Jump to content
BulForum.com

Готини клипове


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 987
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

На мен все още ми звучи невъзможно (и леко фантастично),а от там за казали 21 септември тази година.

 

Слагам една 20тачка, че тези кеше са пълен въздух под налягане.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Слагам една 20тачка, че тези кеше са пълен въздух под налягане.

 

Коментари? Май се оказах прав. 21ви мина... нещо летящите чинии не ги виждам... пак трябвало да се чака не знам си колко за не знам си какво.. дрън дрън

Link to comment
Share on other sites

Тук го обсъждахме.

 

Рецепта за конспиративна теория:

Необходими продукти:

[*] Човешка маса

[*] Обикновено природно явление

[*] Две супени лъжички невежесто

[*] Необходим брой сладкодумници

Начин на приготвяне:

Вземете природното явление, добавете две супени лъжици невежество и ги разбъркайте равномерно със сладкодумни и убедително звучащи хора, изсипете при човешката маса и печете на бавен огън. Задължително заснемете парите от приготвянето и го добавете към крайния продукт.

Сервирайте в произволен форум или социална мрежа.

 

Колко време ще останат следите зависи от атмосферното налягане, влажността на въздуха, температурата на въздуха. Самолетите не летят винаги на една и съща височина, нито в едни и същи атмосферни условия. Нормално е такива следи да се задържат различно време. Тази "теория" е балон с пари. Храни се с човешкото невежество и на моменти - откровена глупост.

 

Отделно, да търсиш истината в телевизия СКАТ говори за умствена инвалидност...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/kak-trgvat-sluhovete-v-internet.html

 

всъщност, не съм убеден в тая цялата работа с химическите следи,че е истина,просто ми направи впечатление.

 

Обичам да чета конспиративните теории,НО не ме кефи това ,че за самолетите,нямат никакви доказателства.Други подобни конспиративни теории (например за шистовият газ) биват реални заплахи....тогава се включих в първият ми протест.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Въобще не съм очарован от тоя простак Слави ... :ninja:

Гледах го точно това предаване,и повече няма да гледам Слави Шоу....

Вече кво ли не прави,за рейтинг.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Първо кръв оставена на въздух се съсирва. Второ има много видове змийска отрова и повечето разчитат кръвта да спомогне за разнасянето на токсините, а не да я съсирят или да я превърнат в желе. Най-малкото защото токсините въздействат или на мускулите или на нервните клетки. Не изключвам да има и такива отрови, действащи върху кръвта, но това видео конкретно ми се струва, че кръвта в чашката просто си се съсири докато тези се лигавеха.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Трудно се прави обратен завой на "магарешка пътека" с пропаст от едната страна, особено пък ако си с камион и дърпаш ремарке - майстор с железни нерви.

 

:bowdown: поклон пред бога на шофьорите! аз на това място не бих посмял да направя обратен с моя авенсис....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

нов рекорд с 30-метрова вълна

 

http://www.youtube.com/watch?v=pOHDZpPvbIc&feature

 

45-годишният Макнамара е считан за откривател на природния феномен, предизвикващ огромните вълни край Назаре. Гигантски подводен каньон с дължина около 230 км и дълбочина до 5000 метра насочва мощта на океана като през фуния, а комбинацията със съответния вятър издига страховити водни стени.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...