Jump to content
BulForum.com

Готини клипове


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 987
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Невероятно оригинално!!!Личи си и с коя програма е правено(все пак действието се развива във Фотошоп,който е синоним на разнообразие и оригиналност).Идеята е интересна,прилича на доброто и всеизвестно "Черно&Бяло" като,един вид,мишката е ръката на господ.Човека се е потрудил толкова,че трябваше да го изгледам няколко пъти,за да проследя действията на отделните герои!!

Edited by aUR0Ra
Link to comment
Share on other sites

Цъкни тук -от този клип ще ви заболи

АААААА как може да ги даваш такива уе.Баси чак мен ма заболя а представям си за тея пичове.Аз един път си изпуснах дистанционното върху нали и така ма заболя представям си да ти го бият с шутове :laughing: .Иначе ето как китайците са справят с многочислеността си :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

АААААА как може да ги даваш такива уе.Баси чак мен ма заболя а представям си за тея пичове.Аз един път си изпуснах дистанционното върху нали и така ма заболя представям си да ти го бият с шутове :laughing: .Иначе ето как китайците са справят с многочислеността си :laughing: :laughing:

А представи си к'во е от 3-4 метра да те ударят по ... със супер силен удар с топка :sick Поне 5-6 пъти ми се е случвало :cry

Link to comment
Share on other sites

А представи си к'во е от 3-4 метра да те ударят по ... със супер силен удар с топка :sick Поне 5-6 пъти ми се е случвало :cry

[off] на кой не му се е случвало :rolleyes: един съвет от мен при такива ситуации - клякайте и ставайте колкото можете. доста улеква....[/off]

 

 

До ден днешен не бях виждал последната обиколка на Aerton Serner.

 

Поклон пред паметта му :excl:

Edited by bd1
Link to comment
Share on other sites

Ето ви линк към един сайт, в който едни пичове си качват "произведенията".Всъщност те си правят гавра с различни изпълнители и групи.Идеята е, че музиката си е оригиналната, а те се правят, че пеят и аранжират "клиповете" си, които са направени я в кухнята, я в коридора :) Вески клип си е специфичен... Самите клипчета са доста и ви оставям сами да си изберете кои да гледате :) Аз лично харесван на Britney Spears - Hit Me Baby One More Time, вие може да си намерите др любим клип.Пак казвам, идеята е, че те просто не са в час :)

Link to comment
Share on other sites

Crabs

Има и едно друго много яко, ама не мога да го намеря. Разказва се за "Is this a librarian or a stripper?" Ako го срещнете гледайте го

Link to comment
Share on other sites

Едно яко клипче разкрива как всъщност изглежда усмихнатото личице -> :) <- това имам в предвид, но погледанато отзад (в гръб може да го кажем) ;)

Click Me

Link to comment
Share on other sites

Едно яко клипче разкрива как всъщност изглежда усмихнатото личице -> :) <- това имам в предвид, но погледанато отзад (в гръб може да го кажем) ;)

Click Me

Олееее песничката кърти :) Искам я

Link to comment
Share on other sites

WOW ->:)

Edited by Haralanov
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...