Jump to content
BulForum.com

68% от учениците ни правят секс преди да навършат 17


Recommended Posts

Като сте почнали с процентите:

Логично е, да не знаят. Числото пи е безкрайно, демек..никой не знае колко е. :P

 

Аз също съм против разни изпълнения от типа " На 12 съм готова", ама темата е за 68% от учениците, които правят секс преди да навършат 17! А вие на колко се почнахте бе, моралисти?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Пусни една анкета, за да разбереш. ;)

 

 

Не ти ли е правило впечатление,че щом става въпрос за такива неща и най-"разхайтените" се превръщат в закоравели моралисти. Без значение дали става въпрос за форуми или в реалния живот.

Никой няма да дойде и да каже - "аз съм против тея неща, обаче и аз на 13 години видях що е туй п..."

;)

Link to comment
Share on other sites

***

Елементарен пример - отива и пипа горещите котлони на печката- бааам два шамара "нема да ходиш там". Пак ще иде, за да види кво ще стане.

Но ако му обясниш човешки,че ще се опари и прочее току-виж те е послушало.

***

Да бе, ще те послуша, докато не се опари няма да разбере. Принципа на пробата и грешката е съвършен, стига да се учиш от грешките си, а не да ги повтаряш постоянно. Едно е да знаеш, че ще боли след като се опариш, друго е да знаеш как боли, нали!? С приказки ако ставаше всичко...

 

И к'ви са тия номера с децата, колко от вас имат деца :blink:

 

EDIT: Цитирам си аз, дразня се с тия деца, за т'ва :)

Link to comment
Share on other sites

Бе, вие нещо сTе ce побъркали.

Тука всеки почна да се хваща за тва, за което на него му е кеф.

В крайна сметка аз за кво говорих ти кво си цитирал? :blink:

Link to comment
Share on other sites

кой родител НЕ учи детето си на тези неща и кой го учи на обратното?мислиш че майка й на тая пичка й е обеснявала за събличането,лапането и колко е хубаво? някой неща не са от това как си възпитан,а просто какъв си! ;)

а за шамарите не искам да те коментирам-само успех с твойото родителстване...

E, хубава работа... Едва ли ако детето беше научено на тези неща, щеше да стане курва на 12 години(примерно, защото не искам да давам конкретни примери)А мислиш и, че майката на която и да е подобна пичка и е обърнала достатъчното внимание...

за шамарите няма нужда да коментираш, The`ScorpioN достатъчно е обяснил след теб и няма нещо, което да отричам, но може би ако се замислите малко на предишния ми пост,.. ще разберете какво искам да кажа....

 

Щом не са го научили техните на детенцето Навреме да си държи краката малко по-затворенки, биха могли(а според мен са и длъжни) да вземат и малко по-късно мерки.(естествено на първо място с разговор!) Да не говорим, че родителите на повечето такива дечица не са способни да дадат кой знае колко добър пример. Също така методите са два... мирен .. който вие съветвате - с разговори... но когато детето Вече се е опарило на фурната и това му харесва, би ли го оставила да се самозапали или би предпочела вторият метод? Ето тук вече съм съгласна, че зависи от човека... но Едва ли детето ще ги послуша,(родителите) ако досега не са му обръщали внимание...

 

 

По темата наистина ми е мн трудно да не обвиня почти изцяло родителя! Все пак той е този, който носи отговорност до навърване на пълнолетие на детето. Благодаря за съветите и наистина се надявам(сега ест е много рано), но когато дойде времето аз да съм от другата страна и да имам едно малко съкровище, което трябва да направя човек, уважаващ себе си и другите, да мога наистина да дам пример и да бъда толерантен и добър родител и .. ако съм постиганала поне 2/3 на това, което са постигнали моите родители (като такива) ще съм щастлива.

 

 

едитченце: Права си. Има и много такива деца. Евала.. Но като отговорен родител ше си го попердашваш от време навреме лекенцето щом е толкова зле :Р га стане на 18 вече ще е невъзможно, поне дотогава трябва да се вземат мерки, даже и вече да е изпуснатко;].. то за възпитанието.. кво да го превъзпиташ, като ич не си го възпитавал;щ пък и докато стане индивидуална личност .. .. ух няма повече да задълбавам...

