Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

същото :D

ама сигурно е спрял заради тия чудесии

 

и аз искам да питам може ли да се ъплоудва щото имам трите сезона на изгубения свят,за ся има субтитри само за втори ама може и да направят

И при мен (До Камела) нямаше нет , цял ден обикаляха техници по входовете :)

Link to comment
Share on other sites

Не искам да попарвам надеждите на никой, няма да има ъплоуд секция, за търсачката също не е ясно къде ще търси... www.wrzru.com се отделя като сайт който няма общо с Евроком. Като начало на него ще стоят каталозите + форума а в последствие може да се добавят някой "ектстри". Но изрично подчертавам че сайта няма да хоства никакви филми, игри, мп3-та и т.н. а само линкове към такива.

Link to comment
Share on other sites

Не искам да попарвам надеждите на никой, няма да има ъплоуд секция, за търсачката също не е ясно къде ще търси... www.wrzru.com се отделя като сайт който няма общо с Евроком. Като начало на него ще стоят каталозите + форума а в последствие може да се добавят някой "ектстри". Но изрично подчертавам че сайта няма да хоства никакви филми, игри, мп3-та и т.н. а само линкове към такива.

Е, браво, бре.Нещо като нищо. :devil

Link to comment
Share on other sites

Veno уби всичко детско в мен... :) .Поне нека търсачката да може да търси в мп3-ките,че вече писва....

Също така сайта има много бъгове до този момент,но предполагам ще бъдат оправени.

Link to comment
Share on other sites

Въпросът ми е след като се отделя от ЕК по какъв начин ще е достъпен за клиентите на ЕК??? Имам предвид, хем няма да е локал на ЕК, ама хем ще е...

Link to comment
Share on other sites

Предполагам Veno иска ка каже че прави само wrzru.com като сайт който да препраща към японците... и идеята му е да ги обедени в 1 сайт или ...?

Link to comment
Share on other sites

пишете за тези бъгове, и за идеи какво искате в него. Ясно е че ъплоуд няма да има на този етап.

ами на чуждите торенти тоя демоноид малко не се вързва щото е с регистрация,а другите дето сте ги сложили не са,то май още има отворен рег в петъците ама не съм сигурен...та или го махнете или сложете поне някои по тарикатски тракери и който има регистрация някъде да раздава покани

 

линковете с игри са към филми :woot

миналия петък нямаше регистрация ;)

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

Еми като гледам освен плая другото е 1 сайт :)

Няма софтуера, но все пак стария сайт се върна :}

 

Search - Кога ще бачка?

Софтуера ще го прибавите ли към сайта?

и мп3-то :}

Edited by Exploit
Link to comment
Share on other sites

Veno,

Сектора latest posts дава леко разминаване под Firefox.

 

 

Относно Demonoid, регистрации има всеки петък и си заслужава да имате регистрация там.

Link to comment
Share on other sites

Veno конкретен въпрос имам щом не е кам ЕК защо се прави това нещо и защо чак сега почнахте да се появявате с постове из форума когато имаше нужда от вашия глас тук за някой теми :D

Edited by ico_manekena
Link to comment
Share on other sites

Малко се разочаровах от поста на Veno , но после ми дойде идеята да питам. След като няма да се хоствало на тоя сайт. Той освен за книга, за друго ще се използва ли ? Интересува ме какво ще стане с локалните сайтове ?! movies.hu - вече не работи!!! mp3.com.hk - напълно западнал!!! software.co.jp - объркана работа. Не искам да обиждам никой, просто ме интересува какво правим сега. Слагам си го за стартираща страница и само ще го гледам ли ?! видях ggbit.net май няма да имат повече он-лайн филми. дайте малко повечко информация, защо винаги да сме в неведение. Хорицата искат "Search" / "Mp3" / "Software" / "Upload" - ще ги има ли? Кога, работи ли се по въпроса ? Айде админите покажете и малко коректност и кажете...

 

Благодаря !!!

Link to comment
Share on other sites

6te raboti li sekciata search? Ima li v tozi sait be6to pove4e ot 5 butona- linkove kum otdelnite sekcii, s pembqn skin? E li tova opit da se zamajat o4ite na abonatite na evrocom.net 4e se slu4va ne6to polojitelno ?

 

???

Link to comment
Share on other sites

аз не мога да разбера к'во се радвате толкова :blink:

.... но всичко това ме навежда на мисълта, че фирмата, на която съм абонат вече повече от 3 години, ще продължи да залага на нелегални content хави, за да запази (евентуално привлече) клиенти, а що се отнася до качеството на интернет-а - к'вото дойде. :unsure:

 

... Но изрично подчертавам че сайта няма да хоства никакви филми, игри, мп3-та и т.н. а само линкове към такива.

 

т.е. "оттегляме се от отговорност". интересно кои сме "ние"?

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Не ви ли стана ясно за какво става въпрос - Veno го е обяснил достатъчно добре. И без това става въпрос за неща, които са всичко друго, но не и законни - не мисля, че можете да ги изисквате от един интернет доставчик. Успокойте се...

Link to comment
Share on other sites

Не ви ли стана ясно за какво става въпрос - Veno го е обяснил достатъчно добре. И без това става въпрос за неща, които са всичко друго, но не и законни - не мисля, че можете да ги изисквате от един интернет доставчик. Успокойте се...

 

аз искам моят шибан интернет доставчик да си "оправи" качеството на интернета, а не да мисли как да "прилапа" хлапето, на което вчера са му купили pc ... щото от началото на ноември т'ва е всичко друго, но не и качествен интернет. днес за пореден път трябваше да чакам, докато dhcp сървъра се накани да ми обнови ip-то. а и телефоните вече не се вдигат на 2-3 път, а на 20-30 .... все сме в процес на обновление с цел "подобряване на предлаганата услуга" (т'ва btw ми го казаха и в писмен вид, след като подадох жалба преди 1-2 месеца). не е ясно докога.

 

... а и май само симулираме дейност

Link to comment
Share on other sites

Целта е да се обособи сайт за информация за контент, като филми, игри, музика и т.н. и да се запази форума. Дори и да изчезнат японците, което е вероятно, ще останат каталозите които могат да се направят да търсят по тракерите в БГ и Извън БГ пространството...(ако не ни баннат от тях).

 

Спрете да свързвате новия хост и този форум със Евроком.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...