Jump to content
BulForum.com

Dexter


russsi

Recommended Posts

През колко време излизат сериите, защото го почнах от вчера третия сезон и не знам. Иначе до сега сериалът е доста по-интересен отколкото мислех. :)

един път в седмицата, ама ако чакаш субтитри поне още 4-5 дена, защото бавно ги правят, аз лично го гледам на английски щот нямам търпение.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply
един път в седмицата, ама ако чакаш субтитри поне още 4-5 дена, защото бавно ги правят, аз лично го гледам на английски щот нямам търпение.

 

А, аз също ги гледам без субтитри, когато няма готови. :) Еми, в такъв случай, чакаме следващата серия. :)

Link to comment
Share on other sites

знаех си, че има някаква връзка м/у мигел и скинъра :)

малко сапун взе да се получава, ама е мн интересно. :love

Link to comment
Share on other sites

знаех си, че има някаква връзка м/у мигел и скинъра :)

малко сапун взе да се получава, ама е мн интересно. :love

Връзка? Каква връзка?
Link to comment
Share on other sites

Връзка? Каква връзка?

 

е точно подробностите не са ясни, но доколкото разбрах мигел е помогнал на тоя да излезе от затвора, и знае очевидно и как да се свърже с него

Link to comment
Share on other sites

е точно подробностите не са ясни, но доколкото разбрах мигел е помогнал на тоя да излезе от затвора, и знае очевидно и как да се свърже с него
ъъъъъ това никъде не го видях в епизода. Да не е излезнал нов без да разбера :)

 

Мдааа, сега видях че е излезнал десети епизод. Ще пиша пак, като се появят букви.

Link to comment
Share on other sites

ъъъъъ това никъде не го видях в епизода. Да не е излезнал нов без да разбера :)

Мдааа, сега видях че е излезнал десети епизод. Ще пиша пак, като се появят букви.

Хаха, как се прецака със спойлерчето :lol: Трябва да измислим начин да не стават тия работи, че е кофти да разбираш щеш, не щеш предварително какво става.

Link to comment
Share on other sites

Чакаме netroot да каже как стоят нещата. При един vBulletin форум, който ползвам има много готин таг, за който споменах по-рано, но не знам тук какво може да се направи.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, как се прецака със спойлерчето :lol: Трябва да измислим начин да не стават тия работи, че е кофти да разбираш щеш, не щеш предварително какво става.
И как по-точно съм се прецакал? Да не са някакво свето тайнство сериалите, че всички пискат ако прочетат две думи от негледан епизод? Детска му работа.
Link to comment
Share on other sites

Не е баш така. Все едно да ти кажат кой е убиеца в даден разказ, още преди да си си купил книгата. Кофти е. Аз затова въобще не поглеждам дадена тема, преди да съм гледал поредния епизод (което става мигновено след появата му по тракерите :D).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Аз предлагам в началото на поста да пишем СПОЙЛЕР или някакво подобно съобщение.

 

примерно:

СПОЙЛЕР

Мигел е педал.

примерно....

 

То е измислено преди тебе тва... просто се пише с бяло и който иска си го маркира на собствена отговорност.

 

спойлер

 

блаблабла

 

край.

 

Чисто и просто. ;)

Link to comment
Share on other sites

То е измислено преди тебе тва... просто се пише с бяло и който иска си го маркира на собствена отговорност.

 

спойлер

 

блаблабла

 

край.

 

Чисто и просто. ;)

И като е измислено преди мене, какво? Просто го предлагам има ли значение кой го е измислил. Не претендирам, че съм го измислил аз.

Някой знае ли колко серий остават?

Link to comment
Share on other sites

И като е измислено преди мене, какво? Просто го предлагам има ли значение кой го е измислил. Не претендирам, че съм го измислил аз.

Някой знае ли колко серий остават?

1 :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Новият сезон върви по ръба на разочарованието.

 

На мен пък много ми хареса... даже честно да си кажа най-много от всички. 11-тата серия просто свърши невероятно, а 12-та просто не съм очаквал такъв край. Жалко че само толкова серии е тоя сезон. Не знам дали ще има следващ, но до някаква степен е по-добре така да завърши, щото има вероятност да разочароват голяма част от зрителите.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...