Jump to content
BulForum.com

Renault R27


Recommended Posts

Рено представи новия си болид R27

 

Снимки: 1 2 3 4 5

 

Световните шампиони във Формула 1 при конструкторите за последните две години Рено представиха вчера новия си болид за сезон 2007 – R27. Болидът беше показан официално за първи път в Амстердам (Холандия) с новите цветове и логото на основния спонсор – “ING”. Колата е с изцяло нова цветова схема – жълто, съчетано със синьо, бяло и оранжево. На специалната церемония присъстваха пилотите на тима Джанкарло Физикела, Хейки Ковалайнен, както и тест-пилотите Рикардо Зонта и Нелсън Пикет-джуниър.

 

Шефът на Рено Флавио Бриаторе категорично заяви, че френският екип ще се опита да защити титлите си при конструкторите. Целта остава и трофея при пилотите, въпреки че световният шампион Фернандо Алонсо напусна тима и ще кара в Макларън-Мерцедес.

 

---------

Най-грозния болид в момента! Най-грозните екипи! По-грозни дори и от тези на МакЛарън. КИЧ! :sick

Link to comment
Share on other sites

Абе не цветовете правят отбора, ама...

 

Значи комбинацията оранжево - бяло е хубава, ама нещо не се връзва с синьо-жълтото... А от вида на екипите на човек просто може да му се напукат очилата и да му спре часовника Oo...

Link to comment
Share on other sites

Let's hope the 6itiest 6it won't be the 6it this year :) Честно казано не знам вече какво да очаквам за този сезон.Уж гумите и оставането само на Бриджстоун беше по-добре за Ферари.Ся с тия нови двигатели.Дано да станем свидетели на най-интересния сезон който някога сме гледали ,аз това си пожелавам.

Link to comment
Share on other sites

Не ми пука за цветовете. Важно е да НЕ върви :P

Много интелигентно!

 

То истинските победи са тези когато биеш, защото си по-добър, а не защото опонентите са ти слаби. На такива победи ако се радвате - ебати и отбора.

Link to comment
Share on other sites

Много интелигентно!

 

То истинските победи са тези когато биеш, защото си по-добър, а не защото опонентите са ти слаби. На такива победи ако се радвате - ебати и отбора.

 

Радвам се на всякакви победи, дори на такива като на Алонсо - трябва опонента да ти се прецака за да биеш. Справка Сузука 2006, Европа 2005.

 

Победата е по-важна от загубата

 

Let's hope the 6itiest 6it won't be the 6it this year :) Честно казано не знам вече какво да очаквам за този сезон.Уж гумите и оставането само на Бриджстоун беше по-добре за Ферари.Ся с тия нови двигатели.Дано да станем свидетели на най-интересния сезон който някога сме гледали ,аз това си пожелавам.

 

Нещо за гумите не си дочел :). Гумите са коренно различни и по искане на ФИА трябва да са по-"бавни" с около 3 сек на лап. Това означава че са коренно различни и не е задължително Ферари да имат предимство.

 

Иначе цвета на рено беше по-гот миналата година. Сега е много злем дори МКЛ е по-добре като цвят. Сега като се замислия нашия червен болид е супер :)

Link to comment
Share on other sites

Иначе цвета на рено беше по-гот миналата година. Сега е много злем дори МКЛ е по-добре като цвят. Сега като се замислия нашия червен болид е супер :)

 

Мъжки, Макларън за поредна година вадят най-красивата кола, за разлика от Ферари, което тая година е толкова смешно с тва бяло, че няма да накъде повече ;)

Link to comment
Share on other sites

Мъжки, Макларън за поредна година вадят най-красивата кола, за разлика от Ферари, което тая година е толкова смешно с тва бяло, че няма да накъде повече ;)

 

Ти да не си гледал 248Ф1 и Кими. Щото Ф2007 е изцяло червена ;)

Красотата в болида мен не ме толпли ;)

Link to comment
Share on other sites

Цветовене наистина не играят роля. Има някои много добри аеродинамични решения, като огледалата, кутиите на радиаторите и не на последно място - задното крило. Болида ще е бърз, но на предварителните тестове и Фисикела, и Хейки имаха доста проблеми. Да се надяваме да ги оправят до първия старт и да се наслаждаваме на битката!

 

Днес е презентацията на новата Хонда.

Утре, на новия Ред Бул.

И при двата тима се наблюдават доста разлики от предходния болид. Хонда - нов нос, и нови аероелементи пред задните гуми, при РВ3 кутиите за радиаторите са тип МакЛарън, а огледалата - Фераристки.

 

Мъжки, Макларън за поредна година вадят най-красивата кола, за разлика от Ферари, което тая година е толкова смешно с тва бяло, че няма да накъде повече ;)

Драги ми Иво, F2007 e най-промененения болид от сега представените. Ако незнаеш за какво ти говоря виж тази снимка. Изцяло нова задница. И като дифузьор, и като окачване, и като нови решения за охлаждане на двигателя и вероятно скоростната кутия. :D Кими за сега е въртял само с 248 F1. Другата седмица ще дебютира с F2007. :) И болида е чисто червен. Бял е само "баркода" на Малборо и "кантовете" на предния спойлер.

Link to comment
Share on other sites

Абе вие сте грозни :P

 

Много си е хубава колицата и според мен единствения недостатък е че синьото трябваше да е малко по-бледо иначе си е перфектно и ме радва.

 

Ф2007 си е пълна грозотия едно червено и тва е.

Link to comment
Share on other sites

Ф2007 си е пълна грозотия едно червено и тва е.

Мен пък това ме радва! От кога си мечтаех да видя и спойлерите червени.... :wub:

Един цвят е достатъчен, но да съчетаеш 5 или 6 е направо циганско.

 

Аз ти показах много преди Реното да се появи в тези цветове, как би изглеждало и там същите цветове бяха супер комбинирани.

Link to comment
Share on other sites

Е не са 5 6 цвята :P 4 са :бяло,синьо,оранжаво и жълто :P

 

Да,наистина и мен концепцията ме радваше повече ама така са решили и все пак доколкото разбрах 60 или 70 милиона са от ИНГ и затва "който плаща той поръва музиката".В случая това са ИНГ.

 

И за мен е циганско сребрист макларън с червено ама Водафон плащат ще им се играе по свиката тогава.

Link to comment
Share on other sites

Абе вие сте грозни :P

 

Много си е хубава колицата и според мен единствения недостатък е че синьото трябваше да е малко по-бледо иначе си е перфектно и ме радва.

 

Ф2007 си е пълна грозотия едно червено и тва е.

 

Новото Рено е в пъти по-грозно от МКЛ сега като цветове. Дори и червеното са го направили както трябва. А нашата кола от начало не ми хареса, но сега е друго нещо :). Как са ни(ви) огледалцата :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...