Link to comment
Share on other sites

Jane_Doe,харесвам те,оба4е не мога да се съглася,че родителите са винoвни,има хиляди безброй примери за това на какво е възпитавано едно дете,каkъв личен пример му е даван-много е важно 100% съм съгласна.НО!въпреки всичките тези фактори,нали се сещаш че всeки си е индивидуален-личност,която не бива промеnенена просто ей така или превъзпитана,т.е.-ако си леке,никой не ти е виновен то си ти е отвътре ;) и обратното,замисли се колко случаи има на родители боклуци и деца които са тоталната им противоположност ;)

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че това как се държи един тийн ( :) ) зависи изцяло от възпитанието му! Много хора може да си мислят, че възпитават детето си правилно, но дори не подозират как съвсем малки подробности могат да променят живота му! Не е достатъчно да кажеш на детето си - не прави секс докато не навършиш 18 примерно (въпреки, че според мен няма логика да е така), друго е да го убедиш, че това е правилния избор и то да го избере само. Аз смятам, че съм възпитан горе-долу добре и съм имал много възможности да кривна от правия път, но не съм го направил. Не защото съм личност, а защото така съм възпитан! Честно да ви кажа - на 22 съм и до ден днешен се притеснявам как ще реагират нашите на това, че съм скъсан на изпит повече, от колкото за самия изпит. Не, че ще ми направят нещо или ще ме накажат :) Просто осъзнавам, че все още съм под техен покрив и те ме хранят и те ми плащат да съм в този университет, а с моя мързел аз прахосвам парите и доверието им. Кажете го това на студентите, които си плащат 80% от изпитите. Все пак до голяма степен сформирането на характера на даден човек зависи от неговото детство в близост до родителите си.

Съжалявам, че малко се поотплеснах от темата, но репих, че така трябва.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Но като отговорен родител ше си го попердашваш от време навреме лекенцето щом е толкова зле :

Не съм очаквал, че едно 16 годишно момиче може да има такава страст към боя на деца.

Освен това смятам, че боя е 100 пъти по неефективен от един свясен разговор и подходящо държание с детето(в зависимост от неговата възраст).Ще дам един прост пример:Като малък правих редовно мизерии на дъртаците от нашия блок и баща ми знаеше, че съм аз и постоянно ми мрънкаше"Спри", наказваше ме кво ли не измисляше.Накрая на мене ми втръсна и почнах да си мисля"Абе няма ли да ми одари най-накрая 2 шамара и да се свърши тва мрънкане" и в един момент баща ми каза"Ицо, моля ти се спри да правиш мизерии, почти целия блок ме гледа накриво вече" и на мене ми стана някък си кофти и спрях.Така че всичко според мен е до преценка и подход към детето.

Link to comment
Share on other sites

Не съм очаквал, че едно 16 годишно момиче може да има такава страст към боя на деца.

Освен това смятам, че боя е 100 пъти по неефективен от един свясен разговор и подходящо държание с детето(в зависимост от неговата възраст).Ще дам един прост пример:Като малък правих редовно мизерии на дъртаците от нашия блок и баща ми знаеше, че съм аз и постоянно ми мрънкаше"Спри", наказваше ме кво ли не измисляше.Накрая на мене ми втръсна и почнах да си мисля"Абе няма ли да ми одари най-накрая 2 шамара и да се свърши тва мрънкане" и в един момент баща ми каза"Ицо, моля ти се спри да правиш мизерии, почти целия блок ме гледа накриво вече" и на мене ми стана някък си кофти и спрях.Така че всичко според мен е до преценка и подход към детето.

 

ok.gif

Link to comment
Share on other sites

A55A551N80R, абе пич, не виждаш ли, как си противоречиш? Първо казваш, че ти е викал "спри", ама ти не си искал, после казваш, че ти бил казал "моля те спри" и ти си спрял. Цццц. А преди това друго разправяш - "Абе няма ли да ми одари най-накрая 2 шамара и да се свърши тва мрънкане", което значи, че ако ти е бил ударил 2 шамара и си щял да престанеш още в началото, с което отново си противоречиш.

Истината е, че си има моменти за всичко. Едно малко дете не може да разбере само с обяснения, че дадено нещо не е редно. Все едно да му кажеш, "не барай пламъка на свеща, че ще се опариш", при положение, че това дете още не знае, какво означава "опарвам". Чак след като извърши даденото действие ще разбере, за какво аджеба става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Все едно да му кажеш, "не барай пламъка на свеща, че ще се опариш", при положение, че това дете още не знае, какво означава "опарвам". Чак след като извърши даденото действие ще разбере, за какво аджеба става въпрос.

 

Виж ся, от една страна си прав. :P

 

Ама от друга страна трябва ли във всяка една ситуация да оставяш детето си само да разбира за какво става въпрос?

 

По тая логика иди бутни го на сутеньори, за да разбере кво е туй проституция?

Иди го надрусай, за да разбере кво е туй наркотици.. ?

 

Говорех общо за пламъка. Вие го приехте много буквално.

