Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

По принцип пиша във форума най-често от два компютъра. След ъпдейта от единия не мога да публикувам нищо, защото още с първото ми мнение от този компютър ми изписва съобщение, че мултипостинга е ограничен с някакво време между постовете и излиза някакъв интервал от сорта на 43638873486 секунди. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Също синхронизацията нещо не сработва. 
Ако отворя форума през телефона и прегледам темите след 5мин отварям през компютъра и същите теми излизат като непрочетени. 
Преди пазеше и синхронизираше на ниво потребител, сега ми изглежда на ниво устройство.
 

Link to comment
Share on other sites

Качих нова тъмна тема:

IPS Gradient Theme

 

Не ми харесва как излиза когато има нови мнения в даден форум. Иконата е малко по - светла. Не е много лесно да се разбере, че някой е писал. Ще гледам да го променя това по някакъв начин. След малко ще кача още теми.

 

edit:

Качин още една:

IPS mdPanel Theme

Панелът в горният ляв ъгъл може да се скрие. За момента няма начин да го махна изцяло.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Lucky Luciano said:

Не помня дали писах, ама това с AM/PM не може ли да се оправи и да си 24 часов формата.

Не е от настройките на форума. Veno обеща да погледне от настройките на сървъра дали не е.

Link to comment
Share on other sites

Винаги шмулфорума си ми е бил "синия" форОм... Ся не са лоши темите, ама ми липсва синичкото :(

 

Забелязвам нещо странно - при всичките тъмни теми, по някаква причина слага background-color да е бял при хиперлинковете. Не знам дали не е някакъв проблем с кешовете...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Проблемът с тъмните теми е, че много трудно се виждат непрочетени мнения и теми.

netroot, има ли някъде, където да се разгледа. Да погледна и аз дали няма нещо готино, че Mind не е лоша, но има дефекти, които ме дразнят. Например, в цитираните мнения, никнеймът на потребителят не се вижда ясно, което е доста дразнещо, когато се опитваш да видиш на кой мнението са цитирали.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Antares said:

Винаги шмулфорума си ми е бил "синия" форОм... Ся не са лоши темите, ама ми липсва синичкото :(

 

Забелязвам нещо странно - при всичките тъмни теми, по някаква причина слага background-color да е бял при хиперлинковете. Не знам дали не е някакъв проблем с кешовете...

Синя тема търся, но до момента не съм успял да намеря.

Ще погледна за това нещо с линковете.

 

3 hours ago, w00x said:

Проблемът с тъмните теми е, че много трудно се виждат непрочетени мнения и теми.

netroot, има ли някъде, където да се разгледа. Да погледна и аз дали няма нещо готино, че Mind не е лоша, но има дефекти, които ме дразнят. Например, в цитираните мнения, никнеймът на потребителят не се вижда ясно, което е доста дразнещо, когато се опитваш да видиш на кой мнението са цитирали.

При Surface Dark се вижда добре когато има ново мнение. При другите тъмни теми не е така и го написах и вчера. Ще видя ръчно да променя малко цветовете.

 

edit:

Забравих да ти кажа за темите. Тези ги свалих от ipbmafia.ru.

Link to comment
Share on other sites

При мен форумът все още работи доста мъчително мудно и лагаво. Рядко, но се случва при клик да респондне почти на мига, но почти всеки клик пак си е свързан с около 3-секундно забавяне (все едно прави roundtrip до Луната, ама и дотам щеше да е по-бързо), а постването е направо смърт все още - чакам по 10-30 сек. на Saving..., да не говорим за редактиране.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, tedy said:

При мен форумът все още работи доста мъчително мудно и лагаво. Рядко, но се случва при клик да респондне почти на мига, но почти всеки клик пак си е свързан с около 3-секундно забавяне (все едно прави roundtrip до Луната, ама и дотам щеше да е по-бързо), а постването е направо смърт все още - чакам по 10-30 сек. на Saving..., да не говорим за редактиране.

Май повредата е в твоя телевизор. Не виждам друг да се оплаква, а при мен нещата са светкавични - постовете излизат за части от секундата.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Godfather said:

Май повредата е в твоя телевизор. Не виждам друг да се оплаква, а при мен нещата са светкавични - постовете излизат за части от секундата.

И при мен е така, както при tedy! Това "saving" на поста и едит-а чак на моменти се чудя дали е забило или работи...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NEO_DDT said:

И при мен е така, както при tedy! Това "saving" на поста и едит-а чак на моменти се чудя дали е забило или работи...

Хм, може да е браузър и/или доставчик поради някаква шантава причина. Аз съм на другия край на света (верно, интернета ми е доста бърз), но при мен си върви светкавично, даже мисля по-бързо от старата версия. Това както в къщи на домашния ми доставчик, така и през телефона от интернета на оператора.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Godfather said:

Хм, може да е браузър и/или доставчик поради някаква шантава причина. Аз съм на другия край на света (верно, интернета ми е доста бърз), но при мен си върви светкавично, даже мисля по-бързо от старата версия. Това както в къщи на домашния ми доставчик, така и през телефона от интернета на оператора.

Браузъра ми е Хром, а интернета ми е coolbox, който според мен е не по-лош от твоя там :)

Link to comment
Share on other sites

За записване на мнение не погледнах, но ето за записване на едита отне 13.62 сек. 
image.png.3ba0f0c6857d545fea7c0f308f4aedb9.png

Странно при записване и едитване на този коментар нямаше проблеми.image.thumb.png.e330b5f62198768f8ab518da3fe0917a.png
 

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Да, понякога (рядко, но се случва) постването и кликването са мигновени. Но има огромна неконсистентност както и другите отбелязаха. Посещавам и 2-3 други форума, единия е  в US на 130 ms пинг, той е напълно консистентен и имам чувството, че е в съседния "двор". Но вичките те са vBulletin, дали е съвпадение не знам. За мен лично проблемите май са все свързани с IPB форуми, и на такива попадам (все по-рядко), и о бщото ми чувство е такова.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:

При мен всичко работи светкавично. 

=====================================

Някой сякаш ме прокле - и при мен боксува при писане... 

Е как някой - всичко едновременно те проклехме, да сме по-сигурни, че ще хване :lol: 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NEO_DDT said:

Е как някой - всичко едновременно те проклехме, да сме по-сигурни, че ще хване :lol: 

 

Ти си слаб в тая ралта, къде по-тъмни сили витаят тук.... :evil

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нетруут, ще сложиш ли още някакви светли теми, че тоя Mind има дефекти, които ме дразнят. Иначе като цяло си е окей. :)

Само почитателите на тъмните дизайни са облагодетелствани с 5 теми.  :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Нетруут, ще сложиш ли още някакви светли теми, че тоя Mind има дефекти, които ме дразнят. Иначе като цяло си е окей. :)

Само почитателите на тъмните дизайни са облагодетелствани с 5 теми.  :)

Качих няколко теми. 2 са хубави, но третата изобщо не ми харесва. Ще я оставя за малко, но вероятно ще я изтрия.

Хубавите са:

SimplyPro

Oblivion Light

Гадната е:

ProVision

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...