Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

Булсата ще се маха. Ако Ейджълсофт имат покритие да минавам ли на тях? Н3 имат покритие. Всякакво инфо приемам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Булсата ще се маха. Ако Ейджълсофт имат покритие да минавам ли на тях? Н3 имат покритие. Всякакво инфо приемам.

Иска ли питане. То в момента всички бивши абонати на нетгруп и сегашни на булсат драпат да минат обратно, тоя път на Angelsoft, там оплакващи се не съм засичал да има или поне не помня да съм виждал.

N3 поне според сайта им дават относително по-ниски скорости, особено ъплоуда, но ако има и други фактори, ти трябва да си решиш.

Link to comment
Share on other sites

Интернета на Ейджъла е супер, но обслужването им е под всякаква критика. В неделя вечерта попаднах на "човек" от съпорта, който се държеше крайно надменно и неуважително...

Link to comment
Share on other sites

Интернета на Ейджъла е супер, но обслужването им е под всякаква критика. В неделя вечерта попаднах на "човек" от съпорта, който се държеше крайно надменно и неуважително...

 

Потвърждавам, съпорта е като събрани от гората, аз щом си имам работа със съпорта, това определено ще значи нерви.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Така...и на мен ми предстои смяна на интернет доставчика. Досега бях на виваком и въобще не съм доволен. Фактът, че интернета пада когато си поиска или само скайпа може да се ползва е достатъчно красноречив. Та сега се чудя към кой доставчик да се насоча. Гледах досега на Н3, Ейнджълсофт и Куулбокс. Ако може да споделите по-актуални впечатления ще съм ви благодарен. :)

Link to comment
Share on other sites

Така...и на мен ми предстои смяна на интернет доставчика. Досега бях на виваком и въобще не съм доволен. Фактът, че интернета пада когато си поиска или само скайпа може да се ползва е достатъчно красноречив. Та сега се чудя към кой доставчик да се насоча. Гледах досега на Н3, Ейнджълсофт и Куулбокс. Ако може да споделите по-актуални впечатления ще съм ви благодарен. :)

Е, ти се изказа :) .

Нещата общо взето са до квартал, и какви има на съответното място.

Аз, естествено съм за Angelsoft B) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Кажете ми най-добрия интернет доставчик на центъра на Отец Паисий 16 щото бтк ма изнервиха мн и е бавен нета

 

В Пловдив има два интернет и ТВ доставчика - Cooolbox и N3!

Дано само да попаднеш в покритието им!

Ето ти телефон на Кууулбокс, където можеш да попиташ, дали попадаш в покритието им - 0700 - 45 - 045

Мисля, че ще мога да ти съдействам за по-бързо включване, както и да ти дам покана, с която ще платиш половин месечна такса.

Ако не поподаш в зоната на покритие на Кууул, тогава поглеждаш към N3!

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив има два интернет и ТВ доставчика - Cooolbox и N3!

Дано само да попаднеш в покритието им!

Ето ти телефон на Кууулбокс, където можеш да попиташ, дали попадаш в покритието им - 0700 - 45 - 045

Мисля, че ще мога да ти съдействам за по-бързо включване, както и да ти дам покана, с която ще платиш половин месечна такса.

Ако не поподаш в зоната на покритие на Кууул, тогава поглеждаш към N3!

Проверих и двета доставчика нямат покритие дет аз живея :cry А да питам за visio добър ли им е нета знам че те имат покритие дет ми трябва

Link to comment
Share on other sites

Проверих и двета доставчика нямат покритие дет аз живея :cry А да питам за visio добър ли им е нета знам че те имат покритие дет ми трябва

 

Жалко наистина! :(

 

Бях на Визио повече от 5 г., но съм в Кичука!

В началото имах много ядове с тях, но последните 2-3 години се преобразиха тотално!

Прекъсваше ми нета...не мога да кажа, че не е прикъсвал, но като се обаждах на съпорта още на деня си отстраняваха проблема!При Визио много зависи дали съпорта ти е точен!Ако е отговорен човек и си е направил мрежата добре - няма да имаш никакви ядове с нета. Пиши в темата на "Визио" за повече подробности, или най-добре пиши ЛС на това момче той е от съпортапоинтересувай се.Ще ти каже реално как стоят нещата при теб и тогава взимай решение.Аз лично щом нямаш Кууул или N3 ти препоръчвам Визио!

 

Оооо...забравих да те насоча в такъв случай към Angelsoft!!!

След Куул и N3 нета на братята Гарови е най-добър!

Edited by NetZombie
Link to comment
Share on other sites

При мен нито Ейнджъл, нито Ентри, Нито куулбокс нямат покритие за жалост. Кои оператори да опитам след това?

Виж при Макс Телеком.

Link to comment
Share on other sites

Навремето беше - с тези скорости и цени не бяха много атрактивни но АЛТЕРНАТИВНИ.

За стабилен - ако се скапе се скапва тотално и централно и до часове го оправят.

За 2 години имаше 1 такъв срив и за няколко часа го оправиха.

Иначе да е прекъсвал.. за малко и много рядко.

Link to comment
Share on other sites

ЯЯЯЯ тези са си вдигнали скоростите и то ДОСТА...

По времето когато го ползвах беше с 512кб :laughing: :laughing:

http://www.maxtelecom.bg/internet/maxdsl - справка за цените.

Поне дано са си изчистили мъртвите петна из града :tongue

 

Да, супер са...сега дигат 2мбит/с с клизма :) За Пловдив говоря, а не до НДК в присъствието на нотариус :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...