обаче май докато работи компа, не го сменят, ама тия дни се наложи няколко пъти рестарт..

И аз това се чудя, ако компа работи ИП авт. ли се сменя или след рестарт. Установих, че ми забива модема и нито рестарт на самия модем нито нищо не ми връща нета, само рестарт на РСто. Но дали ще е от ИП не съм следял, но няма от какво друго да е според мен.

 

191978725.png

Ха ся гледам колко е зле положението

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tedy в коя чат на града си.

гг При мен тотално заспа тоя нет... 000кбит

В Кичука близо д 1 РПУ.

В момента съм с 1020/520 down/up.

Бих казал че в района нета ми се оправи последните месеци, поне е по-добре от средното за града като гледам.

Link to comment
Share on other sites

тези 3мбита не знам как ги фаштате, тука ги има един път на седмица и после изчезват като магьосник :)

Кой е казал че ги хваща. Макс 2,7-2,8...все пак никога не може да се дигне максимално обявената, така е и с ъплпуда, поне при мен

Link to comment
Share on other sites

На всеки 3-4 мин яко лаги тоя нет и тва е от доста време, не е от скоро.

Незнам как издържате (тези които играят онлине).Човек 2 свободни дни има

и неможе да се забавлява и да си ползва интернета. :angry: Тука качеството е само на думи!

Въобще няма да чакам да изтече договора - тоя месец сменям isp-то.......................

Link to comment
Share on other sites

и то големи според мен.... :D
Не знам дали съм мазохист,но според мен други положително са ;) :blame

post Today,

 

 

 

 

От миналата неделя интернета ви е мега-насран! Една седмица не можете да си оправите бакиите, ебахти некадърниците!!!

 

Това при евроком го няма! Може да са дървари, но не са некадърници. Никой нищо не казва, ако е да говоим колко велики са ДСС сте първи, осерете пейзажа и са покривате като мишки!

 

Освен това лъжете! Скоростта, която сте сложили в барливия ви сайт не е 1:1, а е доста по-малко!!!!! По-скоро 1:2, кво да не сме сляпи, че не виждаме или глупави, че не разбираме!

 

Знаех си че не трябваше да ви давам по 25лв на месец. Сега двам само 15лв и поне знам, че като изсерете едно голямо и миризливо няма да ме боли главата, че ви пълня гушите и 15 са ви много!

 

FYI, пуснах си пинг до гейтуейа и всичко е ОК. Това означава, че мизерията е при вас, при това е голяма!

 

Имате до 25 този месец да ме убедите, че ставате за провайдер. След това се махам аз и още няколко с мен!

 

Така бизнес не се върти. Ще излъжите за тарифи, за качество, хората ще ви пробват и след това бият ли ви шута повече няма връщане. Горчивият вкус си остава.

 

Опичайте си мозъците и си оправяйте мизериите на време. Ако си мислите, че така ще съборите конкуренцията - сте ебаси пациентите! wink.gif Айде бегайте сега на ДЦЦ-то :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

абе някой може ли да ми каже моята тарифа каква е...щото полудявам вече...

аз съм с кабелен модем и в момента свалям с около 120-125 кбп/с, а ъплоуда вобще не го знам колко е...а плащам различно веднъж 22 дръг път 20...нещо ми отбягва...и този евроком ЛАН каква е разликата има ли смисъл да минавам на него

мерси предварително :unsure:

Link to comment
Share on other sites

абе някой може ли да ми каже моята тарифа каква е...щото полудявам вече...

 

Аз що ли си мисля че единствените компетентни "органи" които могат да ти отговорят са самите ekk.bg и вземеш да им се обадиш лично ли, в офиса където плащаш ли да попиташ......

 

 

аз съм с кабелен модем и в момента свалям с около 120-125 кбп/с, а ъплоуда вобще не го знам колко е...а плащам различно веднъж 22 дръг път 20...нещо ми отбягва...

 

На касовата бележка не пише ли или ти ги изхвърляш моментално? Питам защото аз си ги пазя (пък са ми и разход за фирмата тези работи) и мога да погледна за цяла година какво съм платил, но отново конкретния въпрос най-добре към компетентните лица да го зададеш ;)

 

и този евроком ЛАН каква е разликата има ли смисъл да минавам на него

 

Някой каза че това всъщност е ggbit.net аз лично не съм се интересувал, минах на Langame и съм доволен. Скорост от 2мб/сек как ти звучи? Имам предвид мегабайта не мегабита! Не е винаги толкова но това е грубо 10 пъти повече отколкото съм получавал от ЕК... за същите пари...

Link to comment
Share on other sites

4 часа няма нет. Няма съпорт също. Само дето го хвалите толкова.

Проблем до район може би. Откакто имаше заталачване миналата седмица и почти 5-6 деня нямах Ъп, сега нета си хвърка 2,8 d, 480 u.

Link to comment
Share on other sites

4 часа няма нет. Няма съпорт също. Само дето го хвалите толкова.

интересно е как проявяваш разбиране към проблемите на langame - click и click, а точно по евроком най-много "плюеш" :huh:

 

п.п. btw онова за "Влизай малко в локалния форум" беше добро :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вече трети ден предимно надвечер нета просто увисва. Връзката е от порядъка на 0.1 КБ/с и то се появява през около минута за няколко секунди. Ако поне беше спрял изобщо щях да се ядосвам по-малко, но така е ужасно изнервящо. Някой има ли идея какво става. В кичука съм.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...