Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Я някой от вас да опита пак с блоговете и да каже виждат ли се? Ако се отварят, значи не е бил локален проблем, а просто една забравена опция.

Link to comment
Share on other sites

 

Я някой от вас да опита пак с блоговете и да каже виждат ли се? Ако се отварят, значи не е бил локален проблем, а просто една забравена опция.

 

 

Ще се глобяваме май, а :)

Link to comment
Share on other sites

При мен се виждат.Никога не съм се интересувал от тях. :))

Прочетох анализа на w00x за "Аватар".

това е лесно. Сини педали дето се шибат с опашки. Няма такава боза...има де. Всички Матрици, детерминанти, звездни войни и прочие сволоч.
Link to comment
Share on other sites

Сини педали дето се шибат с опашки. Няма такава боза...има де. Всички Матрици, детерминанти, звездни войни и прочие сволоч.

 

Това вече сме го чели, ама ако все пак смяташ да потретваш - нека е в някоя по-подходяща тема. ;)

 

Това казвам и аз - някои проблемчета се появяват при съчетание на различни фактори. При мен например след преминаването към HTTPS спря да ми работи функцията когато от началния екран цъкна върху даден раздел с цел да го маркирам като прочетен - просто не се опреснява в реално време и си седи все едно има непрочетени теми...може да е от кукита, кеш или нещо друго, но всъщност е дреболия и не ми пречи. Реално не ми работи опресняването, защото когато го опресня ръчно всичко си е ОК, както и когато маркирам 'Mark Community Read' - тогава самата функция си прави презареждане на страницата и не се получава проблема, който става когато същото се прави на отделните раздели.

 

А този мой малък проблем се самооправи мистериозно без да съм пипал кукита, кеш или каквото и да е друго...сигурно Вено действа тихомълком тайничко и иска да внесе смут в съня ми. :laughing1:

 

П.П. Май трябваше да постна този пост в темата за "необяснимите неща". :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Само на мен ли днес постоянно домейна ме пренасочва към фоскам-бг.цом?

Трябваше преди малко да барам hosts файла за да се отвори нормално. За www.bulforum.com ми връща 46.237.127.3 и чистене на днс кеш не помага.

Или е нещо от днс-ите на кулбокс..

Link to comment
Share on other sites

Проблема е от вчера и се появява периодично. Репортнах към куулбокса скрийншот на нслукъп и трейсрут към фоскам и булфорум. От съпорта ме посъветваха временно да ползвам гугълските DNS-и докато оправят проблема.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...