 

Мисълта ми беше - разговори с детето, разбиране от страна на родителя.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос!

Добре де, сега така и не разбрах ако ми падне 16 годишно момиче какво да правя??

 

PS: "ако ми падне" да се чете "ако силно се обичаме" !

 

PS2: много хора ми казват, че съм педофил - 10х много! :rolleyes: Вие пък сте задръстени и не виждате красотата! :P

Link to comment
Share on other sites

Като един истински джентълмен чакаш 2 години ;)

 

{} thx, това го мога!, а и с годините все по-лесно ми се отдава :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

A55A551N80R, абе пич, не виждаш ли, как си противоречиш? Първо казваш, че ти е викал "спри", ама ти не си искал, после казваш, че ти бил казал "моля те спри" и ти си спрял. Цццц. А преди това друго разправяш - "Абе няма ли да ми одари най-накрая 2 шамара и да се свърши тва мрънкане", което значи, че ако ти е бил ударил 2 шамара и си щял да престанеш още в началото, с което отново си противоречиш.

Истината е, че си има моменти за всичко. Едно малко дете не може да разбере само с обяснения, че дадено нещо не е редно. Все едно да му кажеш, "не барай пламъка на свеща, че ще се опариш", при положение, че това дете още не знае, какво означава "опарвам". Чак след като извърши даденото действие ще разбере, за какво аджеба става въпрос.

Мухахахх, пак не си ме разбрал ; ).След като съм казал, че предпочитам 2 шамара пред един месец мрънкане, не съм казал, че като си получа двата шамара ще спра да правя мизерии, просто казвам, че ще ми е по яко отколкото да чувам всеки ден едно и също. Точно затова твърдя, че според мен тва е по-добрия подход от боя!

Link to comment
Share on other sites

Въпрос!

Добре де, сега така и не разбрах ако ми падне 16 годишно момиче какво да правя??

 

PS: "ако ми падне" да се чете "ако силно се обичаме" !

 

PS2: много хора ми казват, че съм педофил - 10х много! :rolleyes: Вие пък сте задръстени и не виждате красотата! :P

mi естествено че си го взимаш и му се радваш :) хората???wtf хората знаят :angry: ,та и трябва да се съобразяваш с тях ;)

Link to comment
Share on other sites

Мухахахх, пак не си ме разбрал ; ).След като съм казал, че предпочитам 2 шамара пред един месец мрънкане, не съм казал, че като си получа двата шамара ще спра да правя мизерии, просто казвам, че ще ми е по яко отколкото да чувам всеки ден едно и също. Точно затова твърдя, че според мен тва е по-добрия подход от боя!
a pyk ti ne si razbral men ;)..... ne otricham tova, koeto kazvash..... ama moje bi ako prochetesh poslednite dve str she razberesh O_o ? ;] sry za shliokavicata ;0
Link to comment
Share on other sites

ааааааа аз мисля че тва сухва :Длол..смисъл според мен секс трябва да се прави с любим човек,а тва сички дето си праят сефтета по купони,е едно тъпо чукане секса според мен е най истински когато е с любим човек,а не със току що напили сте се другар/другарка*

Link to comment
Share on other sites

ааааааа аз мисля че тва сухва :Длол..смисъл според мен секс трябва да се прави с любим човек,а тва сички дето си праят сефтета по купони,е едно тъпо чукане секса според мен е най истински когато е с любим човек,а не със току що напили сте се другар/другарка*

То хубаво, ама нали по този начин човек трупа опит и когато срещне любимия човек шанса да се изложи ще е доста по-малък :)

Link to comment
Share on other sites

То хубаво, ама нали по този начин човек трупа опит и когато срещне любимия човек шанса да се изложи ще е доста по-малък :)

ТЦ....според мен не е така начииии...няма начин тва да стане ...така начи не съм имал шанса да спа с чоевека който обичам,но само когато ме докосне ил инапражи нещо по еротично така...просто полудявам и то сичко си идва от само себе си..па и ако си с чоевека с който се обичате нищо не пречи да го питаш как му харесва и т.н

Link to comment
Share on other sites

То хубаво, ама нали по този начин човек трупа опит и когато срещне любимия човек шанса да се изложи ще е доста по-малък :)

ТЦ....според мен не е така начииии...няма начин тва да стане ...така начи не съм имал шанса да спа с чоевека който обичам,но само когато ме докосне ил инапражи нещо по еротично така...просто полудявам и то сичко си идва от само себе си..па и ако си с чоевека с който се обичате нищо не пречи да го питаш как му харесва и т.н

 

 

 

омг сорру за двата поста нещо се бъгна =)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...