Jump to content
BulForum.com

антиматерията и света на мъртвите


вярвате в ли в такива неща или???  

143 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

извънземните идваааааааааат:

аут ъф спейс

лицата на виновниците са умишлено прецакани, щото ги е срам :)

имаше още около десетина снимки, пълни с тези бели светещи кълба...

мистерияяяяяяяя

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply
извънземните идваааааааааат:

аут ъф спейс

лицата на виновниците са умишлено прецакани, щото ги е срам :)

имаше още около десетина снимки, пълни с тези бели светещи кълба...

мистерияяяяяяяя

tiq "svete6ti kulba" sa ti ot aparata batko, tva e nqkakva kapka na obektiva, a tova koeto vijda6 e neinoto otrajenie, pre4upeno ot svetlinata na svetkavicata. Spokoino, nqma ghost-ove :)

Link to comment
Share on other sites

ако има някой като мен,който снощи е гледал "Горещо"-мисля че няма кво да спорим повече :ph34r:

Vera Ko4ovska opredeleno e priznata ne samo v Balgariq :) Izsledvana e v Qponia i e dokazala silite si!A za tova kak gi e pridobila ima mnogo interesna istoriq v koqto se razkazva za nqkakva katostrofa ot koqto se promenq cveta na o4ite i.Osobeno v Qponia takiva predskazaniq e pravila 4e e zabila vsi4ki v zemqta :D

Link to comment
Share on other sites

Айде едно изказване по съществото на темата и от моя страна....

Новата година си я посрещнах сам вкъщи. Така си бях решил от много време и не съжалявам. Та, наш'те взеха кучето, опаковаха си багажа и заминаха към някакво село, да празнуват на вилата на техен приятел - кеф, останах си сам в апартамента. Е, може би не баш :) Постоянно чувах ежедневните звуци, които човек чува, когато в апартамента обитава куче - стъпки на лапи, отворена с муцуна врата... Не се трогнах особено - свикнал съм Дженифър (покойното псе) да е на ръба на възприятията ми... Даже и ми беше някак приятно, да не си пък съвсем сам. В по-късните часове на 1ви (около 1-2 сутринта) ми се обади една приятелка и ми дойде на гости за по кафе. И тя по едно време ми сподели, че в ъгъла стаята, на ръба на периферното си зрение вижда нещо...

Върха беше днес, излезнах за малко, да видя един приятел, беше дошъл за малко до нас и когато се прибирах, в момента, в който отключвах входната врата, между другите звуци (бученето на асансьора например) съвсем за кратко се чу кучешки лай, и то не какъв да е, а точно лаенето на Дженифър...

Кой к'вото иска да ми обяснява, к'вито си щете научни обяснения ми давайте, няма да ми кажете нещо, което не знам. А и аз самия не казвам нищо категорично, просто преживявания :]

Link to comment
Share on other sites

На нова година не съм близнал грам алкохол. Датата я отбелязах сам, а нямам навика да пия сам. Психотропни вещества също не съм докоснал.

Link to comment
Share on other sites

На нова година не съм близнал грам алкохол. Датата я отбелязах сам, а нямам навика да пия сам. Психотропни вещества също не съм докоснал.

кво му се обесняааш,то ако не е ръка да пипне и ритник да ритне,си еба*о майката,баси материалистите дето са всички :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ZGANе, честно казано, като видях, че ти последно си писал, очаквах да е саркастичен, подигравателен коментар...

Изненада ме :)

Link to comment
Share on other sites

първо когато забелязох темата се сетих за един сайт и по точно за една статия,която чак сега успях да открия....

та ето въпросната статия

 

We Weren't Meant to Go There

еди-що си

by Karadur

 

 

DOSE : oral еди-що си (extract)

 

 

First of all I like to inform all that playing with еди-що си is like playing with dynamite. LSD, X, DMT are no comparison to atropine based plants. With most these drugs no matter what you see (I do not call for example LSD a hallucinotory susbstance, it causes severe distortion of sight, sound and mind) you are still aware that the plant or chemical are responsible for the effects. With еди-що си the entire concept of reality goes down the drain, the very fabric of reality will break down. you can be sitting down watching t.v. at one moment and next you see your dead grandmother next to you on the sofa asking for more tea. I am not kidding here you will not know what is real and what is not. I personally took a bath with over million insects and did not know that this was not real. You can be contacted by numerous alien entites (remember witches at sabbat using among many other things еди-що си, visiting satan himself) that either can frighten you to death or make you touch an angel. Now enough scaring you. No, not enough you can easily die and I mean easily.

 

I suggest to you to soak the еди-що си in the rubbing alchohol for a couple of days, and then evaporate the remaining fluid outdoor on the electric grill (alchohol and flame oven or grill do not mix) until you get a gum resin. Start by taking about 0.2 gram of this stuff. Definitely have someone with you, have a number of a hospital with posion center available (do not be afraid еди-що си is not illegal).

 

Last note even seasoned trippers like Terence McKenna are afraid of where a еди-що си trips takes them. As Terrance once told me, the places еди-що си takes you, you were not meant to go.

 

 

всъщност това уж няма връзка с темата,НО и аз се бях устремил по този път и все още не смятам,че съм превъзмогнал по-тъпия начин да постигнеш това което искаш.

 

 

 

за да не е супер офтопик ще споделя едно преживяване-след порядъчна употреба на ТНС се намирам на гости на една жена-много по напред с материала от мене...говорим си,забавляваме се и неумишлено извъртам глава.виждам сянка,която преминава през стаята...момент на спек след което тя ме пита и ти ли го видя,няма страшно...не се почуствах добре.

 

п.с.:не съм оставил името на нещото,заощото може да се намери навсякъде и не е забранено

Link to comment
Share on other sites

omruzna mi,priznaam si!sqkwi stranni ne6ta v taq ku6ta-pe4kite se vklu4vat sami,raiberite se slagat sami,lampite se gasqt sami..... :wacko: poslednoto ot predi 5 min be6e kak broenicata mi se kusa sama :ghost :ghost :ghost

Link to comment
Share on other sites

Тревата ти идва в повечко...

na takia kat teb -da hoat se e&*T,ako mogat razbira se ;)

az seriozno govora ,toi maitap si misli 4e e raotata :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Trevata nikoga ne idva v povechko !

 

A i dqdo Albert Einstein e kazal che vuobrajenieto e po vajno ot znanieto.

 

Na nego ako ne povqrvame na koi ?

Vsichki tezi neshta se izsledvat ot parapsihologiqta metafizikata i sqkvi drugi izchanchani nepriznati nauki.Chetene mu e maikata i fantaziq a ne Addreplay v foruma.

Link to comment
Share on other sites

Ми да случвали са ми се бая странни работи.Особено дежа ву - през ден.

Link to comment
Share on other sites

Сега се връщам от там...!Пунта мара... е всичко... антиматерия... на колко километра е от Пловдив?

 

Дежа ву .. в седмицата ми се случва поне 3-4 пъти.

Link to comment
Share on other sites

Ми да случвали са ми се бая странни работи.Особено дежа ву - през ден.

Same with me.Само дет при мен е почти всеки ден за около 1-5 мин. а понякога и за 15-20 мин. - просто знам предварително всичко което ще стане/каже/направи :ghost :ghost :ghost

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...