Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

аз бях и на обяд и сега, трябваше да ребилдна някои неща в базата.

мисля, че вече трябва да е ок, ако има нещо пишете.

Link to comment
Share on other sites

Има някакъв проблем с личните съобщения. Имам ново, опитвам се да цъкна пликчето горе вдясно, но javascript-a нещо не успява да разтегне попъпчето, а само иконка за loading... и си стои така празно. Ако презаредя

страницата няколко пъти ли отида на друга страница, заработва. Даже по-скоро трябва да отида някъде другаде за да заработи.

Firefox 54.0.1.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си едитна предишното мнение, натискам Едит и изчезва текста и нищо не става. Ад блокер не блокира нищо, даже го изключих.

Исках да предложа, понеже явно отскоро има сертификат във форума, да се направи примерно 301 редирект към https:// . Ако се зареди http://, браузърите вече негодуват, че не е защитен сайта ако човек се логва.

Даже поста го пуснах през пълния редактор. След това, този пост вече успях да го едитна. Странни работи се случват с форума.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Абе защо така не работи таз екстра с преглед на темата без да я отваряш?

 

Ползвам Crome.

 

С FF си работи, но явно като се съчетаят няколко фактора (ОС, браузер и др.), понякога се получават подобни проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Преди всички "екстри" си работеха. Сега дори падащото меню със съобщенията не работи. И това е факт не само на 1 компютър а на 3 различни, на 3 различни места (IP aдреси).

 

Link to comment
Share on other sites

Това казвам и аз - някои проблемчета се появяват при съчетание на различни фактори. При мен например след преминаването към HTTPS спря да ми работи функцията когато от началния екран цъкна върху даден раздел с цел да го маркирам като прочетен - просто не се опреснява в реално време и си седи все едно има непрочетени теми...може да е от кукита, кеш или нещо друго, но всъщност е дреболия и не ми пречи. Реално не ми работи опресняването, защото когато го опресня ръчно всичко си е ОК, както и когато маркирам 'Mark Community Read' - тогава самата функция си прави презареждане на страницата и не се получава проблема, който става когато същото се прави на отделните раздели.

Link to comment
Share on other sites

Специално пробвах и влязох с Slimjet (хром базиран) - същия проблем с падащото за съобщенията - показва се тънко попъпче с врътка вътре, и не се експандва с нищо. Това се случва след Login примерно - пробвай. Проблемът с редактирането на постове засега изчезна уж, само веднъж се появи.

Надявам се, че писанията ти за FF са просто да дразниш останалите :) . Като изключим 1-2 недъга, е много по-добър от всички останали. Хром пък колко и какви недъзи има, сме спорили с години.

Вече, ако даден сайт или платформа е писана специално да дискриминира даден браузър, е съвсем отделна тема. Не липсват такива сайтове, и все повече срещу FF за съжаление.

Link to comment
Share on other sites

Специално пробвах и влязох с Slimjet (хром базиран) - същия проблем с падащото за съобщенията - показва се тънко попъпче с врътка вътре, и не се експандва с нищо. Това се случва след Login примерно - пробвай.

 

Ти пък - "да пробвал"...а какъв е смисълът да попитам, след като отговорът му при всички положения ще е, че той си няма никакви проблеми с хрома, въпреки че стопроцентово си има, а накрая постът му ще завърши, че FF е най-лайняният браузер, който за нищо не става. Ето, спестих на Виден писането на още един пост... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти пък - "да пробвал"...а какъв е смисълът да попитам, след като отговорът му при всички положения ще е, че той си няма никакви проблеми с хрома, въпреки че стопроцентово си има, а накрая постът му ще завърши, че FF е най-лайняният браузер, който за нищо не става. Ето, спестих на Виден писането на още един пост... :lol:

:moon:

 

Като заговорихте за браузъри - вие какви използвате? Аз вкъщи на настолното ПЦ ползвам лайняния FF като primary, Chrome като secondary, но почти не го ползвам. На работа на Мака съм с Chrome, защото FF насича на тоя боклук, НО напоследък съм доста очарован от Edge за Winbouz 10. Това някой бая го е оптимизирал, защото е доста бърз браузър. Силно го препоръчвам на по-слаби машинки или таблети с Боза10.

Link to comment
Share on other sites

Спорове от подобен характер за браузърите (и каквото и да е) е ясно, че са детински и за лаф да става :) .

Аз ползвам ФФ за основен, и Slimjet за вторичен. Имам и инсталиран Хром, до който не се докосвам, но не махам още, докато нещо не ми свърши мястото на Ц.

На телефона вече ползвам вградения браузър (Browser), който в 6.0.1 си има всичко, което искам, и е по-добър от останалите (от Опера, Хром особено). Като втори там ползвам Хром, защото Опера я нас*аха яко, а тя ми беше основен допреди година.

Форума под който и да е браузър на телефона, има проблеми - под всеки браузър като натисна Full Version, не се случва нищо. Тия мобилни скинове/версии най-често ме дразнят яко. Е, ползвам тапаталк по принцип, затова и не е такъв проблем.

Друг проблем - под вградения браузър на андроид, не работи pagination в темите (previous/next) в мобилната версия (то както казах друга не мога да включа) - натискам и се появява еррор, и в URL има едно undefined. Под Хром работи. Само с форума го има този проблем с вградения браузър.

Подобни проблеми имаше и UC browser с други форумни платформи, там проблема е с кирилица в URL-то. Но този браузър отдавна не го и помирисвам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...