Jump to content
BulForum.com

ГП на Монако '06


Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply
Най-бърз в първата тренировка е Фернандо Алонсо.

108710981088107410721089107410.jpg

 

Кво ша кажеш за всяка тренировъчна сесия да отваряме нови теми :woot

Или даже за всяка обиколка на някой от фаворитите...така де, да има поне закво да спамим ;)

Link to comment
Share on other sites

Кво ша кажеш за всяка тренировъчна сесия да отваряме нови теми :woot

Или даже за всяка обиколка на някой от фаворитите...така де, да има поне закво да спамим ;)

Що не прочетеш внимателно заглавието на темата?Със започването на свободните тренировки се отваря темата за самото състезание и ние почваме нашите очаквания, коментари и анализи ;)

Link to comment
Share on other sites

Що не прочетеш внимателно заглавието на темата?Със започването на свободните тренировки се отваря темата за самото състезание и ние почваме нашите очаквания, коментари и анализи ;)

 

А ти що не помислиш внимателно, върху това, което казвам! Какъв е смисълът да има тема за всяко състезание?! Вече има тема за Формула 1, в която се отразяваха всички коментари....

Link to comment
Share on other sites

А ти що не помислиш внимателно, върху това, което казвам! Какъв е смисълът да има тема за всяко състезание?! Вече има тема за Формула 1, в която се отразяваха всички коментари....

 

E да ама там никой не пише, и тогава този раздел си губи смисъла ;)

Link to comment
Share on other sites

Що не прочетеш внимателно заглавието на темата?Със започването на свободните тренировки се отваря темата за самото състезание и ние почваме нашите очаквания, коментари и анализи ;)

Остави го, той си ми има зъб. И между другото смятам да напускам този форум. Всеки гледа да се заяде.

Ето и вторите свободни тренировки:

107410901086108810801089107410.jpg

 

Характеризират се с доброто представяне на МакЛарън и с тесването на различни типове настройки и гуми.

Пистата утре ще е отворена за градското движение и сцеплението в събота ще е много различно (по-слабо) за това в момента отборите тестват различни видове настройки. След състезанията на ГП2 сериите, пък за неделя се очаква много по-високо сцепление.

Link to comment
Share on other sites

Aнтъни бил се одарил. Мен тестове не ме греят, казвал съм го хиляди пъти. Аз чакам неделя. :rolleyes:

Антъни и Кубица. Гледах тренировките. Нищо сериозно. Обаче доста пушек излизаше от МакЛаръна. :woot

Link to comment
Share on other sites

Kакво стана накрая с Шуми?Случайно ли се случи,точно когато правеха бързи обиколки другите пилоти?Нормално да си го помислят хората :D

Link to comment
Share on other sites

Велик велик Шумахер. Дали беше нарочно. Дали механиците му казаха че няма шанс да си подобри времето или наистина имаше проблем при спиране. Мен лично не ми пука и се надявам да е първото. Щото тука трябва да си и тарикат. Много жалко за Маса. Ама както миналата година прецакаха Шуми заради катастрофа така може да се случи и с Рено. Нищо не се знае.

Link to comment
Share on other sites

Велик велик Шумахер. Дали беше нарочно. Дали механиците му казаха че няма шанс да си подобри времето или наистина имаше проблем при спиране. Мен лично не ми пука и се надявам да е първото. Щото тука трябва да си и тарикат. Много жалко за Маса. Ама както миналата година прецакаха Шуми заради катастрофа така може да се случи и с Рено. Нищо не се знае.

 

Май казаха нещо за задния деферинциал. Маса има подобен проблем. Както и да е ЧЕСТИТО :)! На чичо ви Флавио му се плачкаше :).

Link to comment
Share on other sites

Май казаха нещо за задния деферинциал. Маса има подобен проблем. Както и да е ЧЕСТИТО :)! На чичо ви Флавио му се плачкаше :)

 

Крокодилски сълзи да рони. След като знам кви ги плямпа относно доставчика на Гуми след 2008. Натъпкано да ми се върне.

Link to comment
Share on other sites

Ей Шуми е тарикат ей.Как са спря точно кат беше по-бавен ма нищо утре ще го духнем на старта ;)

Link to comment
Share on other sites

“Много съм доволен от това, че днес бяхме по-бързи, отколкото в предните два дни”, заяви седемкратният свртовен шампион. “Спирачките ми блокираха и изпуснах завоя. Изключено е да съм го направил умишлено, защото нямах никаква представа как се представят другите пилоти и къде са те по трасето. След като болида ми отказа, от бокса ми съобщиха, че печеля квалификацията и това бе една добра новина след този проблем. Надявам се утре всичко да е наред и да се преборя с Алонсо за победата”, завърши Пилето.

 

“Шумахер не е симулирал. Чух по радиото как псуваше и се ядосваше от станалото с колата му. Ще разговарям с него, но ние никога не бихме направили нещо такова нарочно”, коментира Браун.
Link to comment
Share on other sites

Всички пробели върху Рено да се стоварят :sick :sick

 

Инфо?

 

Във всеки един сайт и в официалния на Ферари се казва че Шуми и ФИси са наказани и благодарение на тези подаяние. МКЛ стартират от 3 и 4 място. :angry: :angry1 :angry: :angry1 Шуми е 22. Тъпкано да му се върне на ФЛавио, който не е подал официална жалба до ФИА

Link to comment
Share on other sites

АМа защо са го наказали(не можах да гледам клалификацията)

 

Защото испусна завоя РАЗКАЗ и се появи жълт флаг на пистата и така бил преебал другите коли и това било нарочно :blink: :blink: :angry1 . И ония дърт педал Бриаторе се разписка и сега му подариха титлите, ама ще му се върне и на него

 

Испанския педал Алонсо пак изчака последната минута и загуби и хоп ФИА трябваше да му подарят титлата, така както КИМИ миналато година

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...